29.03.2024 10:01
Zobacz temat
 Drukuj temat
Liczne zastrzeżenia NIK do pracy RN ZAP
Slawomir Wrega
Najwyższa Izba Kontroli opublikowała właśnie raport dotyczący zarządzania spółkami z udziałem Skarbu Państwa. Dokument zawiera liczne zastrzeżenia do pracy Rady Nadzorczej ZAP. Raport dostępny jest na stronach NIK.
 
Slawomir Wrega
Kubusiu biedactwo co ty poczniesz jak Czarusia odstrzelą ?
 
Marek-ZZPRC
kubusiu, wracaj do kabaretu albo pochwal się swoimi osiągnięciami.
po co kolejny raz wkładasz łapkę do nie twojego ula?

kontrola NIK kolejny raz niestety pokazuje co i jak. i zapewne kolejny raz jak wszyscy jego poprzednicy raport wyląduje w archiwum i będzie czekał na "święte nic". historia lubi się powtarzać.
 
www.zzprc.pulawy.pl
Slawomir Wrega
Kontrola NIK objęła lata 2004-2008 więc również część kadencji obecnej rady. Ponadto niektórzy pracowali w tym organie przez cały okres objęty kontrolą. Osobą taką jest sekretarz rady Jacek Wójtowicz. Uczestniczył on więc we wszystkich nieprawidłowościach ujawnionych przez NIK. Podkreślić należy, że jako sekretarz, z odpowiedzialnością większą niż zwykły członek RN. Na szczególną uwagę zasługuje fakt przyznania w tym okresie przez radę nagrody rocznej dla członków zarządu w zawyżonej wysokości. Uczestniczący w tym Jacek Wójtowicz na jednym ze swoich plakatów wyborczych deklarował 0% wskaźnika wzrostu wynagrodzeń dla zarządu firmy. Pamiętamy również jego udział w forsowaniu tzw. nikczemnego porozumienia, odwlekającego wdrożenie taryfikatora, bo rzekomo nie było pieniędzy. Jak to pogodzić ?
Jacek Wójtowicz jest członkiem RN z wyboru załogi, kto więc rozliczy go z tych działań ? Może rekomendująca Solidarność ?
 
Slawomir Wrega
Jeżeli 5BOP, ryczałt dodatku zmianowego, nowy ZUZP to dla Ciebie drogi Bolku nic, to ja się z tobą zwyczajnie nie zgadzam. Poza tym załoga rozliczyła Mieczysława w ostatnich wyborach i nie ma znaczenia, że według mnie niesprawiedliwie, jest rozliczony i kwita.
Nie jest natomiast rozliczony sekretarz RN Jacek Wójtowicz, jeżeli masz w tej sprawie jakieś propozycje to będzie miło.
 
Marek-ZZPRC
odnoszę wrażenie że pamiętamy tylko to co działo się nie dalej jak 2 tygodnie temu. albo tylko to co chcemy pamiętać.
zzprc i jego przedstawiciele mają się czym pochwalić. ja chciałbym się kolejny raz zapytać kubusiów, jacusiów i im podobnych o ich osiągnięcia.
śmiało.
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
jest pilna potrzeba - natychmiast wkraczają płatni rezydenci.
chemiku, popatrz na temat pod którym wpisujesz komentarz.
jeśli udowodnisz że NIK chodzi na pasku ZZPRC i Sławka Wręgi to jesteś mistrz świata w swoim fachu.
 
www.zzprc.pulawy.pl
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.12 30,243,429 unikalnych wizyt