25.04.2024 00:01
Zobacz temat
 Drukuj temat
PODWYŻKI 2012
Marek-ZZPRC
zrobiłem nowy temat na forum. tak będzie wygodniej
 
www.zzprc.pulawy.pl
dziadek
ma gdzieś czy dyrektor dostanie 300 czy 3000 zł podwyżki.

szaryludzik - ja osobiście mam gdzieś, czy dyrektor dostanie 300 czy 3000. natomiast bardzo nie mam gdzieś, żebym ja w końcu dostał swoje minimum. ale niektórzy nigdy nie będą w stanie tego pojąć...
 
dziadek
temat forum powinien miec troche inna nazwe PODWYZEK BRAK W 2012R

temat na forum powinien mieć trochę inną nazwę - dlaczego soloman i spółka blokują uczciwe i sprawiedliwe dla większości pracowników podwyżki?

Tak żeby było prościej - dam Ci jutro 100 złotych, albo kiedyś dam Ci trochę więcej tylko nie wiem kiedy, ile, i czy w ogóle. I co wolisz?

no właśnie dałeś mi przykład w jaki sposób dzielą podwyżki zarząd i du...ne związki. wolę propozycję KS, która, wg mnie, jest najbardziej sprawiedliwa dla WSZYSTKICH grup pracowniczych.
Edytowane przez dziadek dnia 10.04.2012 20:53
 
dziadek
a ja wolę, żeby mnie nie r...li po raz kolejny.
co kto lubi...
 
dziadek
U nas wzdryga się na 450 zł a w ANWILU wzięto po 170 zł

ciekawe, jak szanowny soloman sobie tę kwotę wyliczył? skończcie już z tym zakłamywaniem rzeczywistości, nie zmienicie faktu, że to przez Was nie ma do tej pory godziwych podwyżek dla wszystkich... AngrySad


komentarz ze strony zzit:
#1 skaut 2012-04-17 11:38
U nich nie ma oszołomów związkowych

właśnie, a u nas są - podpisali zdradzieckie porozumienieBezradny

 
dziadek
polecam lekturę Załącznika nr 4 & 2 do ZUZP. nie widzę przeszkód, żeby od jutra zaczęło się realne naliczanie podwyżek.
A te proponowane przez niektórych na tym forum doprowadziłyby firmę do tragicznej sytuacji ekonomicznej.

czystej wody socjotechnika solomanowo - zarządowa. daj już sobie spokój, bo szkodzisz swojej wiarygodności. jak powyżej napisał muszu
przecież ustalona jest wartość pieniędzy przeznaczonych na podwyżki której nikt nie chce zmienić, spór jest tylko o sposób dystrybucji

więc przestańcie się w końcu ośmieszać. wszystko ma być w ramach 15% wynegocjowanych z pracodawcą. jeśli ktoś Ci powiedział, że KS chce inaczej to spokojnie możesz powiedzieć mu prosto w oczy, że jest podłym kłamcą i manipulantem. no chyba, że z własnej woli takie coś sobie wymyśliłeś - sam sobie dopowiedz resztę...
Edytowane przez dziadek dnia 19.04.2012 17:49
 
Marek-ZZPRC
w piątek rozpoczęły się negocjacje wskaźnikowe.
w związku z tym odświeżamy temat PODWYŻKI 2012.

ZAPRASZAM DO ZABIERANIA GŁOSU W SPRAWIE.
A poza tym sądzę, że Kartaginę należy zniszczyć
 
www.zzprc.pulawy.pl
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.09 30,328,334 unikalnych wizyt