20.04.2024 04:46
Zobacz temat
 Drukuj temat
Psy Pana Lewickiego
bosman
Żeby rozruszać trochę Forum (które jest właśnie do takich dyskusji) zakładam ten temat. Otóż użytkownik azot wyraził się o członkach naszego związku "psy pana Lewickiego", natomiast użytkownik synteza stwierdził, że "mówi się, że związek został >>kupiony<<"
Jako, że sam jestem członkiem tego związku zapraszam obydwu w/w, żeby rozwinęli swoje wypowiedzi, żeby przybliżyli pozostałym użytkownikom serwisu kto to jest "mówi się" i dlaczego związkowcy zmianowi to "psy pana Lewickiego"
Zapraszam również pozostałych użytkowników do wyrażenia swojego zdania w tym zakresie.
Pozdrawiam i życzę owocnej i merytorycznej dyskusji.
ISTE TERRARUM MIHI PRAETER OMNES ANGULUS RIDET
 
http://mojepulawy.eu
Marek-ZZPRC
mi juz nawet nie jest przykro
jestem dumny z tego co robi zzprc i wiem ze ja nikomu sie nie sprzedalem
a za tekst kol azota to nalezaloby dac po ryju
tyle
Edytowane przez bosman dnia 26.04.2007 13:35
 
www.zzprc.pulawy.pl
bosman
Może kolega azot pracuje do piętnastej? Wypowie się później...
ISTE TERRARUM MIHI PRAETER OMNES ANGULUS RIDET
 
http://mojepulawy.eu
bosman
Temat został założony, żeby koledzy azot i synteza przekazali wszystkim jakie merytoryczne zarzuty mają wobec związku. Poczekajmy może na ich wypowiedzi...
ISTE TERRARUM MIHI PRAETER OMNES ANGULUS RIDET
 
http://mojepulawy.eu
Marek-ZZPRC
a konkret gdzie?
powiedz wreszcie o co chodzi, jakie masz watpliwosci?
osobiste wycieczki to nie tu - chociaz jesli jast taka wola...
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
napisz co jest nie tak
czy źle dziala związek czy może zarząd związku czy może ktoś konkretnie np. ja tzn Marek Goldsztejn
konkretnie o co chodzi
a moze chcesz coś podpowiedzieć - sorry, poniosło mnie
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
no jesli to jest konkret to dzieki
 
www.zzprc.pulawy.pl
bosman
azot, na szoutboksie pisałeś więcej. rozwiń się i tutaj...
Edytowane przez bosman dnia 07.05.2007 12:35
ISTE TERRARUM MIHI PRAETER OMNES ANGULUS RIDET
 
http://mojepulawy.eu
Marek-ZZPRC
smęcisz kolego azot
ad 1
zzprc nie robi nic w sprawi o której piszesz. mysle że osłuchałes sie sfrustrowanych ludków którym grunt sie pali pod nogami i szukają sobie winnego. boją sie powiedzieć ze to sprawa zarządu i dyrektorów - bo jeszcze ktoś by sie dowiedział o mieli by jeszcze bardzie przetupane więc kolejny raz walą opętanie w zzprc i sw.
żałosne karykatury
ad2.
konkursy są realizacją odwiecznego postulatu ZZIT (zz inż i tech)
niestety kolejny raz zabrakło naszej zakładowej "intjeligjencji" wyobrażni i strzelili sobie w pięte. jakie to załosne kiedy teraz latają jak kot z pęcherzem i płaczą wszem wokoło ze konkursy są jak rozumiem cytujesz "pic na wode"
dramat nagiego w pokrzywach.
a ty kolego zanim kogoś oczernisz pisząc takie tekst to mam prośbę - zastanów się 2 minutu, myśle że wystarczy.
ad3
zebyś jeszcze wiedział jakią głupote teraz napisałeś. przypomnij sobie - choć nie wydaje mi sie zebys mogł to pamiętać - jak wygladały płace na produkcji jeszcze 2 lata temu. chodzi mi o posiadane kategorie a raczej ich brak. tylko znowu wymagam ze cofnisz sie troche wstecz a to niestety bardzo niewygodne

chętnie podyskutuje na temat osiągnięć naszego związku ale konkretnie, hasła w stylu więcej kasy, mniej polityki i walić we wręge to wybacz troszke mizerny poziom.

i na koniec. obyś ty kolego azot miał w swoim życiu tyle do powiedzenia ila ja mam w tym związku.

pozdrawiam
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
rozumiem ten twój poziom dyskusji
w takim razie zamilkne Frown
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
tylko tyle
myślałem że jeszcze błyśniesz
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
juz nie moge sie doczekać
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
żal dupe ściska jak sie czyta takich (...) jak ty synteza

edit: przypominam o Regulaminie
"1. Użytkownik korzystając czynnie z Serwisu i Forum Serwisu (...) zobowiązuje się do przestrzegania obowiązującego prawa i zasad dobrego wychowania.
bosman

Edytowane przez bosman dnia 08.05.2007 22:23
 
www.zzprc.pulawy.pl
bosman
Ostrzegam wszystkich piszących przed osobistymi wycieczkami na Forum (od tego jest np. PW/PM), jak również proponuję prowadzić dyskusję w sposób bardziej cywilizowany.
ISTE TERRARUM MIHI PRAETER OMNES ANGULUS RIDET
 
http://mojepulawy.eu
Marek-ZZPRC
przepraszamSad
poniosło mnie troszke
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
nic złego nie dzieje sie naszym członkom
nie ma zadnego niepokoju wsród aparatowych, sterowniczych czy nawet laborantek któe ze spokojem przyjmują koncepcje wspólnego kierownictwa wszystkich laboratoriów. czym sie mamy przejmować. ocenimy efekty pracy nowej władzy. a komu sie pali za plecami ten panikuje i miota sie jak wielu w tym czasie.
co tu więcej komentować.

a moje reakcje są na poziomie zaczepek jakie w tym i nie tylko w tym mozna czytać
takie podszczekiwanie niczemu nie służy.
powtarzam po raz kolejny: krytykujcie dowoli ale konkretnie
co jest nie tak ?
 
www.zzprc.pulawy.pl
kbohdan
Widze że znalazł się obrońca starago "złodziejskiego" układu. Chyba masz dużo do straceniaFrown
 
Marek-ZZPRC
ciekawe spostrzeżenieWink
 
www.zzprc.pulawy.pl
dziadek
keri, odnieś się do stwierdzenia, że jesteś "psem" prezesa, do całości.
ja to widzę, że się pod tyłkiem zaczęło palić panom inżynierom dniówkowym to i zaczęli krzyczeć. ciekawe gdzie byli wcześniej jak po tyłkach dostawali zmianowi robole? zarzut, że Wręga zajadle walczy z dniówkowymi? i dobrze bo co oni dobrego dla zmianowców zrobili? nic. jeszcze bezczelnie dopominają się o zrównanie czasu pracy w/g pięciobrygadówki bo to ich "dyskryminuje". a zapraszamy do pracy zmianowej na kilka latek, skoro mamy tak dobrze. za Kwiatkowskiego aż do dzisiaj siedzieliście cicho bo Wam dobrze było a teraz wielki płacz. głupie stwierdzenie do bosmana na szout, że na azotach zaczyna się pomiatać ludźmi. tego, że zmianowymi się do tej pory pomiatało to szanowny azot nie widział. no ale fakt - w/g Ciebie to psy nie ludzie. ludzie to Wy, którymi teraz zaczęło się "pomiatać". szkoda gadać jak się czyta coś takiego bo się flaki wywracają...
 
Marek-ZZPRC
czy ja gadam z przedszkolakami czy z dorosłymi ludzmi
keri przeczytaj co napisałeś (aś) i przetłumacz na polski
 
www.zzprc.pulawy.pl
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 1.43 30,311,535 unikalnych wizyt