19.04.2024 21:06
Zobacz temat
 Drukuj temat
Psy Pana Lewickiego
kbohdan
Weekend forum przycichło , czyżby wszyscy korzystali z zakładowego Internetu, w godzinach pracy.
 
dziadek
Gruby napisał/a:
Weekend forum przycichło , czyżby wszyscy korzystali z zakładowego Internetu, w godzinach pracy.

zamiast pracować?
 
dziadek
azot napisał/a:
(...)
2. Konkursy to jest tylko pic na wodę (kolejny kiepski pomysł Wręgi).
(...)

a ja myślałem, że ten (niezły poniekąd) pomysł jest na życzenie związku zgrzytających a nie Wręgi. a że nie wychodzi po ich myśli, no to kogoś pod ścianę trzeba postawić. żałosne prowokacje, aczkolwiek (na krótką metę) dobre dla niezorientowanych...
Edytowane przez bosman dnia 12.05.2007 19:14
 
Marek-ZZPRC
dziadek spokojnie
zauważ ze prowokacje nie znajdują na tym forum podatnego gruntu.
jak ładnie go określiłeś "związek zgrzytających" nie ma siły i łapie sie kazdej sposobności na zaistnienie.
a że metody ma odrażające to trudno, musimy z tym żyć.
 
www.zzprc.pulawy.pl
kbohdan
Psy zostaną psami, od początku naszego istnienia tak było, Malinowski był założycielem naszego związku, Kwiatkowskiemu dupę właziliśmy, obecnego bronimy i szczekamy za niego. Odnoszę takie wrażenie że zawsze stoimy nie po tej samej stronie barykady co pozostałe organizacje.
 
Marek-ZZPRC
siwetne podsumowanie tematu
nareszcie wiadomo skąd sie biorą nasze sukcesy.
Pffft
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
synteza znajdz sobie dobrego lekarz
 
www.zzprc.pulawy.pl
dziadek
Jak pokazała dzisiejsza wypowiedź p. Lewickiego to karawana szczeka a psy zrobiły to co należało - dla wszystkich...
 
Podobno karawana wiezie już zmiany dla zmianowych. Rodzik ma pomysł na inny system zmianowy, albo likwidacja dodatku zmianowego. Kto się teraz będzie śmiał. A propos nagrody, prezes chciał to da.
 
dziadek
A propos nagrody, prezes chciał to da.

a i owszem. tylko po "genialnej" propozycji "słusznych" jakoś nie chciał... i było by g...o.
Podobno karawana wiezie już zmiany dla zmianowych. Rodzik ma pomysł na inny system zmianowy, albo likwidacja dodatku zmianowego.

pożyjemy - zobaczymy
Kto się teraz będzie śmiał.

jak zwykle ci, którym zależy tylko na robieniu bagna - jak w przypadku kretyńskiego wniosku w sprawie nagrody na dzień chomika. tylko, żeby to nie był śmiech przez łzy...
 
Marek-ZZPRC
kol azot przed chwilą:
azot 24.05.2007
"Nikt nie mówi, że nowa struktura jest zła. Mówię tylko, że moim zdaniem powinniście jej się dobrze przyjrzeć i wyłapać mankamenty a wy tego nie zrobiliście tylko odrazu stwierdziliście, że jest ok..
I dlatego między innymi twierdze, że jesteście psami."

proponuje abyś sam wyłapał mankamenty i nas oświetlił.
i nigdy nie podobał mi sie układ jaki sobie wypracowała tzw. kadra a o który tak heroicznie walczy kol smętny popychany z drugiego rzędu przec krecika i innych weteranów minionego systemu
oby zmiany które teraz trwają przecieły ten wrzód a rana oczyszczona szybko sie sama zabliźni.

a ty kolego azot uważaj co piszesz i kogo obrazasz bo internet już od dawna nie jest czapką niewitką.
tu tez obowiązują zasady a uzytkowników chroni prawo.
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC

24.05.2007 azot popełnił wypowiedź:
"Moim zdaniem tak jak już pisałem za szybko są te zmiany i dlatego jest taki dym z przeprowadzkami. Następny nieprzemyślany pomysł-konkursy."

jeśli głownymi powodami do obawy ma być ich szybkie tempo i "taki dym z przeprowadzkami" no to dziękujemy koledze azotowi za merytoryczną analize problemu.
jeżeli szybkie tempo przemian jest wadą to ja tu czegoś nie rozumiem.
a przeprowadzki w haosie?? azot nie zdażyłes rybek z akwarium zabrać czy taki miałeś ładny widok z okna ze nie możesz sie z nim razstac. a jeśli nie przenosisz sie nigdzie to czym sie martwisz?
 
www.zzprc.pulawy.pl
dziadek
heh, bosman odświeżył temat zmian we firmie, przenosimy się tam z tą dyskusją?
 
Marek-ZZPRC
zgadzam sie - tak bedzie najlepiejGrin
 
www.zzprc.pulawy.pl
kbohdan
Układ ja, jaki znam to goście z górnej półki, uprawiali prywatę na koszt naszej firmy. Odsyłam do lektury biuletynu Solidarność w maju ubiegłego roku (albo coś koło tego). Po wymianie zarządu dostali wypowiedzenia, ale zanim do nich te dokumenty dotarły. Została ich treść zmieniona przez gościa, którego obecnie chroni jedyny słuszny związek.
 
Marek-ZZPRC
"i dlatego jesteś dla mnie psem"
i to nie takim który szczeka kiedy trzeba przestraszyć intruza tylko burkiem co lata po drodze i kąsa jak leci bez sensu
nic na temat tylko szukanie zaczepki
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
czy morzesz zacytować te moją odpowiedż
w którym miejscu była butna a w którym chamska
Edytowane przez Marek-ZZPRC dnia 24.05.2007 22:28
 
www.zzprc.pulawy.pl
kbohdan
Nietrudno was z rITr1; zrozumieć. Wali się wasz poukładany światek, który układaliście sobie przez ostatnie lata. Szkoła rRadomskar1; dobry etacik lub stanowisko kierownicze. Brak odpowiedzialność, jak już to przez rady techniczne (czyli odpowiedzialność zbiorowa tz. żadna). Dziś larum polelum to konkursy lub brak ich. Ja uważam, że konkursy tak samo jak rady techniczne rozmywają odpowiedzialność. Dyrektor powinien sam dobierać kadrę i ponosić za nią odpowiedzialność. W obecnym stanie nawet nie będzie możliwości poskarżyć się na któregoś niesprawdzającego się kierownika, bo do kogo do prezesa, dyrektora, a może do komisji.
 
Marek-ZZPRC
dałeś dobry przykład:

azot dnia 24.05.2007 20:39
I dlatego między innymi twierdze, że jesteście psami.
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
Mysiek nie podniecaj sie. Gruby użył pewnego skrótu myslowego, którym kiedyś dawno temu posłużyła sie P K. Murat na jednym ze spotkań pokazując jakiej jakości mamy kadre w firmie. szkoła radomska potocznie uważana była za synonim mizerii. ale czy tak jest tego nie wiem i na pewno Gruby nie chciał nikogo urażić.
pewnie po Harvardzi czy Jagiellońskim też nie wszyscy są geniuszami
 
www.zzprc.pulawy.pl
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.17 30,311,009 unikalnych wizyt