19.04.2024 07:40
Zobacz temat
 Drukuj temat
Psy Pana Lewickiego
Marek-ZZPRC
a no nie było
a na pewno nie zgłosiła sie do konkursu.
teraz tez beda ogłaszane konkursy zewnetrzne bo sie okaze ze nie ma dobrych wewnątrz.
zobaczycie.
 
www.zzprc.pulawy.pl
dziadek
hmmm, przeczytałem sobie biuletyn Solidarności... dziwne rzeczy o tych konkursach piszą, że wygrywają osoby, które się nie zgłaszały do konkursu, że osoby składające aplikacje nie są zapraszane na rozmowy kwalifikacyjne... dziwne rzeczy tam piszą...[nonie]
 
Marek-ZZPRC
jakie komisje takie warunki
jacy kandydaci takie konkursy
Smile
 
www.zzprc.pulawy.pl
bosman
A propos konkursów.
Słyszałem, że nasze zakłady (chemiczne, jakby nie było) poszukują ludzi po szkole muzycznej... Ma być konkurs - na kierownika zespołu[beer][smilewinkgrin]
ISTE TERRARUM MIHI PRAETER OMNES ANGULUS RIDET
 
http://mojepulawy.eu
bosman
2. ZZPRC repezentuje wyłącznie zmianowych a występuje i kresuje się jako reprezentant wszystkich.

Pozostałe związki też występują w interesie "wszystkich" pracowników. Wszystkich, tylko nie tych co na zmiany pracują...
3. ZZPRC załatwił swojej grupie prawie wszystko

A co w tym dziwnego. Po to powstał...[nonie]
ISTE TERRARUM MIHI PRAETER OMNES ANGULUS RIDET
 
http://mojepulawy.eu
dziadek
Problem zaczął się odkąd prezesem zastał pan Lewicki, którego też bardzo szanuje.

czyżby kolejny pies? [uhoh]
 
Marek-ZZPRC
szkoda ze nie pamietacie co było przyczyną powstania ZZPRC
ale skoro nie pamietacie to wam tego nie wytłumaczę
to tak jak tłumaczenie 20-latkowi ze kiedyś były kartki na wszystko
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
a ty kol synteza przeginasz pałe
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
a dlaczego wlasciciel nie klepnal programu inawestycyjnego na ponad 400 mln? możemy tak sie licytować tylko co nam po tym.
dzis o lewickim mozemy juz zapomniec.
tak jak zapomnielismy o malinowskim, kwiatkowskim i iwanejko. oni doskonale ddzą sobie radę i zapewne spadną na 4 łapy gdzieć w kronospie, ctl logistic czy boryszewie.
dla nas pracowników tej firmy i mieszkanców miasta ważna jest firma - nasze miejsce pracy i zarabiania na życie.
tyle
jeśli działacze związkowi kieruje sie innymi wartościami to ich wada
miałem jeszcze coś napisać ale ugryzłem się w klawiature.Frown
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
radion, sorry ale cocolino reaguje prawidłowo
historia pokaze komu jakie interesy przyswiecają
zobaczcie ze s, opzz i czasem zzit (zalezy kto tam rzadzi) zawsze na poczatku liza dupe prezesowi - kim by nie był - a kiedy juz wiadomo ze leży i robi pod siebie to mimo ze to fatalnie brzmi ale SZARPIĄ PADLINE
PRZEPRASZAM ze tak ostro ale sami ocencie czy jestem daleki od prawdy
milego weekendu dla tych którzy nie maja w domu kontaktu ze stronąGrin
Edytowane przez Marek-ZZPRC dnia 27.07.2007 18:07
 
www.zzprc.pulawy.pl
Prezesowi trudno odmówić konsekwencji a także tego że rozmawiał ze wszystkimi związkami był nastawiony na dialog trudny bolesny ale dialog!!!! Co niestety nie przekłada się na wszystkie związki zawodowe w firmie[nonie]
 
Marek-ZZPRC
zobaczymy jak teraz tacy jak Ty "gieroje" kol synteza bedą walczyć z CIECHem. chyba ze nawet sie nie ujawnisz i dalej bedziesz podgryzał kostki z doskoku.
 
www.zzprc.pulawy.pl
dziadek
wkurzają mnie takie ratlerki - nie ma odwagi się pokazać tylko wyskakuje zza fotela i gryzie, by za moment zniknąć. a tym, którzy nie pamiętają chciałbym przypomnieć, że przygotowania nowej struktury zaczęły się dużo wcześniej nim zapanował Lewicki. a nawet jeszcze przed Iwanejko...
 
dziadek
oczywiście, że jest mnóstwo takich osób. co do ślepej wiary w nieomylność zzprc to tu akurat Ty się bardzo mylisz -niejednokrotnie przewodniczący usłyszał ode mnie słowa krytyki na temat swoich działań.
 
Nikt nie podkula ogon, szczególnie Ci co się nie boją i chowają się za węgłem. Ja akurat często sie nie zgadzam z linią ZZPRC i co z tego??? Trza mieć odwagę i swoje poglądy i się szanować. Wielu to nie rozumie i robi takie miny :o
 
Marek-ZZPRC
jak mówił mój stary kolega: "są ludzie i ludziska ale niestety są też stołeczki wędkarskie" na tej stronie i forum widać to doskonale.
ja tez nie obawiam sie krytyki i przyjmuje ja z satysfakcją. nie ma drugiego związku który odważyłby sie uruchomić takie forum. i to jest fakt.
wczoraj spotkałem jednego z pracowników Dyr Nacz który sie przyznał (jako członek małosympatycznego zz), że z przyjemnością wchodzi na na tę strone, czyta i dyskluptuje. po to właśnie ją stworzyliśmy. a pracę ZZPRC i jego zarządu ocenią członkowie i historia.Frown
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
kogo tym razem masz na myśli?
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
kogo?
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
powodzenia Frown
widzę ze jesteś mocny człowiek i zapewne podobnie jak "obserwator" nie rzucasz słów na wiatr. czekam na twoją wypowiedź na WZD ZZPRC już w kwietniu.
 
www.zzprc.pulawy.pl
dziadek
Dziadek i co? Zmienił swe postępowanie pod wpływem Twoich słów?

miga się i dziobie tu, gdzie ma lepsze poparcie - czytaj: bezkrytycznych klakierów za ochłapy...Angry
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.20 30,309,554 unikalnych wizyt