19.04.2024 21:18
Zobacz temat
 Drukuj temat
Zakładowy Układ Zbiorowy Pracy.
bosman
W związku ze wznowieniem prac nad ZUZP umieszczajcie tutaj Wasze uwagi co do kształtu i zawartości Układu Zbiorowego. Zapraszam.
ISTE TERRARUM MIHI PRAETER OMNES ANGULUS RIDET
 
http://mojepulawy.eu
Marek-ZZPRC
no dobre pytania
ja moze niegrzecznie ale odbije piłeczke:
a jak siebie wyceniacie sami i jakich stawek oczekuja pracownicy BP
dodam ze zarzad ZZPRC jeszcze tego nie ustalał ale jutro jest spotkanie organizacyjne tzw. podzespołu ds. taryfikatora
słucham propozycji
 
www.zzprc.pulawy.pl
dziadek
ja moze niegrzecznie ale odbije piłeczke:

faktycznie niegrzecznie, jakoś co do innych stanowisk to potraficie się wypowiedzieć[yes]
dodam ze zarzad ZZPRC jeszcze tego nie ustalał ale jutro jest spotkanie organizacyjne tzw. podzespołu ds. taryfikatora

to może najwyższy czas się nimi zająć? bo są traktowani jak szóste koło u wozu... z tego co ja się dowiedziałem to niejednokrotnie mieliście sygnały od pracowników tego działu i... zero reakcji. tak się nie robi.[nonie]
proszę nie odbijać piłeczki tylko się wypowiedzieć.
Edytowane przez dziadek dnia 30.05.2007 20:37
 
Marek-ZZPRC
dziadek - nie irytuj mnie
jak długo mozecie powtarzać te bzdury o nic nie robieniu.
wartownico zarabiaja znacznie wiecej niz jeszcze 2 lata temu, jest was 2 razy wiecej, niektórzy wreszcie dostali dodatki funkcyjne,.
ale skoro to mjest nic to trudno.
ja nie jestem pracownikiem BP i pytałem zupełni poważnie - jak waszym zdniem powinny wyglądać wynagrodzenia w BP
śmiało, sami swoi
 
www.zzprc.pulawy.pl
dziadek
wartownico zarabiaja znacznie wiecej niz jeszcze 2 lata temu,

znacznie więcej zarabia również reszta pracowników w za... i jest to mniej znacznie niż reszta we firmie
jest was 2 razy wiecej,

z moich wiadomości wynika, że jest ich ok. 60% więcej a nie 100%
niektórzy wreszcie dostali dodatki funkcyjne

ile lat już istnieje straż przemysłowa?
Edytowane przez dziadek dnia 31.05.2007 11:11
 
koledzy z BP trochę cierpliwości! już niedługo wszystkim nam się polepszy wzrośnie średnia zakładowa!!! (przybędzie paru dyrektorów i ich zastępców)
 
dziadek
pepe napisał/a:
koledzy z BP trochę cierpliwości! już niedługo wszystkim nam się polepszy wzrośnie średnia zakładowa!!! (przybędzie paru dyrektorów i ich zastępców)

no, akurat mała to dla nich pociecha i taka dość denerwująca.
 
Slawomir Wrega
Kol. Keri minimalne wynagrodzenie brutto wartownika to 2541 zł (1650 minimalna płaca + 891 dodatek zmianowy), zgadzam się, że przy aktualnych kosztach podstawowych produktów potrzebnych do życia to niewiele. Dwa lata czekaliśmy na wartościowanie stanowisk pracy które miało rozstrzygnąć między innymi kontrowersje dotyczące pracowników straży przemysłowej. Dzisiaj nie sposób dowiedzieć się gdzie są wyniki pracy firmy Meritum. Zarząd ZAP nabrał wody w usta, pewnie wyszło nie tak jak zakładali. Jak grób milczą przedstawiciele załogi w organach spółki.
Pamiętając dwa spory zbiorowe prowadzone, w sprawie płac, przez naszą organizację związkową w dwóch ubiegłych latach oraz referendum strajkowe zakończone brakiem wymaganej frekwencji przypomnę po raz kolejny; dopóki będziemy zgadzali się pracować za 2541 zł brutto miesięcznie pracodawca nie zapłaci nam ani złotówki więcej.
 
Marek-ZZPRC
jakieś nieporozumienie.
keri w maju 2007r pisał o stawkach opartych na starym taryfikatorze
sławek odnosi się do stanu na dziś.
Smile
bywa.
 
www.zzprc.pulawy.pl
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.12 30,311,036 unikalnych wizyt