29.03.2024 05:52
Zobacz temat
 Drukuj temat
Jaka podwyżka?
Marek-ZZPRC
skoro cierpliwie czekają to sie doczekają.
sam jestem ciekaw jak sie ta historia skończy.
wtedy wam opowiem jak było. kto w co grałSmile
 
www.zzprc.pulawy.pl
Mam takie dziwne wrażenie, że ktoś nas robi w "jajko" z tymi podwyżkami! Tak jakby komuś zależało na opóźnieniu ich uruchomienia.[upset] Ciekawi mnie kiedy w końcu dojdą do porozumienia i od kiedy zostaną uruchomione podwyżki płac?
 
Obawiam się diego70 że masz rację. Chyba ktoś robi nas "jajko", pewnie jest taka cisza bo jak zwykle ci "na dole" dostaną jałmużnę. No cóż pieniądze muszą być przede wszystkim dla "specjalistów".
 
Dla Wręgi wszyscy pracownicy to "nic', ale o zmianowych musi dbać, bo to jest jego być, albo nie być, facet jest wyrachowany i chyba lubi kopać, szczególnie leżącego i bezbronnego.
 
Marek-ZZPRC
coś sie wam chyba tematy poknysały.

na temat wręgi, zarządu związku i samego związku proponuje wygłaszać opinie podpisane imieniem i nazwiskiem. wszystkie anonimy są jak napisy w damskiej ubikacji.

na temat podwyżek powiem wam tyle ze sprawa przerosła zarząd firmy i departament personalny. niestety wychodzi na jaw ich niekompetencja w tym obszarze albo zupełny brak wyobraźni. pewnie gdybyśmy rozmawiali o prostej podwyżce w procentach to kasa już byłaby podzielona. doszliśmy do wniosku ze jest dogodna okoliczność do wprowadzenia rewolucyjnych zmian w systemie wynagradzania. wydawało sie że Zarząd to rozumie. Na początku zapytaliśmy czy Zarząd zdaje sobie sprawę z kosztu jaki firma musi ponieść aby możliwe się stało ubruttowienie (włączenie wszystkich składników do zasadniczej) naszych pensji. Wówczas usłyszeliśmy że tak. Niestety dziś się okazało że kasy jest ale tylko na pierwszą transze. Z wyliczanki zespołu wynika że całkowite wdrożenie nowego systemu wymaga wykonania co najmniej trzech transz podobnej wielkości.
Do piątku strona pracodawcy ma przygotować swoje stanowisko w tej sprawie.

pewnie za mało i zbyt zawile ale inaczej nie umiem.
 
www.zzprc.pulawy.pl
dziadek
jakieś pytanka MrMargol w temacie Pytania do Zarządu są... i zero Waszej odpowiedzi...[nonie]
 
Marek-ZZPRC
ja ciebie kol zapraszam do mnie do naszej siedziby. pogadamy
 
www.zzprc.pulawy.pl
dziadek
rozmowy w biurze już były prowadzone i totalnie oszukaliście pracowników WBO. teraz czas na odpowiedź publiczną i publiczne rozliczenie się z tego co dla nich zrobiliście. dlaczego nie chcesz publicznie odpowiedzieć, dlaczego zapraszasz w zacisze gabinetu? przecież nie macie nic do ukrycia? [confused]
 
Czyżby czyżyk? To tekst ze starego kawału. A tak na poważnie: czyżby już po naszych podwyżkach? Minął wrzesień, patrzeć jak przeleci i październik! "Podziwiam" zarząd! Są wręcz "mistrzami" w ściemnianiu! Niby przed zebraniem rady nadzorczej zostało wszystko uzgodnione, a tu proszę taka niemiła niespodzianka! A może by tak mała pikieta pod budynkiem dyrekcji pozwoliłaby tym panom zrozumieć, że olewanie załogi nie jest najlepszym pomysłem?[nonie]
 
Dlaczego nie jestem zdziwiony. Zarząd jak zwykle sobie leci może faktycznie czas na radykalne środki? Wszystko drożeje a my zarabiamy grosze w fabryce chemicznej w środku UE.
 
Nie ma obawy wrócą. Na zachodzie tej klasy specjaliści dostali by robotę przy myciu garów!
 
Ja nadal będę bronić specjalistów. Nie każdemu psu Burek i radzę pamiętać o tym... Co innego że zaszłości z błędnym taryfikatorem spowodowały,że jedyna szansa dostania kasy dla rzeszy pracowników było sztuczne pompowanie stanowisk do specjalistów i st specjalistów - co powoduje obniżenie rangi specjalisty... Ja cały czas pisze o "prawdziwych" specjalistach. pepe w shotboxie napisał:
04.10.2007
z mojej brygady uciekł jeden do Norwegii a z innych do Szwecji i Angli w sumie 5 osób
Ja dopowiadam a ja znam 3 specjalistów - naprawdę dobrych co zrobiło to samo. Jak nie wdrożymy nowego taryfikatora zabraknie wartościowych ludzi na wszystkie stanowiska ważne dla firmy (zarówno produkcyjne jak i administracyjne)
 
Zgadzam się że o prawdziwych fachowców trzeba dbać! Misiek prawda jest taka że zdecydowana większość tzw "specjalistów" to są ludzie niepotrzebni, kolesie, w których pompuje się pieniądze!
 
Marek-ZZPRC
NEGOCJACJE PŁACOWE ZOSTAŁY WCZORAJ ZERWANE

ZZ wystosowały do Zarządu pismo z ządaniem 12,5% normalnej podwyżki płac.
 
www.zzprc.pulawy.pl
Po raz kolejny okazało się, jacy poważni ludzie piastują stanowiska w zarządzie naszej spółki! Wydawałoby się, że to inteligentni goście! Ciekawi mnie tylko stanowisko pana Wiejaka. Wszak to nasz człowiek w zarządzie! Coś mi się wydaje, że zarząd celowo gra na zwłokę. Niedługo wybory parlamentarne, a po nich Bóg raczy wiedzieć co będzie! Ja w każdym bądź razie nie wierzę już w żadną podwyżkę[no].
 
Pozostaje pytanie: co dalej z pieniędzmi? Chyba do wyborów nic się nie ruszy. Tak się dzieje jak nie ma w firmie gospodarza! DZIĘKUJEMY PANIE KACZYŃSKI!
 
Zapytam inaczej: czy taka ilość ludzi po studiach i często z dobrą znajomością języka obcego mających na pasku mniej niż aparatowy jest potrzebna w naszej firmie?
 
dziadek
nie.
 
Zgoda cieszy mnie niezmiernie.
 
dziadek
powinni mieć więcej, powinno ich być bez porównania mniej. swoją drogą dministracja jest sztucznie rozdmuchana, a na pakowanich szaleją jakieś obce firmy, cyckające zakłady z kasy. czy zakłady nie mogą same uzupełnić stanu zatrudnienia do pięciobrygadówki? co to za firmy Manpower i Start People? czyje? kto i w jaki sposób wprowadził je na teren zakładów? kto na tym skorzystał? ja rozumiem, żeby zatrudniać "łowców głów" do poszukiwania wysokiej klasy specjalistów, ale na pakownie? [upset][confused]
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.26 30,241,486 unikalnych wizyt