19.04.2024 09:57
Zobacz temat
 Drukuj temat
Medical
ja pitolę... Ale super fachowiec!!! Dostaje kasę szefa biura bo jest pod ochroną "S" i teraz synekurka...
 
wraca stare, ale czy dobre???
 
Marek-ZZPRC
Gawron już pokazała nie raz jaki z niego fachowiec.
 
www.zzprc.pulawy.pl
Zgadza się, ekspert od prawa, a dostał mandaty za łamanie prawa pracy jako Prezes SKOK. Zna się na ekonomi i medycynie. Podejrzewam że teraz los Prezesa Medicalu jest przesadzony...
 
Właśnie doszły do mnie informacje że USG zostało wywiezione do przychodni na centralnej a prezes chce zlikwidować laboratorium i wykupić usługi w szpitalu... Jak ludzie maja się diagnozować na mieście to po co płacić medicalowi jak można gdzie indziej w mieście podpisać kontrakt??? i co na to nowy genialny Przewodniczący RN Piotr G???
 
USG wyjechało do miasta za poprzedniego SUPER Przewodniczącego i to Ci nie przeszkadzało, dopiero jak nastąpiła zmiana w RN
ciekawe dlaczego?
zapisz sie do Internusa tam mąż dał żonie 1,3 mlnzł z UE - może podłączysz się pod układ Flasińskich
 
nie wiem za czyich rządów ja tylko zgłaszam problem, i pytam o reakcje odpowiednich organów. Nie zamierzam się podczepiać pod żaden układ.
 
kbohdan
Organizacyjnie Medical to gniot wczesnego komunizmu. Próby z reformowanie tego tworu, prawdopodobnie jest skazane na niepowodzenie. Reforma powinna się odbyć na poziomie ZA. Zamiast płacić jakiejkolwiek instytucji zajmującej się leczeniem, przydzielić indywidualne konta pracownikom, którzy sami by decydowali gdzie będą się leczyć. To tak z grubsza.
 
Jest okazja na wprowadzenie zmian, kolejny prezes odchodzi - złożył we czwartek wypowiedzenie. Może obsadzić trzeba stanowisko w Medical kimś z ZA?
 
To prawda, w budynku Medical na Przedpolu są za niskie pomieszczenia, ale nie o 2,5 cm tylko o ponad 80 cm (osiemdziesiąt centymetrów) sic!
Edytowane przez dnia 28.03.2009 18:35
 
Ważne jest coś innego, należy postawić sobie 2 pytania:
1. jaki wybrać model opieki zdrowotnej dla pracowników finansowanej przez ZAP??
2. Czy jest w nim miejsce dla medicalu???
Jeżeli 2 pytanie na tak to uważam że prezes musi być z ZAP!!!!!! Ma pilnować kasy i jakości usług!!!! To śmiertelny grzech zaniechania głównego właściciela czyli ZAP i wszystkich prezesów medicala, że spółka która powstała jako jedna z pierwszych na Lubelszczyźnie nie rozwinęła się co najmniej do poziomu Internusu który zaczął znacznie później!!!!!
Edytowane przez dnia 30.03.2009 09:28
 
Ciekawe kto się zgłosi na prezesa medicalu....
 
[quote]mtv napisał/a:
Ważne jest coś innego, należy postawić sobie 2 pytania:
1. jaki wybrać model opieki zdrowotnej dla pracowników finansowanej przez ZAP??

A od kiedy to niby ZAP finansuje opiekę zdrowotną? Co to za bzdura? ZAP płaci tylko za medycynę pracy i nic poza tym.
 
To się doinformuj... Koszty szczepień , ratownictwo medyczne - ryczałt , badania okresowe - stawki nie najtańsze... To są realne dochody- pani Poleszak to wystarczało... I dlatego Medical przespał swoja szansę na rozwój. Mając kasę z kontraktu NFZ i dodatkową z od ZAP i Spółek usytuowanych w ZAP, raj i marzenie ale zamiast prężnej firmy mamy zgliszcza... Czarno to widzę...
 
Doinformowałem się. Zakłady Azotowe płaca za zakup szczepionek i za medycynę pracy. Wszystkie pozostałe świadczenia Medical wykonuje na podstawie kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. W tej sytuacji roszczenia wyżej opisane sa nie na miejscu delikatnie mówiąc.
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.17 30,309,771 unikalnych wizyt