28.03.2024 12:18
Zobacz temat
 Drukuj temat
Nowi dyrektorzy.
Slawomir Wrega
Zarząd ZAP w dniu dzisiejszym dokonał zmian na niektórych stanowiskach dyrektorskich powołując:
Sławomira Jedliczkę na dyrektora pionu wsparcia,
Tomasza Bielskiego na dyrektora pionu strategii i rozwoju,
Roberta Cieślaka na dyrektora pionu chemia,
P. Karasia na dyrektora pionu korporacyjnego,
??? Peplińskiego na dyrektora pionu inwestycji.

Na nowo utworzone stanowiska dyrektorskie powołał:
Huberta Kamolę na dyrektora operacyjnego,
Wojciecha Kozaka na dyrektora pionu energetycznego.
Edytowane przez Slawomir Wrega dnia 08.01.2009 19:53
 
Slawomir Wrega
Wszyscy powołani otrzymali wynagrodzenia z 12 kategorii, większość maksymalne czyli 9900 zł.
 
Slawomir Wrega
W pierwszym kwartale zarząd zamierza dokonać zmian na pozostałych stanowiskach, od głównych specjalistów do kierowników wydziałów.
 
Slawomir Wrega
Nie wiem kim są ci ludzie, tak jak pisze azot my w tych sprawach mamy g.... do powiedzenia. Podobno były jakieś konsultacje z najmniejszymi organizacjami, ale oni nie napiszą. Co najwyżej będą podważali wiarygodność naszych informacji, klasyczny przykład to dzisiejsze wpisy azota i kryski.
Szmyła został.
 
kbohdan
Grinazot nie poznaję cię, gdzie są konkursy na stanowiska itp. bzdety. Dyrektorzy powołani bez konkursów to chyba jakieś kolesiostwo.
 
Jaki pan taki kram i nic dodać i nic ująć
 
Ja już o konkursach to nie śnię, o przepraszam na specjalistę ds zakupów jest konkurs Smile
 
to chyba dopiero początek???
 
Marek-ZZPRC
niezłe jaja
w ubiegłym tygodniu podzielili łupy dzieląc obszary nadzoru, ustawili nowych dyrektorów a dziś sami będą musieli szukać zaczepienia lub robić wyjazd z Firmy. nóż się w kieszeni otwiera.
z drugiej strony wiedzieli z kim i w co grają.
 
www.zzprc.pulawy.pl
fakt wszystko sie sypie i to robi w dobie krzyzysu. To makabra... Nadprezes, niedorzecznik i dyrektorzy z pudełka... Zgroza
Edytowane przez dnia 13.01.2009 10:43
 
Marek-ZZPRC
melamina I jest w takim rozkładzie przez błędne decyzje o odstawieniu w czasie mrozów obu nitek że jej najechanie jest praktycznie niemożliwe. nawet ściągniecie przez "dyrektora" w trybie panicznym emerytowanego kierownika zakładu inż. Sadowskiego na wiele nie pomoże.
pracownicy tej wytwórni ze łzami w oczach opowiadają jak grupa młodych "zarządzających" produkcją roz... w kilka miesiąc ich 30 letni dorobek.
Sad
Edytowane przez Marek-ZZPRC dnia 13.01.2009 11:22
 
www.zzprc.pulawy.pl
no tak idzie nowe... Nowa mowa nowe zwyczaje i nowe cięższe błędy
 
Marek-ZZPRC
tym tekstem zdyskwalifikowałeś się w 100 %. wiem że nie warto już z tobą zaczynać jakiegokolwiek tematu.
skoro ciebie interesuje tylko zysk firmy to znaczy ze masz konstrukcję o stopniu komplikacji narzędzie do młócenia snopków zboża.
jesteś zwykła internetowy napinacz.
żegnam.
 
www.zzprc.pulawy.pl
To prawda punkt widzenia zależy od punktu siedzenia
 
Slawomir Wrega
W to że wszelka władza pochodzi od Boga mieszkańcy naszej części świata przestali wierzy kilkaset lat temu. Jak widać nie dotyczy to kol. azta. Nie zmieni on jednak w pojedynkę ustroju społeczno gospodarczego naszego kraju. Konstytucja stanowi, że gospodarka oparta jest na dialogu i współpracy partnerów społecznych. Ustawa o Związkach Zawodowych wyposaża je w szereg narzędzi niezbędnych do skutecznego reprezentowania ludzi pracy. Między innymi do prawa komentowania wszystkiego co ich dotyczy. Drogi azocie jak to jest, według ciebie, potrzebna jest informacja i komentarz czy nie? Jeżeli tak to z czego jesteś niezadowolony? Jeżeli nie to dlaczego bierzesz w tym udział, mam na myśli twoją obecność na forum?
 
Slawomir Wrega
Prawdopodobnie dlatego, że nie mogli by ich wygrać ci co trzeba.
 
Slawomir Wrega
Jeżeli dobrze pamiętam to ostatnim dyrektorem z konkursu była Mirosława Rodzik.
 
Sławek ten konkurs na Rodzikową to chyba Ty prowadziłeś, bo Spółka go nie ogłaszała
Przyznaj się,że tęsknisz za M. Rodzik
 
Slawomir Wrega
Konkurs na zlecenie ZAP przeprowadziła firma zewnętrzna. Wyłoniła w nim trzech kandydatów z których zarząd ZAP wybrał właśnie M. Rodzik. Zgadzam się że nie była ona najgorszym dyrektorem.
 
"Nie była ona najgorszym dyrektorem" - ciekawe chyba dlatego ,że była kobietą a teraz dyrektorem jest facet ha,ha
ale dziwnym trafem w czasie jej bytności wszyscy nowo zatrudnieni zapisali się do TTwojego związku a teraz się skończyło.
Jakby ktoś się zainteresował tą sprawą to byś miał ciepło - rozmiawiałem z kilkoma osobami i byłem zszokowany. Twój mit w który wierzyłem upadł.:(:(


 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.21 30,237,885 unikalnych wizyt