25.04.2024 17:42
Zobacz temat
 Drukuj temat
Nowi dyrektorzy.
Slawomir Wrega
Zainteresuj się proszę, chcę mieć ciepło.
 
Slawomir Wrega
Dyrektorzy trzymiesięczne wynagrodzenie jeżeli zostają w firmie, jeżeli odchodzą plus sześciomiesięczne wynagrodzenie. Członkowie Zarządu trzymiesięczne, plus 50% pensji przez rok o ile nie podejmą innej pracy.
Roszady na wysokich stanowiskach są niestety dla firmy kosztowne.
 
Slawomir Wrega
Odszkodowania o których napisałem ustalili: dla członków zarządu- rada nadzorcza; dla dyrektorów - zarząd ZAP.
 
Kiedyś za Lewickiego Sławek był tak odpowiedzialny, że w czasie negocjacji płacowych stwierdził: "firmy teraz na podwyżki nie stać"
Zastanawiam się od czego zależą jego postawy wobec zmieniających się ekip Zarządu
 
Marek-ZZPRC
byleś na tych negocjacjach czy słyszałeś ok kogoś.
ja pamiętam kiedy zarząd zaproponował wskaźnik wzrostu 0%
nikt na sali poza przedstawicielami ZZPRC nie otworzył nawet ust.
jeśli byleś to pamiętasz.
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
i tu lekko mijasz się z prawdą
 
www.zzprc.pulawy.pl
Slawomir Wrega
Kol. optymista65 słyszałeś to?
 
Marek-ZZPRC
no to już jest przegięcie. ale niczego innego jak jawne kłamstwo i pomówienie się nie spodziewałem. proponuję aby inni uczestnicy tamtych negocjacji powiedziało jak było. a ja już szukam historycznych dokumentów.
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
przeginasz bez opamiętania. gdyby bozia dała ci odrobinkę rozumku to wiedzałbyś, że jakikolwiek program redukujący załogę ZAP do 1500 osób nie jest fizycznie możliwy.
ale chyba średnio znasz naszą firmą skoro poruszasz ten temat.
 
www.zzprc.pulawy.pl
Slawomir Wrega
Kol.ola miesięczne wynagrodzenie dyrektora to 9900zł, członek zarządu spółki zarabia miesięcznie około 17000zł.
 
dziadek
kubus... faktycznie fatalista, rusz się na fabrykę trochę, to może brzucho spadnie? i nie będziesz zgrywał świętszego od papieża... może napisz co Ty zrobiłeś dla załogi?
 
Marek-ZZPRC
znowu tematy zastępcze. wtakim razie odpowiedz obserwatorowi. zapytał cie kubusiu o kasę z subiekta a ja zapytam o bankieciki na statku. co nam opowiesz?
 
www.zzprc.pulawy.pl
Wydaje mi się,że w sprawie niujawniania danych do referendu absolutnie nie chodziło o brak odwagi. Był to po prostu najlepszy sposób na zbojkotowania tematu, który uznawało się za nietrafiony, głownie ze wzgledu na nienajlepszy moment w którym wypłynął. Poza tym ludzie nie wiedzieli na jakie pytania i jak sformuowane przyjdzie im odpowiadać
 
Marek-ZZPRC
a jak będzie referendum w sprawie wprowadzenia waluty EURO to tez polecicie wykreślać się z listy w obawie przed ujawnieniem danych osobowych?
ola ma rację. jak to się dawniej mówiło: MOCNY W GĘBIE. tacy jesteśmy.
Edytowane przez Marek-ZZPRC dnia 27.01.2009 10:37
 
www.zzprc.pulawy.pl
Swietna samokrytyka. NareszcieSmileSmileSmile
 
dziadek
Kol.Dziadek ..Jak załoga walczy o swoje prawa -najgłośniej w szatni.W momencie gdy trzeba pujść na zebranie i powiedzieć co nas boli,okazuje się że mamy dzieci chore,coś ważnego do załatwienia,albo nam się nie chce.A jeśli chodzi o referendum w sprawie strajku to wolą podpisać deklarację o nie ujawnianiu swoich danych bo nie mają odwagi pójść i zagłosować TAK lub NIE

taka jest, niestety, szara u nas rzeczywistość Angry
Niektórzy wyznają dewizę:nie wychylaj się,jeśli będą dzielić zawsze coś dostaniesz. A jak lipa to nie ja..

smutna prawda, ale prawda...Sad
Edytowane przez dziadek dnia 27.01.2009 22:15
 
Marek-ZZPRC
okazuje się że w nowych układankach nie muszą nawet wyróżniać się wiedzą bo na doświadczenie nie mają szans. ciekawe czy kol. ASmet upomni się teraz o konkursy i ścieżkę kariery.
 
www.zzprc.pulawy.pl
Slawomir Wrega
Chyba jedynym sposobem na ucywilizowanie tego obszaru jest wpisanie zasad do ZUZP. Zastanawiam się jak to zrobić.
 
Marek-ZZPRC
smetny z kubusiem juz ustalają kto i gdzie ma awansowaćSmile
 
www.zzprc.pulawy.pl
Slawomir Wrega
W niedziele po południu postaram się przygotować wstępny projekt, taki do dyskusji.
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.18 30,330,169 unikalnych wizyt