19.04.2024 23:44
Zobacz temat
 Drukuj temat
Sytuacja w PPP
Obserwator, jak ktos nie wie na czym polegają fundusze UE to niech nie krytykuje pracy innych.
Procedury dotyczące wniosków -ich pisania i rozlicznia są bardzo rozbudowane i nie dało by rady.
 
Sluchaj obserwator wlasnie tu jest taki pies pogrzebany ze nie wiem czy jesli wyrazil bym chec isc na produkcje czy nasz Dyr. Personalny by sie w ogole zgodzil poniewaz on mi juz zapowiedzial ze to nie ja mam sobie szukac pracy tylko od tego jest jego dział. Jesli bym mial wybor brama albo aparatowy wybieram aparatowy juz to przemyslalem. Ciekawi mnie fakt czy na to by sie zgodzili no i dreczy mnie to ze mimo ukonczonych studiow i kursów w ogole nie zwiazanych produkcja czyli szanse na awans nikle, kiedykolwiek dostal bym jeszcze szanse w administracji. Znowu mial bym czekac 8 lat?? Czlowiek w firmie chce sie rozwijac a nie dolowac go za nie wiadomo co lub dla swojego widzimisie, takie jest moje zdanie i nie chce tu tworzyc nowych miejsc pracy bo dla mnie mijało by sie to z celem w dzisiejszych trudnych czasach takze dla naszej firmy.
 
Obserwator widzisz nie znasz wszystkich konkretnych faktow bo gdybys je znal inaczej bys sie do tego odnosil ja ci powiem tylko tyle "nie miał racji" Kiedys przy piwie chetne bym ci opowiedzial co i jak ale nie tutaj....pozdr....
 
Bolek własnie o to chodzi ze jak raz cie nagna i odbije sie to bez echa w ciszy to beda wiedzieli ze moga juz zawsze. Moze pod katem dobra naszych rodzin czasem powinno sie schowac dume do kieszeni ale jesli jest cien szansy warto pdjac wyzwanie. pozdrawiam
 
obserwator,
Pani Dyrektor nie jest na żadnym zwolnieni - tylko na zaplanowanym urlopie(zgodnie z planem urlopów)
A to że ktoś choruje - każdemu się zdaża- to jakieś przestepstwo w twoim mniemaniu - to co ma chodzic z gorączką do pracy???
 
Osoby zainteresowane mogą sprawdzić zakończenie tej historii osobiście na bramie. A obecność na tej stronie chyba nie jest obowiązkowa? Najlepiej by było gdyby każdy zabierał głos wtedy, kiedy sprawa go dotyczy, bo jeśli nie to cóż może wiedzieć na dany temat. Może tylko spekulować i jątrzyć.
 
dziadek
fatalnie kubuś, fatalnie... i Ty nic przez te pięć lat nie zrobiłeś w tej sprawie??? nie protestowałeś, nie walczyłeś za pośrednictwem Twojego przedstawiciela, żeby to ruszyć, naprawić, nagłośnić??? jeden wniosek stąd płynie - albo Wam to odpowiadało, albo gadasz fatalne bzdury. to tak jak z azotami 1500 - nagle się obudziłeś, że wredny Wręga taki spisek uknuł i obwieszczasz to światu, a z Twoich wypowiedzi wynikało, że wiedziałeś o tym sporo wcześniej.. i co? oczywiście nie protestowałeś, nie nagłośniłeś nie walczyłeś. fatalnie kubusiu to wygląda, fatalnie... :o
 
do internauta: Slawomir Wrega
Odświeżyłem sobie pamięć i nasze wystąpienia w publikatorach.
Pisaliśmy o rozdmuchanej do granic możliwości administracji jaką tworzono za prezesury Leiwckiego.
Wielką hipokryzją jest udawanie na formum wielkiego obrońcy specjalistów kogoś kto podczas negocjacji (są świadkowie) wszystkim specjalistom chciał obniżyć kategorie, postulował by kadrą kierowniczą wyłączyć z podwyżek.

To jest dopiero hipokryzja.
 
Marek-ZZPRC
jak ty mylisz pojęcia.
w całej sprawie nie chodzi o PPP, nie chodzi o specjalistów, dyrektorów czy innych magików.
chodzi o traktowanie ludzi przez zarządzających firmą.
ZZPRC podjął działanie w obronie pracowników. nie specjalistów którzy zwrócili się o taką pomoc.
a to że Ty nie kiwnąłeś nawet palcem w tej sprawie specjalistów to kiedyś do ciebie wróci.
wiem że za chwile odezwie się obserwator z zarzutami ze bronimy specjalistów, trudno.
 
www.zzprc.pulawy.pl
Do MR Margola:

Nie wiem o jakie traktowanie chodzi?
Zapomniałeś co robiła poprzednia ekipa czy wtedy Wam to przeszkadzało?

Mówię o pewnej niekonsekwencji. Wasza krytka administracji, krytyka zarobków specjalistów a dziś obrona?

Nie wiem o obronie jakich specjalistów piszesz czy o tych co były pisma z Departamentu personalnego?

Chcę ci powiedzieć, ze w jednym przypadku była to osoba, która wypisała się z ZZIT.
Ale nawet nie wiesz o tym, że i w stosunku do niej działania były kuluarowo by jej pomóc. Choć fakt jest taki, że o to się do nas nie zwracała.
Edytowane przez dnia 26.02.2009 09:38
 
Czas posypac głowy popiołem. Pracownicy dostali inne propozycje niż dotychczasowe, brama lub za bramę. Można było tak od razu, a nie robic pokaz mocy. To juz przecież było. Po co tyle stresu i nieprzespanych nocy.
Tak naprawdę to wszystkie organizacje brały w tym udział. Chcąc lub nie, czy ktoś zwracał się do nich czy nie. Żyjemy w jednej wielkiej rodzinie czy to się komuś podoba czy nie, i każdy ma gdzieś przyjaciół. Zawsze łatwiej jest kopnąć leżącego, a trudniej podać rękę, trzeba się schylić. A jednak wierzę, że dla dobra naszego wspólnego należy iść razem. itd.itd. ( tak wiem znowu bujam w obłokach)
 
Na szczęscie siły wyższe mają jeszcze jakieś ludzkie odruchy, bo te nizsze działają bezwzględnie i bez żadnych skrupułów. Kierują się tylko własnym interesem, złośliwością i zawiścią.
 
Może to coś naświetli- podobno B. Kuryłowicz jest w składzie komisji wyborczej w aktualnych wyborach ZZPRC
 
Slawomir Wrega
Do ZZPRC należy blisko stu pracowników dniówkowych, większość pracowała wcześniej na zmiany. Beata Kuryłowicz na liście chronionych znajduje się od czasu kiedy startowała z naszej rekomendacji do RN. Lista ta składa się z kilkudziesięciu nazwisk.
Swobodnie mogę odpowiadać na pytania dotyczące mojej osoby. Poza tym jest to forum związkowe, więc czepianie się pracowników zagrożonych zwolnieniem powoduje niesmak.
 
Slawomir Wrega
Kol. bolek ZZPRC chroni wszystkich swoich członków. Szczególnej ochronie zgodnie z zapisami ustawy o związkach zawodowych mogą podlegać tylko działacze. Sądzę, że tak jest na całym świecie.
 
Slawomir Wrega
Dyrektor jest pracownikiem, pracodawca obowiązany jest do postępowania wobec niego zgodnie z prawem, czyli tak samo jak w stosunku do innych pracowników. ZZ pilnują przestrzegania prawa. Wasze przyjaciele wypowiedzi odczytuję jako wniosek wyłączenia dyrektorów spod ochrony prawa pracy. Jest to bardzo niebezpieczne. Bo jeżeli dyrektorów to dlaczego nie głównych specjalistów, a kierownicy zakładów, itd. Prawo Pracy zostało stworzone aby chronić pracowników, dyrektor jest pracownikiem więc korzysta z ochrony prawa. Proszę Was nie znęcajcie się nad krzywdzonymi.
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.14 30,311,208 unikalnych wizyt