18.04.2024 21:38
Zobacz temat
 Drukuj temat
Podwyżka dla działaczy
Slawomir Wrega
Kol. pick up od kogo to słyszałeś?
 
Slawomir Wrega
Ponoć = podobno, według Słownika Języka Polskiego należy rozumieć : jak się zdaje, jak mówią. Kto tak mówi kol. chemikamator?
 
Marek-ZZPRC
tacy świadomi a nie znacie zapisów ZUZP. proponuję lekturę a potem do boju.
 
www.zzprc.pulawy.pl
Na spotkaniu z Prezesem byli wszyscy przewodniczący organizacji związkowych.
Przed prawdą się nie ucieknie. Są świadkowie rozmowy.


Skroimy zaraz pismo o nagrodę dla wszystkich pracowników.
 
Marek-ZZPRC
opowiedz nam jak było, śmiało, ze szczegółami.
 
www.zzprc.pulawy.pl
Masz od tego swojego przewodniczacego, więc go pytaj.

Znów omało co nie doszło do zerwania rozmów przez pewne zachowania.
 
Marek-ZZPRC
opowiadaj. chyba że masz coś do ukrycia.
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
zdajesz sobie azocie sprawę, że pisząc to co piszesz podpadasz pod kodeks karny.
Edytowane przez Marek-ZZPRC dnia 11.03.2009 13:17
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
jeżeli jesteś przekonany o łamaniu prawa w ZZPRC to zawiadom o tym policje. NATYCHMIAST. a potem razem spotkamy się przed sądem.
 
www.zzprc.pulawy.pl
kbohdan
Ale oszołomstwo jak zwykle ci sami, od lat najlepiej poinformowani. Jeszcze żadne decyzje niezapadły, a ci wiedzą najlepiej. Ciekawe jak będą śpiewać, gdy zostaną wydymani przez swoich mocodawców.
 
Podpisał.
Zaniosłem do wszystkich i pismo o nagrodę podpisali.
 
kbohdan
I nic się nie zmienia, nie są warze fakty, tylko pomówienia.
Ja mam przynajmniej z tego przyjemności obserwatorze, ciekawe co ty będziesz odczuwał. Co do kłamstw pomówień nikt wam tu prymu nie odbierze.
 
Marek-ZZPRC
tacy przenikliwi a nie widzicie różnicy między PREMIĄ NAGRODĄ????????????????????????????????????

:o
 
www.zzprc.pulawy.pl
kbohdan
Nazwa tęż ma znaczenie, od niektórych nie odprowadza się składki na ZUS. Klapki jak klapki, a TW zawsze będzie TW.
 
kbohdan
Obser... nierozróżnianie kłamstw od pomówień, a ślepa wiara w liberałów ich fachowość i uczciwość w najlepszym przydatku bokiem ci wyjdzie. Doszukiwanie i spychanie dyskusji na prywatne urazy jest prostackie. Problem z tobą polega na tym, że sam masz osobiste urazy do SW, przez to mierzysz wszystkich tą sama miarą.
 
Gruby z tego co piszesz to można kłamać ale nie można pomawiać i szukać prawdy..ciekawe życie prowadzisz.
 
Slawomir Wrega
Gruby przyjacielu, prawdę pisze obserwator, że nie ma do mnie żadnych prywatnych urazów. Wie on również doskonale, że nie było żadnych rozmów z zarządem. Żeby rozmawiać trzeba się najpierw spotkać a spotkania z zarządem ZAP nie było przecież od niepamiętnych czasów. Po co więc pisze te wszystkie bzdury? Powiem tak, jak miałem siedem lat, żeby zaimponować pewnej koleżance, udając Tarzana wskoczyłem na szkolną ławkę. Podobało się jej.
 
I gdzie jest prawda?
Naiwnie jeszcze spytam gdzie moje 5% podwyżki teraz podróżujeSad
Edytowane przez dnia 15.03.2009 20:52
 
kbohdan
Moje zaślepienie i tępota jest mniej groźna niż wasze pomówienia. Wiara we współczesny neoliberalizm doprowadza, że nie dostrzegacie istoty problemu. Nawet gdy rzucając, kamieniami nie widzicie w, którą stronę one uderzacie. Problem wasz polega na tym, że słyszycie, to co chcecie usłyszeć, a nie meritum sprawy. Najlepiej, jeżeli są to premie i podwyżki naliczane od zasadniczej, wygoda dla nierobów, którzy załatwili Melaminę 1, a dziś żądają za to gratyfikacji, za przekręty związana od prostych czajników po samochody, dostawane za podpisane kontrakty. Jeżeli jesteś, taki neo to powiedz z kąt takie przymrożenie oka na proste przekręty. Ja uważam, że bierzesz tym bezpośredni udział, gdyż boli cię postawa SW.
 
kbohdan
Prawda leże tam, gdzie powinna. Niestety gruczoły wazelinowe zadziałały.
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.17 30,308,597 unikalnych wizyt