29.03.2024 14:37
Zobacz temat
 Drukuj temat
Gratulacje
Slawomir Wrega
Pragnę serdecznie pogratulować naszej forumowej koleżance Blondie awansu na szefa działu socjalnego. Przy okazji dołączam spóźnione gratulacje za dwie podwyżki otrzymane i dwie kolejne w drodze(cztery podwyżki w cztery miesiące to naprawdę duży sukces). Niech radości nie zepsuje Ci sponiewieranie byłej kierowniczki socjalnego oraz brak konkursu, który na pewno byś wygrała. Gratuluję również promotorom : Kubusiowi, ASmetowi oraz Obserwatorowi, cieszę się, że wasza aktywność na tej stronie przekłada się na tak wymierne korzyści.
Edytowane przez Slawomir Wrega dnia 24.07.2009 13:20
 
Marek-ZZPRC
czyżby koleżanka kierowniczka Blondie nie podziękowała za gratulacje?
dziwne.
 
www.zzprc.pulawy.pl
Chociaż w niesmacznej atmosferze ale - AWANS!
Wielu jest takich pracowników jak ja, po studiach, ze sporym stażem w ZAP i ...
ciągle czekających na swoją kolej.
KADRA REZERWOWA? A co to k..... jest?
POZDRAWIAM ZWIĄZKI WALCZĄCE O PRAWA PRACOWNICZE!!!
Zainteresujcie się ile osób z Kadry rezerwowej w ostatnich latach rzeczywiście awansowało... :o
 
TAKI "LAJF" Sad
 
anty-kol studia to jeszcze nie wszystko. Znam kilku takich co pokończyli szkoły i z takich czy innych względów nie nadają się do awansowania i mają pretensje do całego świata.
 
Sławek W. i MrMargol dziwię się Wam ,ośmieszacie się znowu.Wiem kim jest Blondi i uważam że ma odpowiednie kwalifikacje na to stanowisko,Cały zarząd zzprc w kupie nigdy nie będzie miał tyle.Normalne świństwo.

GRATULACJE BLONDIE
Edytowane przez dnia 25.07.2009 18:10
 
Blondie bardzo nieładnie...
Do kapro blondie to członek zarządu ZZIT

edit:
a z drugiej strony ciekawostka jeden członek zarządu ZZIT awansuje a drugi zdegradowany...

Edytowane przez bosman dnia 31.07.2009 13:26
 
czyli równowaga zachowana zzitowi ani przybyło ani ubyło.A teraz S.W.,powiedz kto sponiewierał byłą kierowniczkę

a jeszcze spytam tak,kto z nas odrzucił by propozycję awansu,i niech nikt z góry się nie ośmiesza...każdy by brał ,normalne.
Edytowane przez dnia 26.07.2009 21:18
 
Marek-ZZPRC
czyzby czytaj ZUZP. kierownik działu socjalnego i kierownik sekcji są w tej samej kategorii tj. 8. kasa ta sama tylko nazwa trochę inna.
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
nie wiem kto i jak ale wydaje mi się że nie bez znaczenia były decyzje komisji socjalnej w sprawie bonów towarowych dla pracowników.
 
www.zzprc.pulawy.pl
MrMargol z tego co wiem to Ty brałeś udział w komisjach socjalnychB) na temat bonów ,sponiewierałeś kierowniczkę .
 
BRAWO BLONDIEGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrin

OLEJ TYCH WARCHOŁÓW
Edytowane przez dnia 27.07.2009 11:38
 
Popieram BLONDIE ,że margol to bez kultury (...),na imprezach zmianowych można było to zauważyc.
A sławek pokazał że przegrał,czyli zero.....też (...)

a BOSMAN jak obserwator napisał powinien zwrócić uwagę wredze,że ten temat juz jest...też (...)

kurde ..sama trzoda
Edytowane przez bosman dnia 31.07.2009 13:49
 
SUPER KUBUSGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrin
 
Przychodzi człowiek nie związany? Bez konkursu.

kapro co znaczy nie związany??

myślę,że sam byś pazurami drapał by mieć taką możliwość
a podwyżki indywidualne są cały czas na zakładach wystarczy miec szefa który o to wystąpi a nie trzyma wnioski w szufladzie mówiąc,że nie dało rady.bo się boiSadtaka niestety jest.
 
Marek-ZZPRC
przehandlowanie większości członków ZZIT którym brakuje po 25% do minimalnych stawek z taryfikatora (znam takich którym brakuje po 1200) za wygrany konkurs żony i awans blondie nazywasz skutecznym działaniem
podziwiam wyrozumiałość członków ZZIT.
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
każdy ma prawo patrzeć na świat własnymi oczami.
powiedz m,i wreszcie chemiku i inni wtórujący.
kogo obsadził ZZPRC za Lewickiego?
 
www.zzprc.pulawy.pl
Witam internautów.
Szanowny kol. MrMargol konkursy zawsze można sprawdzić i zweryfikować, chociażby z tego powodu że są na to dokumenty.

Moja małożonka ma 18 lat stażu pracy ZAP, w tym 5 lat w laboratorium kaprolaktamu, w tym 14 lat na stanowisku menadżerskim od mistrza, kierownika pracown do starszego mistrza.
Ukończyła studia chemiczne, podyplomowe menadżerskie.

Wystartował w konkursie i wygrała.

Boli? , Wystartuj Ty jak spełniasz jakiekolwiek kryterium konkursowe.
Ale z czym?

Słowo przehandlowanie jakiego używasz świadczy o TOBIE i jak ktoś dobrze napisał każdy mierzy swoją miarą.

Podpisałeś sie pod Porozumieniem tzn., że to ty przehandlowałes swoich członków.


Kol. Mysiek wyjaśnij precyzyjniej ta hipokryzję.
Do zarządu zap wystososwano pismo na temat konkursów, rozmawiałem na ten temat równiż ze Sławomirem W.
Edytowane przez dnia 29.07.2009 12:37
 
Marek-ZZPRC
wszytko pięknie. stąd te gratulacje.
ZZPRC nie składa broni jak Ty i dojdziemy swoich praw przed sądem
na szczęście tam już nie będziecie mogli przeszkadzać.

i dla wyjaśnienia
nie mam nic do twojej żony czy blondie. martwi mnie tylko kolejne zwyrodnienie kulawej NIEPOLITYKI kadrowej.
Edytowane przez Marek-ZZPRC dnia 29.07.2009 12:41
 
www.zzprc.pulawy.pl
Co tzn. przeszkadzać?
Każdy Związek reprezntuje swoich członków .
Członkoiwie ZZIT w 85% z ponad 120, którzy nadesłali ankietę opowiedzieli sie przeciwko sporowi.

Zarząd ZZIT wypełnił ich wolę, bo uważamy że to my jesteśmy dla nich a nie odwrotnie.
Edytowane przez dnia 29.07.2009 13:08
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.21 30,244,127 unikalnych wizyt