28.03.2024 19:13
Zobacz temat
 Drukuj temat
Gratulacje
Odpowiedź dla Mysiek
Szanowny kolego walczymy o konkursy, ale nie są dzis one obowiązkowe.
Decyzja kogos tam jest taka jak jest.
Ktoś komus coś proponuje a ten "nie nie no wiem Pan trzeba zrobic konkurs"
Prosze cię bądź poważny.
 
Myślenie nie jest wiodącą cechą ASmętka...

edit:
poprostu bierze co dają..

Edytowane przez bosman dnia 31.07.2009 13:22
 
kol. mtv,mysiek
Drodzy koledzy (choć was nie znam), wybaczcie uwagę ale wiecie na czym polega dyskusja merytoryczna?
Na tym, że nie mówi się o ludziach tylko o zagadnieniu.

Wcale sie nie wstydzę tego co napisałem bo każdy jest tylko człowiekiem.

Przypuszczam, że połowa waszej argumentacji wynika z prostej ludzkiej zawiści, chcielibyście ale niestety.....

Wybaczcie sami sobie dajecie swiadectwo i przypominam moja żona brała udział w konkursie.
Jestem z niej dumny.

Bo moja działalnosć związkowa wbrew pozorom głównie jej przeszkadzała a nie pomaga, przypomnę ze to ZZPRC popierał rozbicie laboratoriów, natomiast to ZZIT i pozostrałe iorganizacje były temu przeciwne.
Edytowane przez dnia 29.07.2009 15:25
 
ASmet ja bym się cieszył,że takich ludzi nie znam.

ASmet ja wiem na dzień dzisiejszy niewiele ale słyszałem co nieco.Może byś powiedział tu zebranym kto uczestniczył w tworzeniu taryfikatora,bedąc związkowcem bez angażu związkowego(troche namieszałemGrin).Poświęcił zawodowy czas na to by ten taryfik.był pracując na stanowisku.nie leżąc w biurze .Tak właśniee się odwdzięcza zzprc osobom która pomogła im że mieli o co walczyć.właściwie wszyscy tu zebrani
 
Marek-ZZPRC
rozum wam odbiera. chemiku powiedz jaka była rola ZZPRC w tych roszadach albo odszczekaj te oszczerstwa.
 
www.zzprc.pulawy.pl
do ASmet żony się nie czepiam a blondie??? i jej podwyżki??? a to co napisał kapro - jaka jest wymówka /odpowiedź??? 3 członków zarządu ZZIT awansowało jeden spadł ale zrobił miejsce dla Gawrona... z daleka to pachnie i to niezbyt przyjemnie... Gdyby wszystkie zz od początku chcieli konkursów nie było by tego smrodu... każda nowa ekipa przychodzi i sprzata po poprzednikach - kiedys było to do poziomu kierowników zakładów - teraz nawet kierownik sekcji nie jest bezpieczny. Zamiasta zając się robotą patrzą jak zabezpieczyc tyły- sobie. Czy o to wszystkim chodziło???
 
Doradźcie mi proszę, bo chyba czegoś nie rozumiem.
Jak wygrać konkurs na wyższe stanowisko, mając wymagane wyższe wykształcenie kierunkowe, długi staż w ZA, zdobyte ciężką fizyczną i umysłową pracą doświadczenie a nie mając (wcześniejszej możliwości "zdobycia"Wink stażu na samodzielnym stanowisku??? Pffft:oPffft
 
A co rozumiesz przez stanowisko samodzielne?
 
bosman
Ponieważ zostałem wywołany do tablicy, jak również korzystając w tej chwili z dostępu do netu:
1. Aktualnie przebywam na urlopie, który - z założenia - ma być wypoczynkowy, w związku z czym nie zaglądałem na serwis przez kilka dni. W tej chwili - mimo, że dalej jestem na urlopie - zajrzałem. Admin też ma prawo do jakiegoś wypoczynku raz do roku. Wink
2. Obserwatorze - po pierwsze: ad 1, po drugie - nie widzę w wypowiedzi S. W. niczego innego poza ironią, która - jak zapewne zauważyłeś - jest używana również przez innych użytkowników serwisu w dużych ilościach i na to nie zwracasz uwagi. Czym innym jest ironia, czym innym osobiste wycieczki i obrażanie niektórych użytkowników przez innych (!) - tego na pewno nie będę tolerował. I mylisz się co do tego szeryfa. Smile
3. Pick up - pisanie komuś, że jest bez kultury w taki sposób, jak Ty to zrobiłeś też o czymś świadczy. A co do Twojego zdania na mój temat - przeczytaj uważnie punkt pierwszy...
4. Do wszystkich forumowiczów - ja rozumiem, że temperatura na zewnątrz jest czasem za wysoka, ale nie powinno to przeszkadzać w odnoszeniu się do problemów, zamiast obrażania innych. Pozdrawiam. Wink
ISTE TERRARUM MIHI PRAETER OMNES ANGULUS RIDET
 
http://mojepulawy.eu
Marek-ZZPRC
mimo że nie na temat tego wątku ale odpowiem na prowokacje

chemiku piszesz bzdury z niewiedzy albo co gorsza celowo. nie wiem czy brałeś udział w spotkaniu o którym piszesz. wiem natomiast jak było.
zapewniam że nigdy nie zgodziliśmy się na wskaźnik 0%. mam dokumenty. ty masz tylko chęć dokopania. akurat ten zarzut mógłbyś stawiać innych uczestnikom ówczesnych negocjacji ale nie przedstawicielom ZZPRC.
wiem ze to wyjaśnienie niczego nie zmieni ale może pozwoli innym wyrobić sobie zdanie na temat twoich wypowiedzi.

nie pozdrawiam
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
kryska. w twoim okazuje się przypadłością powszechną. niestety.
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
różne ludzie mają powody aby zrzeszać się w związku zawodowym. w naszej firmie widać to bardzo dobrze ale "lepszym" przykładem są ZA Tarnów. tam jest absolutne przegięcie.
 
www.zzprc.pulawy.pl
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.16 30,239,085 unikalnych wizyt