20.04.2024 03:57
Zobacz temat
 Drukuj temat
WYBORY CZŁONKA ZARZĄDU 2009 z ramienia załogi.
bosman
Temat założony na prośbę kapro. Dyskutujmy. Smile
ISTE TERRARUM MIHI PRAETER OMNES ANGULUS RIDET
 
http://mojepulawy.eu
no bardzo merytoryczna kandydatura ZZIT
 
Marek-ZZPRC
Kandydaci:
Wojciech Kozak zgłoszony przez ZZP ZAP
Andrzej Nowak zgłoszony przez ZZIT
Mieczysław Wiejak zgłoszony przez ZZPRC
Jacek Wojtowicz zgłoszony przez NSZZ "S"
Edytowane przez Marek-ZZPRC dnia 07.09.2009 10:18
 
www.zzprc.pulawy.pl
Związki Załodze gotują ten los. Czy możemy poprosić o uczciwego, kompetentnego kandydata z co najmniej jednym jajkiem?
 
dziadek
a ja proponuję, żeby kandydaci zaprezentowali się w tym temacie. z tego co się orientuję są tu przecież ludzie i z "S" i z ZZIiT. tylko będą się bali, że przeczytają o sobie pewne sprawy. ja w każdym razie chętnie przeczytałbym co takiego konkretnie zrobili kandydaci dla załogi z racji pełnionych dotychczas funkcji oraz jakie mają przygotowanie merytoryczne (kandydat ZZIiT).

edit:
a już całkowitą pomyłką, żeby nie rzec ostrzej, jest dla mnie kandydowanie Wiejaka. smiley

Nie piszemy dwóch postów pod rząd. Od tego jest przycisk "Zmień". bosman
Edytowane przez bosman dnia 07.09.2009 14:21
 
tylko co???
 
Marek-ZZPRC
moim zdaniem przed dokonaniem wyboru każdy powinien sobie zadać pytanie:
Czego powinniśmy oczekiwać od kandydata i jaką rolą ma On pełnić w zarządzie?
zgadzam się z przedmówca, że w obliczu nadchodzącej prywatyzacji ale nie tylko, członek zarządu wybrany przez pracowników powinien gwarantować załodze rzetelną informację. nie ma szans na forsowanie wielkich projektów bo zwyczajnie nikt (ktokolwiek zostanie wybrany) nie będzie miał dostatecznej siły przebicia w 6 osobowym zarządzie. nie dokona też rewolucji w podejściu pracodawcy do załogi.
takie jest moje zdanie i dlatego dla mnie wybór wydaje się prosty.
Edytowane przez Marek-ZZPRC dnia 11.09.2009 14:11
 
www.zzprc.pulawy.pl
bosman
Nie bardzo rozumiem co masz na myśli, ja nic nie wycinałem. Proszę o PW. Pozdrawiam.
ISTE TERRARUM MIHI PRAETER OMNES ANGULUS RIDET
 
http://mojepulawy.eu
Slawomir Wrega
Drodzy niezadowoleni, proszę zaproponujcie kilka nazwisk na przyszłość.
Z niektórych wypowiedzi wynika, że ich autorzy w gronie kandydatów nie znajdują żadnego im odpowiadającego. Tymczasem, moim zdaniem, oferta jest bardzo szeroka; od porządnego człowieka przez lojalnego lejwodę do bezwzględnego cwaniaka, a jeśli komuś mało to jest przecież jeszcze desperat z ogromnymi ambicjami.
 
Slawomir Wrega
Gdyby rzeczywiście Mieczysław był bezużyteczny, to należy zapytać, dlaczego ZZPRC rekomenduje Go na trzecią kadencję ?
Z drugiej strony natomiast, chyba wszyscy jesteśmy zgodni, że nie zrobił On niczego przeciwko załodze. Jednocześnie każdy z pozostałych kandydatów ma coś na sumieniu.
 
kbohdan
Bolek śmieszne jest twoje zapytanie, ale jeżeli chcesz zapraszam na Ośrodek nad Wisłą. Zapewniam ubaw po pachy.
 
do kubusia: sercem zakładu jest EC... Reszcie Twej wypowiedzi szkoda poświęcać uwagi.

edit:
co do wypowiedzi mysieka - masz kolego dobre i sprawdzone informacje. Kubusiu nie zaprzeczaj bo skłamiesz po raz kolejny.

Edytowane przez bosman dnia 14.09.2009 08:30
 
Dziś dostałem -emaila następującej treści:

"Andrzej to co napisał p. Wiejak jest bzdurą, punkt drugi przyjęty i podpisany przez p.Wiejak brzmi :zmiana i rozwiązanie umów z pracwnikami
ośrodka. W ten sposób chcą redukować koszty."

Niech to będzie puenta dla niegodziwców pokroju pirata, shortego itp.

To jest przykład pracy "porządnego człowieka" reprezentanat załogi.

Czy nie czas skończyć z tą hipokryzją kol. shorty, pirat itp.
 
Marek-ZZPRC
po co czytać kiedy wie się wszystko.
raportu NIK tez nie czyta bo i po co.
czasem tylko lepiej nie mówić zbyt wiele bo jeszcze "ktoś" będzie miał pretensje.
 
www.zzprc.pulawy.pl
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.17 30,311,497 unikalnych wizyt