Puławy, 2.10.2014
Komisja Wyborcza
Wybory do Rady Pracowników III kadencji
Protokół z głosowania w wyborach członków Rady Pracowników III kadencji Grupy Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A.
Komisja Wyborcza w składzie:
Przewodniczący Marek Goldsztejn
Zastępca Przewodniczącego Marek Marcinkowski
Sekretarz Monika Kopańska-Pisula
Członkowie:
Banucha Władysława
|
Bogatko Zbigniew
|
Bojarski Remigiusz
|
Czechowska Beata
|
Filipowski Michał
|
Gabrielski Wiesław
|
Jezierska Teresa
|
Jura Jacek
|
Kamola Krzysztof
|
Madejska Katarzyna
|
Mandziarz Grzegorz
|
Maraszek Marek
|
Mirończuk Przemysław
|
Murat Marcin
|
Oleksiak Michał
|
Piasecka Anna
|
Piekarski Andrzej
|
Podgórska Halina
|
Radzikowska Ewa
|
Salasa Artur
|
Szczęśniak Grażyna
|
Szymański Piotr
|
Śliwa Piotr
|
Traciłowski Krzysztof
|
Uriasz Krystyna
|
Walczak Waldemar
|
Ziółkowski Arkadiusz
|
Przeprowadziła zgodnie z Regulaminem Wyborów Członków Rady Pracowników Grupy Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S.A. z dnia 18.08.2014r. pierwszą turę wyborów członków Rady Pracowników w dniach 29.09.2014 – 2.10.2014r. W dniu 2.10.2014 r. Komisja Wyborcza po otrzymaniu od Obwodowych Komisji Wyborczych opieczętowanych urn z kartami wyborczymi dokonała zbiorowego podliczenia wyników głosowania.
-
Liczba wyborców uprawnionych do głosowania 3297
-
Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania 1731 – co stanowi 52,60 % uprawionych do głosowania
-
Ilość oddanych głosów 1731
-
Ilość głosów ważnych 1711
W poszczególnych okręgach wyborczych
Okręg Nr
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
Razem
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liczba osób uprawnionych do głosowania
|
415
|
532
|
263
|
384
|
458
|
498
|
502
|
239
|
3291
|
Liczba wyborców którym wydano karty do głosowania
|
287
|
350
|
148
|
140
|
239
|
209
|
219
|
139
|
1731
|
Ilość oddanych głosów
|
287
|
350
|
148
|
140
|
239
|
209
|
219
|
139
|
1731
|
Ilość głosów ważnych
|
285
|
347
|
147
|
137
|
236
|
206
|
216
|
137
|
1711
|
Ilość zwróconych czystych kart do głosowania
|
128
|
182
|
115
|
244
|
219
|
289
|
283
|
99
|
1270
|
Poszczególny kandydaci otrzymali następującą ilość głosów:
Liczba otrzymanych głosów
|
6960
|
1. Bartuzi Zbigniew
|
248
|
2. Fijoł Cezary
|
100
|
3. Głuszyńska Katarzyna
|
315
|
4. Godzisz Wiesław
|
125
|
5. Góra Roman
|
245
|
6. Grodzicki Rafał
|
138
|
7. Jacyna Andrzej
|
263
|
8. Karaś Wojciech
|
87
|
9. Kasprzak –Szmyła Grażyna
|
162
|
10. Kaszowski Adam
|
114
|
11. Kowalczuk Eryk
|
280
|
12. Kruk Piotr
|
356
|
13. Malinowski Dariusz
|
194
|
14. Marcinko Jerzy
|
253
|
15. Munio Zbigniew
|
112
|
16. Murat Ludwik
|
219
|
17. Ochal Robert
|
91
|
18. Ogrodnik Tomasz
|
144
|
19. Olszak Wiesław
|
217
|
20. Ozga Anna
|
411
|
21. Pajewski Tomasz
|
115
|
22. Papuga Władysław
|
237
|
23. Popławski Łukasz
|
201
|
24. Próchniak Anna
|
163
|
25. Rzeszut Maria
|
245
|
26. Siedliska Małgorzata
|
280
|
27. Smętek Jolanta
|
170
|
28. Szlendak Krzysztof
|
97
|
29. Szostak Joanna
|
177
|
30. Szulc Mariusz
|
187
|
31. Woźniak Damian
|
285
|
32. Wręga Sławomir
|
508
|
33. Wróblewski Mariusz
|
221
|
Komisja stwierdziła że do głosowania przystąpiło powyżej 50% uprawnionych co powoduje że wybory są ważne i do Rady Pracowników III kadencji wchodzą w kolejności alfabetycznej:
Głuszyńska Katarzyna
Kowalczuk Eryk
Kruk Piotr
Ozga Anna
Siedliska Małgorzata
Woźniak Damian
Wręga Sławomir
Na tym protokół zakończono.
Podpisy członków Komisji Wyborczej: |