Zakłady Azotowe "Puławy" S.A. Puławy, dn. 05.11.2010r.
Główna Komisja Wyborcza
PROTOKÓŁ
Z GŁOSOWANIA W II TURZE WYBORÓW NA PRZEDSTAWICIELI ZAŁOGI
DO RADY NADZORCZEJ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH „PUŁAWY” S.A.
Główna Komisja Wyborcza w składzie:
Przewodniczący - Rafał Nowak
Zastępca przewodniczącego - Halina Naczas
Sekretarz - Marek Maraszek
Członkowie – Zbigniew Cieślak
Marek Kuczyński
Jerzy Kustra
Ewa Sadurska
Elżbieta Nawrotek
Halina Podgórska
Agnieszka Górniak
Zenon Stasiak
Jarosław Krawczak
Marek Goldsztejn
przeprowadziła zgodnie z Regulaminem Wyborów i Odwołania Członka Zarządu oraz przedstawicieli załogi do Rady Nadzorczej Zakładów Azotowych „Puławy” S.A. II turę wyborów przedstawicieli załogi do Rady Nadzorczej Zakładów Azotowych „Puławy” S.A. w dniach 02.11.2010r. – 05.11.2010r.
W dniu 05.11.2010r. Główna Komisja Wyborcza, po otrzymaniu od Okręgowych Komisji Wyborczych opieczętowanych urn z kartami wyborczymi dokonała zbiorczego podliczenia głosowania w Spółce.
1. Liczba wyborców uprawnionych do głosowania - 3 323
2. Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania – 1 839 co stanowi 55,3% uprawnionych do głosowania
3. Ilość oddanych głosów - 1 839
4. Ilość głosów ważnych - 1 804
W poszczególnych okręgach wyborczych:
nr okręgu
|
Liczba wyborców
|
Ilość wydanych kart
|
Ilość oddanych głosów
|
Ilość głosów ważnych
|
1
|
144
|
89
|
89
|
88
|
2
|
282
|
147
|
147
|
144
|
3
|
193
|
116
|
116
|
112
|
4
|
121
|
110
|
110
|
108
|
5
|
153
|
49
|
49
|
47
|
6
|
318
|
142
|
142
|
139
|
7
|
169
|
108
|
108
|
108
|
8
|
167
|
133
|
133
|
132
|
9
|
196
|
111
|
111
|
110
|
10
|
348
|
159
|
159
|
153
|
11
|
124
|
82
|
82
|
82
|
12
|
292
|
132
|
132
|
127
|
13
|
224
|
145
|
145
|
143
|
14
|
231
|
141
|
141
|
137
|
15
|
266
|
102
|
102
|
102
|
16
|
95
|
73
|
73
|
72
|
Suma:
|
3323
|
1839
|
1839
|
1804
|
Poszczególni kandydaci otrzymali następującą ilość głosów:
L.p.
|
Imię i nazwisko
|
Ilość głosów ważnych
|
procent głosów ważnych
|
1.
|
Andrzej Paweł Bartuzi
|
878
|
48,7%
|
2.
|
Krzysztof Bohdan
|
777
|
43,1%
|
7.
|
Jacek Wójtowicz
|
1060
|
58,8%
|
Główna Komisja Wyborcza stwierdza, że kandydatami na członków Rady Nadzorczej z ramienia załogi wyłonionymi w II turze wyborów zostały następujące osoby:
1. Jacek Wójtowicz
2. Andrzej Paweł Bartuzi
Oficjalne wyniki wyborów zostaną ogłoszone 8 listopada 2010 roku.
W posiedzeniu Głównej Komisji Wyborczej nie brali udziału Członkowie Głównej Komisji Wyborczej Pan Zenon Stasiak i Pani Halina podgórska z powodu zwolnienia chorobowego.
Uwagi Głównej Komisji Wyborczej : ..................brak..........................................................
..........................................................................................................................
..........................................................................................................................
Podpisy członków Głównej Komisji Wyborczej |