.
Dodane przez Marek-ZZPRC dnia 18.02.2021 12:12:03

 

Wystąpienie Andrzeja SkwarkaTreść rozszerzona

W związku ze stanowiskiem pani Agnieszki Kowalik odczytanym w rozgłośni zakładowej, w którym przedstawiona została informacja sugerująca, że brałem udział w pracach nad zatrudnianiem przez Agencję Pracy Tymczasowej pracowników na pakownię Granulacji Mechanicznej Saletry oświadczam, że nie jest to prawdą. Nie uczestniczyłem w żadnych ustaleniach, ani spotkaniach dotyczących powrotu do zatrudniania przez APT pracowników na Pakowni Saletry Granulowanej, ani w żadnej innej komórce organizacyjnej Zakładów Azotowych „Puławy”.

Co więcej, nic mi nie wiadomo o podjęciu przez Zarząd, kierowany przez Pana Tomasza Hryniewicza, decyzji o zakończeniu i odrzuceniu projektu. Temat zatrudniania przez APT nie był przedmiotem dyskusji Zarządu, ani podczas sprawowania funkcji prezesa przez panią Annę Zarzycką-Rzepecką, ani podczas sprawowania tej funkcji przez Pana Tomasza Hryniewicza.

Ponieważ pani Agnieszka Kowalik informuje, że dołożyła należytej staranności i poddała temat APT szczegółowej analizie rozumiem, że oparła swoją opinię na dokumentach.

Oczekuję, że pani Agnieszka Kowalik przedstawi dokumenty, które potwierdzą moje uczestnictwo w pracach nad przywróceniem zatrudniania pracowników przez Agencję Pracy Tymczasowej.

Jeżeli takie dokumenty nie zostaną przedstawione, oczekuję sprostowania tej nieprawdziwej informacji w rozgłośni zakładowej.

 

Andrzej Skwarek