Protest rolników - nasz wspólny interes
Dodane przez bosman dnia 14.02.2024 12:01:26

Protest rolników - nasz wspólny interes

Zdjęcia


Treść rozszerzona

Wspieramy protest polskich rolników w naszym wspólnym interesie. Przeciwko polityce Uni Europejskiej wymierzonej w polskie rolnictwo, polski przemysł energetyczny, nawozowy. Protesty w całej Polsce odbędą się 20.02.2024 od godziny 10.00-18.00. Wspólnie z rolnikami z okolicy będziemy blokować S-12 w okolicy wiaduktu Puławy - Żyrzyn ( okolice Mostu Krówki). 

 

Zapraszamy chętnych do wsparcia akcji. Kontakt i szczegóły w biurze. Zabieramy kanapki i termos z gorącą herbatą.

W związku z dużą ilością pytań odnośnie wtorkowego protestu informuję: protest rozpoczyna się o 10.00, a kończy się o 16.00 wyjazdem z miejsca protestu do Puław i powrót w kierunku Końskowoli, protestujemy na S-12 pod wiaduktem drogi Puławy-Żyrzyn, prawy pas w stronę Radomia, lewy zostawiamy jako „drogę życia”. Protest zabezpiecza policja i większa część drogi po zablokowaniu będzie odcięta (objazdy przez podrzędna drogi), na protest kto może, to przyjeżdża samochodem, który trzeba oznakować jakimś symbolem (najlepiej flagą biało-czerwoną) po to, aby służby wiedziały kto jest protestującym, a kto uczestnikiem ruchu.

Na protest, jako organizacja, zabezpieczamy banery i flagi, które będą dowiezione na miejsce. Spotykamy się na miejscu około 9.45 tak, żeby być trochę wcześniej, niż rolnicy ciągnikami.

Na protest zapraszamy wszystkich pracowników naszej firmy, czy to zmianowi, czy dniówkowi (np. po 14.00, czy 15.00). Łączy nas wspólne dobro, czyli Zakłady Azotowe Puławy.

 Do zobaczenia na miejscu!!