03.05.2024 10:37
Zobacz temat
 Drukuj temat
restrukturyzacja!!!
Witajcie wszyscy, którzy jesteście zainteresowani istnieniem ZA jako całości! Chciałbym poznać Wasze zdanie na temat tego co nadchodzi. Jestem zwykłym zmianowym robolem i być może wielu spraw nie rozumiem, ale mam nadzieję że ktoś mi pomoże zaczaić.
 
bosman
Temat przeniesiony.
ISTE TERRARUM MIHI PRAETER OMNES ANGULUS RIDET
 
http://mojepulawy.eu
Marek-ZZPRC
ja jestem od 2 tygodni na urlopie ale postaram sie coś dowiedzieć i odpowiedzieć co na ten temat myslą organizacje związkowe
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
zachowajmy spokoj
jest balagan ale nie ma co strasznie przeżywać
uspokoi sie i pojedziemy do przodu.
 
www.zzprc.pulawy.pl
MrMargol jaki bałagan Ty i zmianowi przeżywasz, chyba ten który masz na biurku jak Ci sprzątaczka nie posprząta. To my musimy co kilka lat przeżywać burdel jaki wprowadzają nawiedzeni albo nieudaczni jak Wiejak członkowie zarządu. Rusz kiedyś tyłek zza biurka i porozmawiaj z innymi ludźmi niż z tymi wieczni niezadowoleni, nieszczęśliwi i pokrzywdzeni zmianowi.
 
Marek-ZZPRC
a kto to jest "my"
mozesz jasniej?
 
www.zzprc.pulawy.pl
My to: referenci, specjaliści, kierownicy, starsi mistrzowie itd.czyli pracownicy jednozmianowi. Rozbabrali wszystko co się dało a dokończyć tego jakoś nie potrafią, efekty już są, patrz czwartkowe odstawienie kwasu azotowego, kilkumilionowe straty. Jedyny dyrektor który czuwał i przejął się i chyba tylko on był na placu boju to Pstrowski. Dwie dywizje połączone ze sobą surowcami , mediami, ale każda ma generować zyski na swoje konto, jak myślisz kiedy zacznie się rywalizacja między mini, zamiast troski o wspólny interes. Nie wiem czy odstawienie kwasu nie jest początkiem konfliktu interesów, daj boże, że był to tylko jednorazowy błąd decyzyjny.
 
gosciu mam dla Ciebie propozycję, którą składałem wielu kolegom z dniówek. popracój na zmiany przez kilka lat , a zobaczymy czy nie będziesz wiecznie niezadowolony, nieszczęśliwy i pokrzywdzony. nas zmianowych ludzie z jednego ze związków nazywają STRÓŻE!!! ale fakty są takie że to co się dzieje w naszej firmie to jest rozpacz!!! ludzie o co chodzi?
 
A skąd wiesz, że nie pracowałem, mamy wspólną firmę, nie będzie jej, nie będzie pracowników dniówkowych ani zmianowych. To nie ja pierwszy, tylko MrMargol, zaczął obrażać pracowników dniówkowych. Miałbym gdzieś to pisanie, gdybym nie wiedział, że to silny i dobry związek i wiele może tylko ostatnio ma chyba złych doradców.
 
Marek-ZZPRC
jeśli kogokolwiek obraziłem to bardzo przepraszam
powiem tylko że ZZPRC powstał w konkretnych warunkach
pracownicy zmianowi byli traktowani przez tzw dniówkowych jak nocne ciecie.
kto pracuje ponad 10 lat w ZAP to pamięta
i nikt już tej historii nie wybieli.
a dziś jak jest to sami sobie możemy oceniać
 
www.zzprc.pulawy.pl
dziadek
jak nocne ciecie

Jeden z wydziałów dalej jest traktowany jak ciecie. Jeszcze na jesieni jego pracownicy byli zapewniani przez przewodniczącego, że w związku z przejściem Firmy na 5BOP dostaną dni wolne, żeby zrównoważyć godziny pracy, natomiast dzisiaj są pytani z wielkim zdziwieniem (żeby nie powiedzieć: z oburzeniem) o jakie dni wolne się upominają. Jeszcze na jesieni dostali zapewnienie, że związek będzie walczył o podniesienie grup, ponieważ są zaniżone w stosunku do reszty zakładu, a dzisiaj mówi im się, że idą na sprzedaż. Ja już nie wnikam w prawne uwarunkowania (system pracy, kodeks pracy - jeśli chodzi o ilość godzin), boli mnie tylko mamienie ludzi i wprowadzanie ich w błąd. Tak być nie powinno. Nie dziwne, że 2/3 załogi (w/g przedstawiciela zarządu ZZPRC) chce przejść na zakład... A połowa pracowników tego wydziału to członkowie ZZPRC. Wyrażam tutaj zdanie sporej części pracowników rzeczonego wydziału.[nonie][confused]
Edytowane przez bosman dnia 21.06.2007 08:55
 
dziadek
Dla zainteresowanych link do artykułu http://www.ciech....
Edytowane przez dziadek dnia 25.06.2007 08:44
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.30 30,382,453 unikalnych wizyt