13,144,338 unikalnych wizyt
Zarząd Związku
Zarząd Związku Zawodowego Pracowników Ruchu Ciągłego w Z. A. "Puławy" S. A.


Biuro Związku -
Aleja 1000-lecia Państwa Polskiego 13
24-110 Puławy
(budynek E-19)

Sekretariat -
Teodora Tkaczyk - (81) 565 20 44, fax (81) 565 29 59
Poczta do biura

1. Przewodniczący:

Sławomir Wręga


tel. (81) 565 20 45
Napisz do mnie

3. Wiceprzewodniczący: Krzysztof Bohdan - 565-29-58
4. Wiceprzewodniczący: Marek Goldsztejn - 565-29-57
5. Członek Zarządu: Piotr Kruk - 509-047-297
6. Członek Zarządu: Andrzej Krakowiak

KOMISJA REWIZYJNA

Przewodniczący:
Jacek Nowacki
Członkowie Komisji:
1. Przemysław Mirończuk
2. Michał Oleksiak

KOMISJA PŁACOWA

1. SZR Goldsztejn Marek 29-57
2. PEC2 Bohdan Krzysztof 20-06

KOMISJA SOCJALNA

1. PAN2 Mirończuk Przemysław 22-66 22-03

KOMISJA BHP

1. SZR Goldsztejn Marek 29-57

KOMISJA MIESZKANIOWA

1. PJ5 Dobosz Edyta 27-84 27-82


Organizacje Wydziałowe:

Zakład Nawozów
Przewodniczący:
Mieleszko Dariusz
Wiceprzewodniczący:
1. Kałdonek Piotr
2. Kowalczuk Eryk

Delegaci:
1. Borucki Robert
2. Florkowski Leszek
3. Jaworski Waldemar
4. Kałdonek Piotr
5. Kowalczuk Eryk
6. Kowalczyk Mariusz
7. Kozdrój Marcin
8. Mieleszko Dariusz
9. Szewc Dawid
10. Wawer Grzegorz

Zakład Elektrociepłowni
Przewodniczący:
Kubiś Kamil
Wiceprzewodniczący:
1. Jabłoński Krzysztof
2. Kozak Dariusz

Delegaci:
1. Bohdan Krzysztof
2. Borek Ryszard
3. Fulara Michał
4. Górecki Szczepan
5. Jabłoński Krzysztof
6. Jarosz Dariusz
7. Klimkowski Jacek
8. Kozak Dariusz
9. Król Piotr
10. Kubiś Kamil
11. Maj Grzegorz
12. Mrozek Dariusz
13. Sadurski Jacek
14. Skowyra Artur
15. Stasiak Jacek
16. Szymański Krzysztof
17. Wojtalik Marcin
18. Wolski Paweł
19. Wręga Sławomir

Zakład Amoniaku
Przewodniczący:
Oleksiak Michał
Wiceprzewodniczący:
1. Dudkowski Artur
2. Skawiński Krzysztof
3. Żurek Krzysztof

Delegaci:
1. Dudkowski Artur
2. Gołofit Waldemar
3. Lisowski Grzegorz
4. Moskal Mateusz
5. Oleksiak Michał
6. Oleksiak Sławomir
7. Skawiński Krzysztof
8. Stalęga Andrzej
9. Śmietanka Tomasz
10. Woźniak Damian
11. Żurek Krzysztof

Zakład Pakowni
Przewodniczący:
Czarnecki Ryszard
Wiceprzewodniczący:
1. Furtak Artur
2. Łucjanek Michał

Delegaci:
1. Czarnecki Ryszard
2. Furtak Artur
3. Kusyk Paweł
4. Łucjanek Michał
5. Ogonowska Anna

Wydział Laboratoriów
Przewodniczący:
Dobosz Edyta
Wiceprzewodniczący:
1. Siedliska Małgorzata

Delegaci:
1. Atalska Małgorzata
2. Dobosz Edyta
3. Siedliska Małgorzata

Zakład Mocznika i Melaminy
Przewodniczący:
Kruk Piotr
Wiceprzewodniczący:
1. Krawczyk Grzegorz
2. Nowacki Jacek
3. Wróblewski Mariusz

Delegaci:
1. Izdebski Janusz
2. Kopeć Piotr
3. Krawczyk Grzegorz
4. Kruk Piotr
5. Łopata Jerzy
6. Madej Paweł
7. Majcher Stanisław
8. Makuch Dariusz
9. Mandziarz Grzegorz
10. Marek Cezary
11. Nowacki Jacek
12. Pięta Marek
13. Pomorski Sławomir
14. Romański Marcin
15. Trych Adam
16. Wójtowicz Artur
17. Wróblewski Mariusz

Zakład Kaprolaktamu
Przewodniczący:
Kośmider Arkadiusz
Wiceprzewodniczący:
1. Hinz Janusz
2. Traciłowski Krzysztof

Delegaci:
1. Filipowski Michał
2. Gawryjołek Robert
3. Goldsztejn Marek
4. Hinz Janusz
5. Karpiński Grzegorz
6. Kośmider Arkadiusz
7. Kowalczyk Piotr
8. Szulc Mariusz
9. Traciłowski Krzysztof

Straż Przemysłowa i Zakładowa Straż Pożarna
Przewodniczący:
Nogal Andrzej
Wiceprzewodniczący:
Pieklik Jerzy

Delegaci:
1. Czerski Roman
2. Dusza Dariusz
3. Nogal Andrzej
4. Pieklik Jerzy

Koło Związkowe
Przewodniczący:
Krakowiak Andrzej
Wiceprzewodniczący:
Pokora Magdalena

Delegaci:
1. Jarosz Hubert
2. Kamola Krzysztof
3. Krakowiak Andrzej
4. Pokora Magdalena
5. Wróblewski Wojciech

CTL Kolzap sp. z o.o.
Przewodniczący:
Górnik Paweł
Wiceprzewodniczący:
Jaworski Jacek

Delegaci:
1. Cyfra Krzysztof
2. Gołofit Andrzej
3. Górnik Paweł
4. Łowczak Mariusz