28.04.2024 05:54
Zobacz temat
 Drukuj temat
Jaka podwyżka?
bosman
Się narobiło, proponuję wrócić do tematu. B)
ISTE TERRARUM MIHI PRAETER OMNES ANGULUS RIDET
 
http://mojepulawy.eu
Marek-ZZPRC
tabela dziś bedzie przedmiotem dyskusji zarzadu więc poczekamy jeszcze te kilka godzin z publikacją. na temat wynagrodzeń działaczy związkowych sie nie wypowiadam, nie będę brał udziału w ich ustalaniu.
a może warto zrobić referendum, sonde a może umieścić na forum temat: "ile powinien zarabiać oddelegowany do pracy w zz?" [beer]
a potem zrobić liste chętnych do powoenie taczką na wypadek czegos złego. na tej stronie jest kilku wojujących którzy zapewne wpiszą sie natychmiast.
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
wracając do tematy
kol Radion powiedz nam co twoim zdaniem można by uznać za "uczciwe podwyżki", na jakich zasadach miałyby one sie opierać?
pytam dlatego bo wielu dyskutantów uznało obecny proces za skazany na wypaczenia.
 
www.zzprc.pulawy.pl
dziadek
jakbyś mi wyjaśnił przekaz tego zdania byłbym wdzięczny, bo nie wiem czy to zaczepka czy apoteoza mojej osoby.

odpowiedź. po prostu odpowiedź. nie mam za co Cię chwalić.
rozumiem, że to jest próba obniżenia poziomu dyskusji. I tu jest mi przykro lecz niestety istnieje pewien poziom poniżej którego nie zejdę. To chyba utnie nasz dialog.

źle rozumiesz (ale to nic nowego). co do poziomu - mówisz, mówisz, ale o czym mówisz to już nie chcesz powiedzieć. chyba sam nie wiesz...[no]
 
Marek-ZZPRC
widze ze znowu dyskusja sie poknysała, ech życie.
panowie a może zamiast pozdrawiania zrobimy [beer]
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
znowu jak kulą w płot. mimo ze tylko obserwuję waszą "rozmówke" to nie moge odmówić sobie komentarza i porównania kol Radiona do mojego sympatyka "obserwatora"
podobnie dużo mowi ale nie bardzo wiadomo o czym i po co.
dodam wypredając pytanie ze ja teraz jestem w pracy.
 
www.zzprc.pulawy.pl
dziadek
Nie trac energii. Przeznacz ją na pracę bo jak sądzę piszesz do mnie w czasie który masz zapłacony przez naszą Firmę.

kolejny raz źle sądzisz, ale to u Ciebie nic nowego - za korzystanie z netu płacę sobie sam, a w pracy poświęcam się obowiązkom zawodowym. nie sądź po sobie.
Zdaje się, że chcesz mnie obrazic ale nie wiesz jak to zrobic.

kogoś takiego jak Ty nie da się obrazić.
daruję sobie dalszą dyskusję z Tobą, ponieważ nie wnosisz na to forum nic sensownego. pozdrawiam i obyś dostał jak największą podwyżkę. Wink
 
Marek-ZZPRC
pedwyżka bedzie w styczniu na pewno.
tabelka jest taka jak na tej stronie publikowana jakis czas tem, ciągle jest ten news na 1 stronie. wystrczy w kat 2-5 troche dodać i bedzie taka jak wczoraj przyjęta.
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
kategoria wskaana prez prełożonego będzie parametrem pomocniczym do wyliczenia wielkości podwyżki
a zarzad jeszcze obraduje i nie mam jescze informacji. o 13-tej jeszcze sie tym nie zajmowali
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
do siwulka:
chodzi o to aby zinwentaryzować wszystkich pracowników w kontekście taryfikatora. jeśli ktoś (pracownik) spełnia warunki taryfikacyjne do konkretnej kategorii to do tej właśnie kategorii będzie się odnosiła jego podwyżka. szczegóły mogę wyjaśnić ale może nie tu bo pisacz ze mnie słaby

do obserwatora
1. nie stęskniłem się - nie wiem skąd ten wniosek.
2. nie stresujesz mnie.
3. nie mam zielonego pięcia skąd wywnioskowałeś albo czerpiesz "wiedzę" na temat naszej tzn zz oceny wysokości cen akordowych.
4. zrobimy z nimi tzn. cenami akordowymi ruch taki sam ja z innymi stawkami w ZAP.
5. dlaczego wypowiadasz sie w imieniu jak piszesz 100 pracowników, jaki masz do tego mandat?
6. nie słuchaj tej Pani która ciągle sprzedaje ci złe informacje- nic mądrego sie nie dowiesz.
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
oto cały obserwator
dajesz wszystkim doskonałe o sobie świadectwo
powtarzam po raz niewiemktóry - BAW SIE DOBRZE.
tylko nie prowokuj bez sensu.
 
www.zzprc.pulawy.pl
dziadek
A do Dziadka, to ja też życzę Ci duuuuużej podwyżki i awansu przynajmniej na specjalistę.

dziękuję za życzenia podwyżki - nie spodziewam się za dużej, a co do awansu to moje ambicje są zaspokojone - nie muszę być mianowanym specjalistą, mam swoją specjalizację. [smilewinkgrin]
Jakiś taki czepliwy jesteś , od Rodiona tez czasami sie czegos nauczyc można.

od każdego można się czegoś nauczyć. Wink
pozdrawiam.
 
dziadek
taki mało sprrrrrragniony podwyżki

byłbym kłamcą, gdybym napisał, że nie chcę jak największej. ja napisałem
nie spodziewam się za dużej
z racji tego, że tak wychodzi z wyliczeń w/g proponowanej tabelki, a to duża różnica.
czy mam problemy ze sobą? każdy jakieś ma.
Każdy z nas ma jakąś specjalizację

wiem. miałem na myśli to, że nie zżera mnie zazdrość. pozdrawiam [smilewinkgrin]
Edytowane przez dziadek dnia 12.12.2007 20:29
 
Witam

Zmianowe w nowej strukturze płacowej 850

minimalna podwyżka 350 (z uwzględnieniem wzrostu dodatku zmianowego)

np mam dodatek 750 -> będę miał 850 -> 100 więcej
minimalna podwyżka 350-100=250
to zrozumiałe

ale jak:
mam dodatek 950 -> będę miał 850 -> 100 mniej
minimalna podwyżka 350 -(-100) = ?? no właśnie ile? 350 czy 450? [nonie]
 
Marek-ZZPRC
wprawdzie nie jest to nigdzie zapisane ale ustalenie ustne jest następujące: dodatek zmianowy nie będzie niższy od obecnie przysługującego, tzn jeśli ktos ma wyższy od 850 to bedzie dostawła dokładnie tyle ile dziś np.: 883zł do czasu kiedy zryczałtowany (850) go "dogoni". To doganianie to nic innego jak, używając mądrego słowa z czasów minionej epoki "rewaloryzacja" - pamiętacie to slowo dziś już prawie nie używane a kiedys ciągle.
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
jest ustna zgoda 2 członków zarządu czyli "większość" na nasze długoniegocjowane podwyżki.[brawo03]
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
teraz czekamy na uchwałę zarządu i dokument do PIP zmieniający zapisy ZUZP.
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
a ty dokąd?
 
www.zzprc.pulawy.pl
coś cicho po podwyżkach
czyżby wszyscy byli zadowoleni?B)
 
Marek-ZZPRC
negocjacje płacowe będą wznowione na początku czerwca. myslę że biorąc pod uwagę znakomitą kondycję firmy sznase na wzrost płac od 1. lipca są znaczne. nic na pewno ale ...
 
www.zzprc.pulawy.pl
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.30 30,338,175 unikalnych wizyt