27.07.2024 03:16
Zobacz temat
 Drukuj temat
Nieprawid³owo¶ci w przydziale akcji pracowniczych
Lolo brak odpowiedzi, jest odpowiedzi±, bo ta cisza jest bardzo wymowna...
Mam cholen± ochotê wywo³aæ kilku panów do odpowiedzi, ale nie ma ich na forum...wiêc to trochê nie zrêczne... nie chodzi (ca³y czas powtarzam), czy bezprawnie nabyli praw do akcji, tylko jak jest to powszechny proceder w¶ród cz³onków ZZ...Mia³y byæ oficjalne o¶wiadczenia w biuletynie i co kompletna cisza ... bagatelizowanie sprawy. Trochê nie tak, je¿eli nie ma takich przypadków to napisz i podpisz siê ( jeste¶ pezecie w³adza) ...a wtedy Was siê sprawdzi.

Gruby widzê, ¿e zebra³a siê egzekutywa cz³onków z ramienia pod Twoim przewodnictwem...uradzili¶cie (waszym zdaniem) tak genialne dzia³ania, ¿e jaka kolwiek krytyka, czy uwagi... nie bêd± kompletnie brane pod uwagê.
K±sacie Panowie strasznie, ale jak ju¿ napisa³em po owocach waszej pychy Was poznaj± i oceni±.
 
Marek-ZZPRC
ja juz qr.. nic nie rozumiem
sorry
 
www.zzprc.pulawy.pl
bosman
Lolo brak odpowiedzi, jest odpowiedzi±, bo ta cisza jest bardzo wymowna...

A ja w dalszym ci±gu pytam o dowody. Podaj przynajmniej nazwiska - mam wra¿enie, ¿e masz okre¶lone - czy tak trudno (oczywi¶cie, je¶li kto¶ bêdzie chcia³) zrobiæ skan z umowy z dat± i nazwiskiem. Rzucasz oskar¿eniami ale nie mówisz konkretnie wobec kogo... Same literki nie wystarcz±, je¶li chcesz uzyskaæ konkretn± odpowied¼. Takie jest moje zdanie i go nie zmieniê. Nawet nie mówisz kto ma udowodniæ, ¿e nie jest wielb³±dem... czego¶ tu nie rozumiem chyba.
ISTE TERRARUM MIHI PRAETER OMNES ANGULUS RIDET
 
http://mojepulawy.eu
Bosman...z ca³ym szacunkiem umówmy siê, chcesz konkretnych nazwisk OK >>>PROPONUJÊ<<<wydacie oficjalne o¶wiadczenie np. w najbli¿szym biuletynie zwi±zkowym (co Wam szkodzi ?), ¿e nikt zaznaczam... nikt !!! z cz³onków ZZ dzia³aj±cych w ZA (Wam bli¿êj...przez ¶cianêSmile...uzyskaæ takie zapewnienie równie¿, od kolegów z innych zwi±zków) nie uzyska³ bezprawnie (poza ustalonym harmonogramem przydza³u) praw do akcji pracowniczych.
Bêdzie o¶wiadczenie, nastepnego dnia bêd± nazwiska nieuprawnionych ...OK.
Nie mo¿e byæ tak, ¿e do Warszawy (miêdzy innymi) pojad± dzia³acze, którzy wystêpuj±c w imieniu pokrzywdzonych akcjinariuszy, bêd± pikietowaæ, a po nowym roku odbior± kasiorê z dywidendy mimo, ¿e nie nazywaj± siê ABC...owalski, czy ABC...owak>>>to chyba jasne.
Zgodzisz siê, ¿e by³aby to tolerowana GIGAhipokryzja, a wygl±da na to, ¿e bêd± takie przypadki, bo (wspomniane) ch³opy ostro siê wybieraj± ... na Sza³amachêGrin
Bosman, ja nic nie mam do ludzi i zwi±zkowców chodzi tylko o przyzwoito¶æ, chc±c wystêpowaæ w imieniu pokrzywdzonych, trzeba stanowiæ monolit, ludzi kryszta³owo czystych...Prawda...(Mo¿e qr... MrMargol wre¶cie zrozumie...a przy okazji pozdroWink)
Proponujê zrobiæ zebranie przed wyjazdem i dokonæ samookre¶lenia, inaczej bêdzie opciach jak cholera, jak w przys³owiu>>>jedno zgni³e jab³ko...itd...wiesz... pó¿niej, ju¿ siê nie wyt³umaczycie, a ludzie Wam zapamiêtaja.



 
bosman
pó¿niej, ju¿ siê nie wyt³umaczycie

Ja siê nie muszê t³umaczyæ ale to tak poza konkursem Grin
¿e nikt zaznaczam... nikt !!! z cz³onków ZZ dzia³aj±cych w ZA

To ju¿ zosta³o, wydaje mi siê, ustalone, je¿eli mówisz o wszystkich ZZ to zwróc siê do wszystkich bezpo¶rednio...

Dla mnie sprawa wygl±da w ten sposób: je¿eli ja co¶ komu¶ zarzucam to przedstawiam mu (w moim mniemaniu) dowody. Twoje podej¶cie wymusza (jak ju¿ napisa³em) udowadnianie, ¿e nie jest siê wielb³±dem. Mo¿esz mówiæ co chcesz na mój temat - ¿e broniê Zarz±du, ¿e MrMargol chowa siê za moimi plecami - ja Ci powiem tylko, ¿e jestem adminem serwisu a nie rzecznikiem prasowym Zarz±du. Je¿eli przedstawisz wiarygodne dowody to mo¿esz byæ pewien, ¿e je udostêpniê na Forum lub w Serwisie. A to gwoli informowania cz³onków naszego ZZ, do którego ten Serwis zosta³ powo³any...
Ale, je¶li tylko mówisz, ze gdzie¶ dzwoni± a nie powiesz gdzie, no to wybacz. Masz dowody - prze¶lij mi je na [mail]admin@zzprc.pulawy.pl[/mail]
Poza tym zdecyduj siê - mówisz, ¿e Tkaczyk ma i OK, nic do go¶cia nie masz, teraz mówisz NIKT. Okre¶l siê w koñcu... Frown
Moje posty s± tutaj tylko i wy³±cznie po to, ¿eby dyskusjê uporz±dkowaæ i nie zagubiæ siê w jej ferworze a to ju¿ siê trzy razy zdarzy³o. Pozdrawiam.
Edytowane przez bosman dnia 09.12.2006 22:08
ISTE TERRARUM MIHI PRAETER OMNES ANGULUS RIDET
 
http://mojepulawy.eu
Dromadery biegaj± w¶ród nas, nie zada³e¶ Sobie trudu by ich poznaæ, a to Twoi koledzy ze Zwi±zku, z Solidarno¶ci, itd... wystarczy³o jednego, czy drugiego zapytaæ...bo nie wszyscy uczestnicz± (prawie nikt) w Forum, no...ale to by by³o za proste...koñczê wiêc ten wontek. Widzê, ¿e do niczego nie dojdziemy, a i pomocy tutaj, nie uzyskamw . Dobry z Ciebie Admin, ale jednak jeste¶ po tamtej stronie rzeki...KONIEC WONTKU...
(Ale tylko na tym forum)
 
kbohdan
Azotox z góry zak³adasz, ¿e tylko ty masz racje, ¿e wszyscy inni nie zastanawiaj± siê nad dzia³aniami jakie podejmuj±. Z góry przepraszam je¿eli moje wyja¶niania ura¿aj± ciebie. Niestety nie posiadam "egzekutywy", która pod moim przewodnictwem co¶ urazi³a. Uwa¿am, ¿e te dzia³ania, które s± podejmowane przez KOMITET s± za miêkkie. Z moich informacji jakie posiadam pan MINISTER zapronowa³ KOMITETOWI spotaknie w sprawie dywidendy w najbil¿szych dniach. Oprócz tych "¶miesznych" dzia³añ jak je nazywasz s± prowadzone rozmowy z prawnikami o mo¿liwo¶ci zaskar¿enia Uchwa³y WZA ZA, problem rozbija sie teraz o koszty jakie przedstawiono zwi±zkom.

Na marginesie nie uwa¿nie czytasz napisa³em ci ¿e znam tylko jedn± osobê która uzyska³a akcjê poza kolejno¶ci± i nie jest to nasz cz³onek zwi±zku. Podejrzewam ¿e ca³a dyskuja w tej sprawie jest sprowokowana przez ten przypadek. ¯±dasz "¶miesznych" dowodów niewinno¶ci na podstawie plotek i jeszcze od "kolegów" z innych zwi±zków, wybacz ale mówmy o rzeczach mo¿liwych.
 
Grugy czytam uwa¿nie...i przypominam, dyskusja nie dotyczy (wspomnianej przez Ciebie) osoby uprawnionej.
Jak bêdziesz w drodze do Warszawy, zapytaj kolegów w autobusie "czy przypadkiem który, poza kolejk± nie za³atwi³ sobie...wiesz?"
Nie pisz, ¿e plotki, bo nikt z was nie zada³ sobie, trudu by sprawdziæ swoich.
Ja znam 3 takie nazwiska...(pewnie)bêd± z racji pe³nionych funkcji wydzia³owych w ekipie wyjazdowej.Jako przewodnicz±cy powiniene¶, sprawdziæ i wiedzieæ, czy prowadzisz do Ministra (jak pisa³em wcze¶niej) monolit ludzi kryszta³owo czystych, bo jak bêdzie choæ jedna czarna owca, to ...wiocha jak cholera...
To by by³o za proste, ¿ebym ja podpieprza³ ludzi, a ONI to co nie wiedz±, ¿e grzesz±...pe³ni± funkcje spo³eczne chodz± na posiedzenia, zebrania i co nie mog± siê uczciwie przyznaæ. Wiêcej, nie mo¿na by³o zadaæ takiego pytania??? i wydaæ oficjalnego o¶wiadczenia w imieniu zwi±zków w ZA. Poszli¶my na pyskówki i bezsensowne (s³owne) przepychanki, ura¿onych w tym miejscu ... Przepraszam...
Gruby odpowiedzia³em jeszce na Twój post, bo by³e¶ tu od pocz±tku, (jak czyta³e¶ wcze¶niej) chcê zakoñczyæ ten temat na tym forum...
Tu nic nie wskóram.
Trzeba bêdzi zmieniæ s³uchaczy...
Pozdrawiam ... i powodzenia w Ministerstwie ... Mimo wszystko, bardzo bym chcia³ NIE MIEÆ RACJI co do metod i efektów Waszych dzia³añ...

 
kbohdan
PffftDziêki za zrozumienie, ja te¿ mam tak± nadzieje ¿e ta akcja przyniesie pozytywny skutek, ale niekoniecznie w sprawie dywidenty. Te¿ rozumiem kontrowersje jakie wzbudza. Dywidenda mo¿e byæ tylko przygrywk± do "KONSOLIDACJI CHEMI". Moie obawy bardziej tycz± siê informacji sp³ywaj±cych od "Ma³ych Braci". Jest realne zagro¿enie ¿e "Mali Bracia" zechc± wypompowaæ piêni±dze z ZA, które uzyska³o ze sprzedarzy akcji serii B, poprzez zakup Tarnowa i Kêdzierzyna. Oni dostan± kasê my zad³u¿one zak³ady bez funduszu na inwestycje (obecy jest oko³ 600 mln). Ta "chucpa", która odbêdzie siê w Warszawie powinna byæ dobrym sprawdzianem dla dzie³aj±cych ZZ w ZA.

Na zakoñczenie tej dyskusji wiem napewno ¿e Golsztejn, Szubrawski, Krakowiak, Tkaczyk nie posiadaj± praw do dywidendy. Co do pozosta³ych dzia³aczy nie mam sta³ych kontaktów. Je¿eli chodzi o kryszta³owch dzia³aczy to chyba ju¿ druga lustracja w tym kraju siê odbywa, nawet powsta³ jaki¶ organ pokrzywdzonych przez komunê, który mia³ ujawniæ pu³awskich agentów (chyba dzia³a od roku). Przyznam ci racjê ¿e do w³asnych b³êdów trudo przyznaæ i z takich czy innych powodów powinno siê przynajmniej przepro¶æ spo³eczno¶æ zak³adow±.

Koñcz±c dyskucje dziêki za g³os krytki, nie bierz tak wszystkiego "dosiê". Je¿eli prowdzimy polemikê z tob± to twój g³os nie jest pomijany w naszych rozw¿aniach. Nie zapominaj o nas, je¿eli s± jakie¶ dra¿liwe sprawy "wal", wmiarê moich mo¿liwo¶ci postaram siê odpisywaæ. Narazie HEJGrin
Edytowane przez kbohdan dnia 10.12.2006 23:46
 
Marek-ZZPRC
no jak mi³o sie zrobi³o
ja tylko powtórze to co wiem:
Nie mam nie tylko dywidendy ale nawet prawa do nieodp³atnych akcji pracowniczych.
Sad
 
www.zzprc.pulawy.pl
bosman
A ja siê uprê - podobno jest jakie¶ porozumienie, ludzie w maglu gadaj± i w emkach, nie mówi±c o panoramie lubelskiej a na Serwisie cisza... Nie³adnie.
ISTE TERRARUM MIHI PRAETER OMNES ANGULUS RIDET
 
http://mojepulawy.eu
bosman
Mam nadziejê, ¿e to cokolwiek rozja¶nia cz³onkom ZZ (i nie tylko)?
ISTE TERRARUM MIHI PRAETER OMNES ANGULUS RIDET
 
http://mojepulawy.eu
bosman
AzotoX, moim zdaniem to o¶wiadczenie, na które czeka³e¶. Mo¿e czas teraz na nazwiska z Twojej strony?
ISTE TERRARUM MIHI PRAETER OMNES ANGULUS RIDET
 
http://mojepulawy.eu
Marek-ZZPRC
tylko ile razy ju¿ by³o powtarzane
na pewno kilka ale co z tego, skoro tym razem tez nie zadowoli wszystkich
 
www.zzprc.pulawy.pl
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.10 31,698,874 unikalnych wizyt