14,579,994 unikalnych wizyt
Zobacz temat
 Drukuj temat
Takie tam
Krzysiek
Widzę że ruch na forum bardzo marny. Może wyrzucić na stronę główną ikonkę bezpośrednio kierującą do "postulatów w nowym rozdaniu". Myślę że ożywiło by forum. Ikona duża kolorowa i przykuwająca uwagę. Shoutbox nie będzie zaśmiecany mało ważnymi dywagacjami i kłótniami. A może tak mi się tylko wydaje??Smile

bosman
realisto - co ma wspólnego jedno z drugim? co ma wspólnego niemożność ujawniania zbyt wielu szczegółów na negocjowane tematy z dyskutowaniem tutaj, a nie na SB? a upieramy się, ponieważ bez sensu jest pisać w kilku-, kilkunastu postach swoje przemyślenia na SB, jeśli tutaj można to zawrzeć w jednym poście. tym bardziej, że bardzo często ktoś się wcina w czyjś wywód i robi się bałagan. niejednokrotnie miałem na ten temat skargi. a Ty piszesz jeszcze o rozwijaniu dyskusji na stronie głównej?

http://mojepulawy.eu
realista
Wyjaśniam:SB-nie zajmuje całej strony głównej a dyskusja często rozwija się pod artykułami.Tyle że mamy posuchę i to jeszcze grubo przed EURO.Marek jest fanem piłki-wiem,dlatego nic nie mówiłem gdy były rozgrywki grupowe ale teraz częstotliwość meczów spadła...Może wypadałoby się zabrać za stronę główną?Co do SB to ostatnia restrykcja 50 znaków to jednak przegięcie.Wiem że taak,jasiu i inni czekają ale chyba się ich nie boicie?
Edytowane przez realista dnia 30.06.2016 23:47

bosman
No wybacz Odyseusz, ale jeśli nie jesteś w stanie znaleźć forum to po co w ogóle wchodzisz? Swoją drogą - nie możesz znaleźć forum, a na nim piszesz, taka ciekawostka Smile
A jeśli chodzi o ścisłość to NIE wszyscy przywykli, bo niejednokrotnie miałem zwracaną uwagę, żeby coś zrobić z SB bo bałagan. Moderacja? To co, uważasz, że mam siedzieć po całych dniach i kleić wpisy, żeby miały jakiś sens? A statystyki mają się dobrze.
Edytowane przez bosman dnia 02.07.2016 02:05

Marek-ZZPRC
Wróciłem z urlopu, czytam to co wypisujecie i jakoś nie zupełnie rozumiem problem.
Dyskusja na temat SB pokazuje że po ograniczeniu ilości znaków i odesłaniu do Forum niektórzy poczuli się ograniczenie w wypowiedzi,
Gdzie tu sens i logika?
Administrator wskazuje wam miejsce gdzie bez ograniczeń i w dowolnej objętości możecie dyskutować o wszystkim w uporządkowany sposób a macie do niego pretensje, że tnąc SB ogranicza swobodę wypowiedzi.

Czy może mi ktoś wytłumaczyć konkretnie na czym polega problem?

A poza tym sądzę, że Kartaginę należy zniszczyć

www.zzprc.pulawy.pl
bosman
Niektórzy mają ogromny problem z kliknięciem w link. Jeden nie może forum znaleźć, za drugiego tematy trzeba pisać... Sztuczny problem, sezon ogórkowy.

Marek-ZZPRC
Jeżeli strona ma żyć tylko dla SB to marnie świadczy o wszystkich użytkownikach.
Edytowane przez Marek-ZZPRC dnia 11.07.2016 10:52

www.zzprc.pulawy.pl
realista
Jak zwykle...Użytkownicy nie dorośli - zakłócają spokój i porządek burzą...A bosman taka artystyczna dusza,wizję ma i niezłomny jest...A czy ten bosman płaci składkę zeiązku?Proszę o odpowiedź.
Edytowane przez realista dnia 13.07.2016 07:19

Marek-ZZPRC
TAK, płaci.

Bijesz piane od kilku dni o nic. Może warto tę energię spożytkować na jakiś lepszy cel. zastanów się.

www.zzprc.pulawy.pl
Przejdź do forum: