23.06.2026 06:39
Wyniki wyborw

Komentarze
#1 | Radek dnia 22.05.2020 13:04:47
Szczerze? Pracownicy ZAP nie wiedzieli tak naprawd, e w gosowaniu maj uczestniczy spki. Ja sam jestem w szoku. Z czego to wynika? Z regulaminu? Kiedy zaszy takie zmiany?
#2 | Slawomir Wrega dnia 22.05.2020 14:27:08
Regulacje ustawowe sprzed okoo dwch lat. Pierwszy raz u nas znalazy zastosowanie.
#3 | Szarak dnia 22.05.2020 15:53:55
Radek. A co to zmienia? Obowizkiem kadego obwytela, pracownika, jest pj na wybory. W wyborach do RN urny podstawione pod "nos" i taka frekwencja. Wstyd panie i panowie.
#4 | Radek dnia 23.05.2020 15:56:57
Urny podstawione pod "nos" to mieli raczej pracownicy dniwkowi, bo zmianowi dostp mieli utrudniony rzekomo z powodu koronawirusa...
#5 | Szarak dnia 24.05.2020 11:56:05
Radek Co ty pier..... Kada zmiana miaa dwa dni na to, aby zagosowa. Morison. Od ogoszenia wyborw, na kadej stronie zwizkowej, na wydziaach, podany by harmonogram pracy OKW. Tak wic nie tumaczcie si w taki sposb, bo to jest mieszne.
#6 | Radek dnia 24.05.2020 15:05:11
A gdzie odbyway si gosowania? W tych samych budynkach, w ktrych byli pracownicy?
#7 | iskra dnia 24.05.2020 17:10:41
Lokale byy tam gdzie zawsze,nie ma co pieprzy bzdur.Frekwencja bya aosna i trzeba bdzie t ab zje.Byy lata jeszcze za Jarczewskiego gdy sprawa reprezentacji zaogi nie bya jasna i od wysokiej frekwencji zaleao czy bdzie to stawalimy jak trzeba.Teraz zabrako elementu zagroenia.Zrobio si DOBRZE.Po lata*kwiatek*est wprowadzony taryfikator,lepszy,gorszy,za mao sprawiedliwy ale JEST.Bez spenienia warunkw zapisanych na pocztku bo tak byby teraz w poowie lub nie.Za to przybyo nam teraz FILOZOFW ktrzy woleli nie gosowa aby "ukara panw zwizkowcw" za jakie wasne frustracje a to e powinien by dodatek staowy,a to e modzi to zarobi za duo,a to e premia nie motywuje...No to bdziemy mieli reprezentacj "z konkursu piknoci"i z takimi osigniciami e "by przyjty przez ministra".Brawo, brawo...
#8 | Szarak dnia 24.05.2020 17:14:01
Radek, bez komentarza.
#9 | Radek dnia 25.05.2020 13:23:49
Szarak, no pewnie, e wstyd z t frekwencj. A poza tym zobacz, co z tego wyszo. mietanka towarzyska z dowiadczeniem w robieniu dobrego tzw. PR, a wynikami ich dziaania jest jawne lub niejawne oszukiwanie lub robienie w bambuko pracownikw. Robienie niby konkursw i to niby, eby pokaza ludziom, e si je robi, a prawda jest inna...zobacz, tak naprawd najwicej dobrych rzeczy udao si zrealizowa dopiero wtedy kiedy w zarzdzie i RN znaleli si ludzie z ZZPRC, a wczeniej starczay byle ochapy i jeszcze nie mona si byo odezwa...Ludzie szanujcie to co macie bo posprzedaj wszystko tak jak Medical, Mostostal, przymierzali si do Remzapu, powsadzaj swoich, powiedz, e nie ma z czego da podwyek i si skoczy Eldorado...
#10 | putin dnia 25.05.2020 20:13:02
A po co ci Remzap do szczcia w strukturach ZA , jeszcze dodaj, e Stozap to opoka "Puaw" przypominam miay by Puawy 1800...
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Nawigacja
· Strona Główna
· Artykuły
· Nowinki
· FORUM
· Linki
· GALERIA
· Facebook
· Wypłata udziałów Chemia-Puławy
· Szukaj
· Kontakt
· WSPÓŁPRACA Z MEDICOVER
· CHLEWIK
· WYBORY 2025
· UBEZPIECZENIA
· Materiały przekazane do publikacji przez Andrzeja Skwarka i Piotra Kruka
Reklama
OZZZPRC

ZZPRC KWB

TKKF

Przyjazna apa

Facebook FZZ

UKS Badminton Puawy

Statystyki reklamowe
SPAM STOP
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Slawomir Wrega
22.06.2026 06:38
https://zzprc.pula
wy.pl/news.php?rea
dmore=2101

misiek
22.06.2026 06:13
Co to k...a za wybory jak my nawet nie wiedzieliśmy że są jakieś wybory. Kpina

Marek-ZZPRC
21.06.2026 13:31
Komisja liczy głosy jutro od 9.

Ostro
20.06.2026 18:42
Kiedy i gdzie wyniki wyborów SIP-a

Slawomir Wrega
20.06.2026 08:39
Wyprowadzania pieniędzy przez zewnętrzne kancelarie prawne. Dęte zlecenia za grubą kasę, 100 mln w tamtym roku.

Fanzmian
19.06.2026 20:01
czego dotyczyły te sprawy sadowe ktorych wyroki zostaly opublikowane?

Ostro
19.06.2026 14:21
Dzięki Sławek za to info. Mogliby pogonić tego dziada i jego panoszącą się łanie.

Slawomir Wrega
19.06.2026 09:16
Ewa Boguszewska jest dyr w tzw grupie, urzęduje w Wa-wie. Bachan jest szefem biura personalnego.

Ostro
18.06.2026 16:15
Kto został dyrektorem personalnym i co z Bachanem?

Aparatowy96
18.06.2026 12:52
W październiku krytyczna sytuacja i będzie przesunięte wszystko i trzeba będzie pismo wysyłać

pilarz01
18.06.2026 11:50
Jest to na papierze czy na gebe.Jesli to drugie to poraz kolejny zarzad wali w ...

Slawomir Wrega
18.06.2026 09:56
Podwyżki w październiku, prezes przedstawił nową dyrektor personalną i jeszcze analizowaliśmy przyczyny pijaństwa kadry kierowniczej.

Rysiek_Wodzirej
18.06.2026 06:16
I jak po spotkaniu? Czy będzie jakas relacja?

Andrzej By
17.06.2026 22:47
a znacie definicje łapówki?Nie każda korzyść własna to łapówka.

Slawomir Wrega
17.06.2026 15:52
Zaniechanie stosowania zasad wynagradzania dla własnej korzyści to korupcja.

Wygenerowano w sekund: 0.24 96,995,569 unikalnych wizyt