Szczerze? Pracownicy ZAP nie wiedzieli tak naprawd, e w gosowaniu maj uczestniczy spki. Ja sam jestem w szoku. Z czego to wynika? Z regulaminu? Kiedy zaszy takie zmiany?
Radek. A co to zmienia? Obowizkiem kadego obwytela, pracownika, jest pj na wybory. W wyborach do RN urny podstawione pod "nos" i taka frekwencja. Wstyd panie i panowie.
Radek Co ty pier..... Kada zmiana miaa dwa dni na to, aby zagosowa. Morison. Od ogoszenia wyborw, na kadej stronie zwizkowej, na wydziaach, podany by harmonogram pracy OKW. Tak wic nie tumaczcie si w taki sposb, bo to jest mieszne.
Lokale byy tam gdzie zawsze,nie ma co pieprzy bzdur.Frekwencja bya aosna i trzeba bdzie t ab zje.Byy lata jeszcze za Jarczewskiego gdy sprawa reprezentacji zaogi nie bya jasna i od wysokiej frekwencji zaleao czy bdzie to stawalimy jak trzeba.Teraz zabrako elementu zagroenia.Zrobio si DOBRZE.Po lata*kwiatek*est wprowadzony taryfikator,lepszy,gorszy,za mao sprawiedliwy ale JEST.Bez spenienia warunkw zapisanych na pocztku bo tak byby teraz w poowie lub nie.Za to przybyo nam teraz FILOZOFW ktrzy woleli nie gosowa aby "ukara panw zwizkowcw" za jakie wasne frustracje a to e powinien by dodatek staowy,a to e modzi to zarobi za duo,a to e premia nie motywuje...No to bdziemy mieli reprezentacj "z konkursu piknoci"i z takimi osigniciami e "by przyjty przez ministra".Brawo, brawo...
Szarak, no pewnie, e wstyd z t frekwencj. A poza tym zobacz, co z tego wyszo. mietanka towarzyska z dowiadczeniem w robieniu dobrego tzw. PR, a wynikami ich dziaania jest jawne lub niejawne oszukiwanie lub robienie w bambuko pracownikw. Robienie niby konkursw i to niby, eby pokaza ludziom, e si je robi, a prawda jest inna...zobacz, tak naprawd najwicej dobrych rzeczy udao si zrealizowa dopiero wtedy kiedy w zarzdzie i RN znaleli si ludzie z ZZPRC, a wczeniej starczay byle ochapy i jeszcze nie mona si byo odezwa...Ludzie szanujcie to co macie bo posprzedaj wszystko tak jak Medical, Mostostal, przymierzali si do Remzapu, powsadzaj swoich, powiedz, e nie ma z czego da podwyek i si skoczy Eldorado...