27.06.2026 04:33
Taniej znaczy drozej?

Komentarze
#1 | CYKLON dnia 07.05.2024 11:51:53
To pismo to moe trzeba osobicie wyrczy.... jest okazja bo 7-9.05 "nasi"prezesi na EEC w Katowicach si bawi +caa mietanka polityczna kilka flag zzprc i takie tam....
#2 | Slawomir Wrega dnia 07.05.2024 12:22:49
Przed chwil odebraem telefon od kierownika Zakadu Kaprolaktamu pana Remigiusza Sylwestrowicza, ktry w imieniu swoim i dyrektora Cielaka, powoujc si na dyspozycje prezesa, zaprosi reprezentacj zwizku na spotkanie w celu wyjanienia zaprezentowanego wczoraj stanowiska.
Odmwiem proszc o odpowied na pimie.
#3 | CYKLON dnia 07.05.2024 13:18:03
I bardzo dobrze. Nie zapominajmy tylko e to my(pracownicy, ZZ) jestemy zobowizani do obrony naszych zakadw pracy. Prezes przyjdzie, zainkasuje $ i na koniec moe powiedzie trudno nie udao si.... id do kolejnej spki SP. My natomiast spotkamy si w poredniaku. ZAP stoj nad przepaci, musimy zrobi wszystko co jest moliwe aby ochroni nasze miejsca pracy. Grajmy twardo, nie liczmy na obietnice... bdmy widoczni. Zbliaj sie wybory do PE a my co?? ano nic....powiedzieli e nie jest dobrze i potrzebuj czasu - pytam si na co? Aaaa....pewnie po wyborach si dowiemy. Jeli tak jest i jestemy tylko po to eby tyra na ich milionowe dochody( chodzi o skarb pastwa, prezesow) jednoczenie nie otrzymujc wiele(waciwie to nic) z wypracowanych zyskw a kiedy przychodzi kryzys to tumaczy si nam e to MY musimy ponosi tego konsekwencje.... gdzie my yjemy? Co my robimy? Proponuj zakupi sobie sporo elu bo znowu nas w......j!
#4 | Andrzej By dnia 08.05.2024 07:02:43
Na koszt finalny produktu skada si nie tylko koszt surowca , s jeszcze inne skadniki.
#5 | Antek dnia 08.05.2024 08:03:30
Skuteczna interwencja zwizku skoro odpisuj i si tumacza.
#6 | melaminowy dnia 08.05.2024 10:07:36
Przecie Sawek dobrze wie e kapro u nas jest nieopacalne. Pisze te gupoty tylko po to by ludzie uwierzyli e jest inaczej i e on jedyny walczy o zakad. W ten sposb chce zbi kapita polityczny, robi wszystko by nie wrci na instalacj. S inne waniejsze sprawy, np. brak awansw poziomych, rwnie niezgodnych z ZUZP i zwizana z tym dyskryminacja pacowa. Jednak na tym nie zrobi polityki i jak przyjd lepsze czasy i podwyki to znw na pierwszym miejscu bdzie dodatek staowy a temat awansw bdzie gdzie tam moe w szstym punkcie.
#7 | Radek dnia 08.05.2024 12:05:55
Wrciy pewne czasy...i rozpocza dyskusja. Wszyscy pracownicy widz, e kapro nie pracuje od wielu miesicy i jak najbardziej powinni dowiedzie si dlaczego. Poprzedni Zarzd tak jak syszelimy nie zarzdza tylko wyczekiwa. Nie odbyway si adne dyskusje... z gry zakadano, e wszyscy dookoa s idiotami i nie ma z kim rozmawia. Prbowano nam to wmwi...niektrzy moe uwierzyli. W normalnym zakadzie wszyscy s potrzebni: i aktywne zwizki zawodowe i aktywny zarzd. Jak nie ma aktywnoci i tzw. " dzioby w kdk" to nie ma ycia....nie mona ju si zapyta, bo tumaczone to jest na wszystkie inne sposoby tylko nie na ten co trzeba....Naley si pyta i kto kto podejmuje decyzje powinien to wytumaczy, pracownikom przede wszystkim.
#8 | Andrzej By dnia 08.05.2024 12:49:50
Melaminowy, eby awansowa poziomo trzeba spenia odpowiednie kryteria. Ponadto , eby da to trzeba mie
#9 | melaminowy dnia 08.05.2024 13:32:30
Andrzej By uwaasz e ja czy dziesitki innych pracownikw nie speniamy kryteriw? Mj mistrz uwaa inaczej. A pienidze kiedy byy, tylko poszy na podwyki powszechne.
#10 | Normalny dnia 08.05.2024 13:42:30
Melaminowy czy posiadasz wiedz na temat technicznego kosztu wytworzenia kaprolaktamu w Tarnowie ?Prosz podziel si z nami t wiedz
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Nawigacja
· Strona Główna
· Artykuły
· Nowinki
· FORUM
· Linki
· GALERIA
· Facebook
· Wypłata udziałów Chemia-Puławy
· Szukaj
· Kontakt
· WSPÓŁPRACA Z MEDICOVER
· CHLEWIK
· WYBORY 2025
· UBEZPIECZENIA
· Materiały przekazane do publikacji przez Andrzeja Skwarka i Piotra Kruka
Reklama
OZZZPRC

ZZPRC KWB

TKKF

Przyjazna apa

Facebook FZZ

UKS Badminton Puawy

Statystyki reklamowe
SPAM STOP
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Ostro
24.06.2026 10:19
A wywoławcza nie była czasem 8mln.

Slawomir Wrega
24.06.2026 06:44
Chyba 4 mln. zł.

M
23.06.2026 18:08
Za jaką kwotę sprzedano dw Jawor?

Slawomir Wrega
22.06.2026 06:38
https://zzprc.pula
wy.pl/news.php?rea
dmore=2101

misiek
22.06.2026 06:13
Co to k...a za wybory jak my nawet nie wiedzieliśmy że są jakieś wybory. Kpina

Marek-ZZPRC
21.06.2026 13:31
Komisja liczy głosy jutro od 9.

Ostro
20.06.2026 18:42
Kiedy i gdzie wyniki wyborów SIP-a

Slawomir Wrega
20.06.2026 08:39
Wyprowadzania pieniędzy przez zewnętrzne kancelarie prawne. Dęte zlecenia za grubą kasę, 100 mln w tamtym roku.

Fanzmian
19.06.2026 20:01
czego dotyczyły te sprawy sadowe ktorych wyroki zostaly opublikowane?

Ostro
19.06.2026 14:21
Dzięki Sławek za to info. Mogliby pogonić tego dziada i jego panoszącą się łanie.

Slawomir Wrega
19.06.2026 09:16
Ewa Boguszewska jest dyr w tzw grupie, urzęduje w Wa-wie. Bachan jest szefem biura personalnego.

Ostro
18.06.2026 16:15
Kto został dyrektorem personalnym i co z Bachanem?

Aparatowy96
18.06.2026 12:52
W październiku krytyczna sytuacja i będzie przesunięte wszystko i trzeba będzie pismo wysyłać

pilarz01
18.06.2026 11:50
Jest to na papierze czy na gebe.Jesli to drugie to poraz kolejny zarzad wali w ...

Slawomir Wrega
18.06.2026 09:56
Podwyżki w październiku, prezes przedstawił nową dyrektor personalną i jeszcze analizowaliśmy przyczyny pijaństwa kadry kierowniczej.

Wygenerowano w sekund: 0.17 97,002,187 unikalnych wizyt