22.06.2026 07:31
Wezwanie do zapaty

Komentarze
#11 | pilarz01 dnia 06.01.2023 06:24:56
Zajmicie si lepiej taryfikatorem bo pierwsza grupa ju nie istnieje a za chwil i druga nie bdzie funkcjonowa. Czy tego maego szcegulu nie zauway inspektor. Na koniec jeli ta sprawa trafi do sdu to fina moe ujrzy wiato dzienne moe za jakie 10 lat.
#12 | MamJuzDosc dnia 06.01.2023 12:34:10
Dokadnie, zgadzam si z pilarzem. Niedugo bdziecie pisa o miliardy, albo biliony jak Kaczyski. My nie chcemy zajmowa si bajeczkami, tylko naszym realnym wynagrodzeniem za prac, ktre z kadym dniem jest mniej warte. Chobycie mieli cakowit racj co do tej kwoty, to i tak nikt nigdy jej nie dostanie. Wecie si do roboty jak zwizki w innych firmach i walczcie o realne pienidze, szkoda papier marnowa na takie pisma.
#13 | Argon dnia 06.01.2023 15:11:16
Koledzy, jakiej realnej czy nierealnej kwoty ZZ nie zawaryby w podobnym pimie, i tak jej nie dostaniemy - po pierwsze zarzd "rozmawia" jedynie ze swoim zasysajcym pionkiem, po drugie nie ma moliwoci wykroczy poza wytyczne Tarnowa - a to tam zapadaj wszelkie decyzje pacowe. Taki urok centralnego zarzdzania, ktre jest tak bliskie naszej kochanej, odmieniajcej "antykomunizm" przez wszystkie przypadki, wadzy. Podobne pisma maj natomiast nam pewne rzeczy uwiadomi...
#14 | MamJuzDosc dnia 07.01.2023 09:59:58
Dlatego chcemy realnych dziaa. Zwizkowcy w spkach grniczych ucz nas, e si da. Jeli nasze zwizki nie posiadaj adnych instrumentw nacisku, to po co ich a tyle? Po co ktrykolwiek?
#15 | Slawomir Wrega dnia 09.01.2023 06:40:26
Kolego MamJuDo, kto gosowa na spadochroniarzy Sasina i Kanthaka? Jeden z ni*kwiatek*est ministrem a drugi wiceministrem Aktyww Pastwowych. Obaj wybrani z Lubelszczyzny. Teraz zwizki maj wygra wojn z pastwem? czy moe trzeba byo si zastanowi przy urnie?
Kto nadal naley do solidarnoci? Lista ich dziaaczy wisi na chlewiku, czy jest tam kto od Ciebie z zakadu? Czy ju mu tumaczye jak bardzo zbdzi?
Podstawowym obowizkiem etatowych dziaaczy zwizkowy*kwiatek*est docieranie do informacji i przekazywanie ich caej spoecznoci. Nie mona mie pretensji o rzetelne informowanie. Nie mona rwnie czeka a wszystko za nas zrobi inni.
#16 | Slawomir Wrega dnia 16.01.2023 06:50:04
Kolego Sasza, a czy pozbawienie pracownikw, przez ostatnie 10 lat, czci wynagrodzenia w wysokoci 712 milionw nie zdemolowao ich finansw i czy nie wywouje to niepokojw spoecznych?
Poszkodowany na si wyrzec swoich pienidzy ze wzgldu na dobro sprawcy? Ju sama taka ideologia jest spoecznie nieakceptowalna. Dysproporcja mizerii pracowniczej i ogromnych zyskw korporacji musi postawi nie tylko prawo ale i kadego przyzwoitego czowieka po stronie ludzi pracy.
#17 | Slawomir Wrega dnia 16.01.2023 11:17:12
Nie zgadzam si, e zarzdy spek Skarbu Pastwa i wszelkich innych mog okrada pracownikw. Nikt nie stoi ponad prawem.
#18 | Slawomir Wrega dnia 17.01.2023 09:05:22
Do prokuratury mona zgosi jak pracownik kradnie, tzw. ,,pracodawcami" zajmuje si Pastwowa Inspekcja Pracy". Wedug wielu, instytucja fasadowa od czasu jej utworzenia.
#19 | MamJuzDosc dnia 17.01.2023 09:39:27
Panie Sasza, nie oszukujmy si, jestemy w Polsce. Ludzie u wadzy kradn i nie ponosz za to odpowiedzialnoci. Mnie by wyrzucili za wyniesienie za bram starych znoszonych butw, prezes dostanie odpraw.
#20 | heniek dnia 17.01.2023 10:16:56
Zawsze tak byo i bdzie bo ,,elyty'' mog wicej a szaraka trzeba zgnbi przed kim waniejszym wszyscy na baczno a robol czoga si i tak jest wszdzie wany moe bez problemu przewie wszystko nawet rakiet i jest jeszcze poszkodowany a robola to za puste uski by zgnoili u nas ze wszystkim dokadnie tak samo robola to z minut wyjcia przed czasem trzeba ukrzyowa a paniska wiemy jak jest to tak jak za czasw paszczynianych one wracaj
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Nawigacja
· Strona Główna
· Artykuły
· Nowinki
· FORUM
· Linki
· GALERIA
· Facebook
· Wypłata udziałów Chemia-Puławy
· Szukaj
· Kontakt
· WSPÓŁPRACA Z MEDICOVER
· CHLEWIK
· WYBORY 2025
· UBEZPIECZENIA
· Materiały przekazane do publikacji przez Andrzeja Skwarka i Piotra Kruka
Reklama
OZZZPRC

ZZPRC KWB

TKKF

Przyjazna apa

Facebook FZZ

UKS Badminton Puawy

Statystyki reklamowe
SPAM STOP
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Slawomir Wrega
22.06.2026 06:38
https://zzprc.pula
wy.pl/news.php?rea
dmore=2101

misiek
22.06.2026 06:13
Co to k...a za wybory jak my nawet nie wiedzieliśmy że są jakieś wybory. Kpina

Marek-ZZPRC
21.06.2026 13:31
Komisja liczy głosy jutro od 9.

Ostro
20.06.2026 18:42
Kiedy i gdzie wyniki wyborów SIP-a

Slawomir Wrega
20.06.2026 08:39
Wyprowadzania pieniędzy przez zewnętrzne kancelarie prawne. Dęte zlecenia za grubą kasę, 100 mln w tamtym roku.

Fanzmian
19.06.2026 20:01
czego dotyczyły te sprawy sadowe ktorych wyroki zostaly opublikowane?

Ostro
19.06.2026 14:21
Dzięki Sławek za to info. Mogliby pogonić tego dziada i jego panoszącą się łanie.

Slawomir Wrega
19.06.2026 09:16
Ewa Boguszewska jest dyr w tzw grupie, urzęduje w Wa-wie. Bachan jest szefem biura personalnego.

Ostro
18.06.2026 16:15
Kto został dyrektorem personalnym i co z Bachanem?

Aparatowy96
18.06.2026 12:52
W październiku krytyczna sytuacja i będzie przesunięte wszystko i trzeba będzie pismo wysyłać

pilarz01
18.06.2026 11:50
Jest to na papierze czy na gebe.Jesli to drugie to poraz kolejny zarzad wali w ...

Slawomir Wrega
18.06.2026 09:56
Podwyżki w październiku, prezes przedstawił nową dyrektor personalną i jeszcze analizowaliśmy przyczyny pijaństwa kadry kierowniczej.

Rysiek_Wodzirej
18.06.2026 06:16
I jak po spotkaniu? Czy będzie jakas relacja?

Andrzej By
17.06.2026 22:47
a znacie definicje łapówki?Nie każda korzyść własna to łapówka.

Slawomir Wrega
17.06.2026 15:52
Zaniechanie stosowania zasad wynagradzania dla własnej korzyści to korupcja.

Wygenerowano w sekund: 0.17 96,993,857 unikalnych wizyt