06.06.2026 09:40
Wniosek o podwyki
Zwizkowe


Komentarze
#1 | putin dnia 16.01.2013 17:21:41
Byle nie % od stawki Frown
#2 | Marek-ZZPRC dnia 16.01.2013 18:07:38
Podaj jakie rozwizanie eby byo o czym rozmawia.
#3 | Marek-ZZPRC dnia 16.01.2013 19:19:37
o tych si nie martw. maja sojusznikw.
ciekawe co z doem skoro ju minimalna krajowa nas dogonia (1600/1650)
#4 | Marek-ZZPRC dnia 17.01.2013 09:14:25
za ZZIT pismo podpisaa wiceprzewodniczca Katarzyna.
#5 | Marek-ZZPRC dnia 17.01.2013 10:14:05
#6 | putin dnia 17.01.2013 11:22:23
w ZZIT po dymisji AS nie mieli jeszcze wyborw guru
#7 | Marek-ZZPRC dnia 17.01.2013 12:24:09
zabawne zagrywki tzw zz.

WNIOSEK O PODWYKI
Wpisany przez Mirosaw Pomorski
czwartek, 17 stycznia 2013 11:54
Pomimo zapewnie ZZPRC, e przygotowane pismo dotyczce podwyek zostanie przekazane do Zarzdu Spki w dniu 17 stycznia o godz. 14.00 (po podpisaniu przez pozostae organizacje zwizkowe), pismo to, podpisane wycznie przez ZZPRC i SZZ zostao przekazane do Biura Zarzdu Spki w dniu 17 stycznia ok. godz. 9.00.

Majc powyszy fakt na uwadze, pozostae organizacje zwizkowe wystosoway wsplny wniosek dotyczcy regulacji pacowych.

o co tym razem chodzi?????????

wczorajsze pismo podpisane przez 3 zz ley na moim biurku i czeka do 14 na podpisy


jeszcze pytanie:
KTO WIDZIA NASZE PISMO ZOONE W ZARZDZIE O 9:00?
#8 | Marek-ZZPRC dnia 17.01.2013 13:25:39
o 14 id do biura zarzdu z pismem i zapytam co wpyno od nas o 9:00
#9 | Marek-ZZPRC dnia 17.01.2013 16:29:19
Vega, arty tego rodzaju s nie na miejscu.
Sprawa jest powana a niektrzy pokazuj jakie maj do niej podejcie.
Nie pierwszy raz

Jak dugo jeszcze bd tak drwi z pracownikw.
#10 | Marek-ZZPRC dnia 18.01.2013 08:12:10
masz skan pisma z potwierdzenie zoenie w kancelarii (data i godzina),
jakie gwniarskie zagrywki ju nawet mnie nie miesz.
chyba wszyscy wreszcie powinni otworzy oczy i zobaczy kto z kim w co gra.

dokadnie jak przy sporze rok temu.

polecam do tego w ramach przypominek pismo tzw zz z 4 kwietnia 2012
w intranecie jest tu http://zzit.azoty...tstart=160
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Nawigacja
· Strona Główna
· Artykuły
· Nowinki
· FORUM
· Linki
· GALERIA
· Facebook
· Wypłata udziałów Chemia-Puławy
· Szukaj
· Kontakt
· WSPÓŁPRACA Z MEDICOVER
· CHLEWIK
· WYBORY 2025
· UBEZPIECZENIA
· Materiały przekazane do publikacji przez Andrzeja Skwarka i Piotra Kruka
Reklama
OZZZPRC

ZZPRC KWB

TKKF

Przyjazna apa

Facebook FZZ

UKS Badminton Puawy

Statystyki reklamowe
SPAM STOP
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zawisza
05.06.2026 23:26
Panowie związkowcy, może czas wziąć się do roboty i zrobić spotkanie wszystkich ZZ nt strajku?

bonet
05.06.2026 20:58
Police dostają 700 zł. Ale jak się okazuje mają jako jedyni odwieszony układ zbiorowy. Jak to możlliwe?

Aparatowy96
05.06.2026 16:07
Tyle samo z tym że w Policach wynegocjowali podwyżki a my wypracowujemy im pieniądze na to

M
05.06.2026 15:49
Mimo, że my wypracowujemy zysk to dostaniemy tyle samo co spółki bez zysku?

Radek
05.06.2026 13:34
Nieprawda Rysiek, za Tobą pójdzie najwięcej pracowników.

Rysiek_Wodzirej
05.06.2026 10:27
Nie ma w tej spółce osoby, za którą poszliby ludzie. Tyle w temacie

Saletrzak
05.06.2026 09:17
To nie powinna być jedna pikieta, tylko jasny, konkretny plan strajku.

iskra
04.06.2026 22:25
Na pikietę przyjdę.Jeśli będzie.Obawiam się co do reszty "związków,Tam rybki,grzybki i szemrane awanse.To istota ich istnienia.I nadstawianie zadka zarządowi.45 lat to samo...

Zmianowy
04.06.2026 21:24
Powinna odbyć się pikieta i związki w zależności od ilości członków powinny zadeklarować obecność odpowiedniej ilości pracowników.

realista
04.06.2026 20:40
I naprawi krzywdy.Tzw. żołnierze wyklęci czekali na Andersa na Żukowym koniu i chociaż teraz są na "topie" to ich kości dawno sczezły i zgniły...

realista
04.06.2026 20:36
Najgorzej że załoga nie ma JAJ i nie jest WSPÓLNOTĄ.Wszyscy wolą czekać na wróżkę z różdżką która załatwi Wszystkie troski.

realista
04.06.2026 20:31
Ktoś jeszcze wie co to był KOP? Istnieje jeszcze? Czy tam nie było solidarnosci? Jeśli nie to i tak DNO.

Aparatowy96
04.06.2026 20:07
Jak to było pisane tutaj każdy ciągnie na swoją stronę więc nie nie zjednoczą się bo nie po drodze im jest

pilarz01
04.06.2026 17:39
Czy KOP zjednoczy sie z soldarnoscia w sprawie podwyzek a w razie ich braku do strajku.solidarnos
c chce zhednoczenia

Aparatowy96
04.06.2026 12:51
8 czerwca chyba miało być ale pewnie przełożą znowu i będzie tak aż do końca roku i tyle chyba że pismo napiszą związki to może podziała

Wygenerowano w sekund: 0.15 96,957,814 unikalnych wizyt