WNIOSEK O PODWYKI
Wpisany przez Mirosaw Pomorski
czwartek, 17 stycznia 2013 11:54
Pomimo zapewnie ZZPRC, e przygotowane pismo dotyczce podwyek zostanie przekazane do Zarzdu Spki w dniu 17 stycznia o godz. 14.00 (po podpisaniu przez pozostae organizacje zwizkowe), pismo to, podpisane wycznie przez ZZPRC i SZZ zostao przekazane do Biura Zarzdu Spki w dniu 17 stycznia ok. godz. 9.00.
Majc powyszy fakt na uwadze, pozostae organizacje zwizkowe wystosoway wsplny wniosek dotyczcy regulacji pacowych.
o co tym razem chodzi?????????
wczorajsze pismo podpisane przez 3 zz ley na moim biurku i czeka do 14 na podpisy
jeszcze pytanie:
KTO WIDZIA NASZE PISMO ZOONE W ZARZDZIE O 9:00?
masz skan pisma z potwierdzenie zoenie w kancelarii (data i godzina),
jakie gwniarskie zagrywki ju nawet mnie nie miesz.
chyba wszyscy wreszcie powinni otworzy oczy i zobaczy kto z kim w co gra.
Panowie związkowcy, może czas wziąć się do roboty i zrobić spotkanie wszystkich ZZ nt strajku?
bonet
05.06.2026 20:58
Police dostają 700 zł. Ale jak się okazuje mają jako jedyni odwieszony układ zbiorowy. Jak to możlliwe?
Aparatowy96
05.06.2026 16:07
Tyle samo z tym że w Policach wynegocjowali podwyżki a my wypracowujemy im pieniądze na to
M
05.06.2026 15:49
Mimo, że my wypracowujemy zysk to dostaniemy tyle samo co spółki bez zysku?
Radek
05.06.2026 13:34
Nieprawda Rysiek, za Tobą pójdzie najwięcej pracowników.
Rysiek_Wodzirej
05.06.2026 10:27
Nie ma w tej spółce osoby, za którą poszliby ludzie. Tyle w temacie
Saletrzak
05.06.2026 09:17
To nie powinna być jedna pikieta, tylko jasny, konkretny plan strajku.
iskra
04.06.2026 22:25
Na pikietę przyjdę.Jeśli będzie.Obawiam się co do reszty "związków,Tam rybki,grzybki i szemrane awanse.To istota ich istnienia.I nadstawianie zadka zarządowi.45 lat to samo...
Zmianowy
04.06.2026 21:24
Powinna odbyć się pikieta i związki w zależności od ilości członków powinny zadeklarować obecność odpowiedniej ilości pracowników.
realista
04.06.2026 20:40
I naprawi krzywdy.Tzw. żołnierze wyklęci czekali na Andersa na Żukowym koniu i chociaż teraz są na "topie" to ich kości dawno sczezły i zgniły...
realista
04.06.2026 20:36
Najgorzej że załoga nie ma JAJ i nie jest WSPÓLNOTĄ.Wszyscy wolą czekać na wróżkę z różdżką która załatwi Wszystkie troski.
realista
04.06.2026 20:31
Ktoś jeszcze wie co to był KOP? Istnieje jeszcze? Czy tam nie było solidarnosci? Jeśli nie to i tak DNO.
Aparatowy96
04.06.2026 20:07
Jak to było pisane tutaj każdy ciągnie na swoją stronę więc nie nie zjednoczą się bo nie po drodze im jest
pilarz01
04.06.2026 17:39
Czy KOP zjednoczy sie z soldarnoscia w sprawie podwyzek a w razie ich braku do strajku.solidarnos c chce zhednoczenia
Aparatowy96
04.06.2026 12:51
8 czerwca chyba miało być ale pewnie przełożą znowu i będzie tak aż do końca roku i tyle chyba że pismo napiszą związki to może podziała