22.06.2026 06:20
Stanowisko

Komentarze
#11 | Slawomir Wrega dnia 30.09.2021 10:57:05
Bdziemy jedzili na pikiety pod urzdami w Warszawie. Wymusza to na janiepanach zbieranie do ,,busa" tych i prowadzanie ich tu za nami, po urzdach, celem przekazania tzw ,,prawdziwego obrazu". Brakuje jeszcze podpisw pod wnioskiem o odwoanie liwy z rady nadzorczej, zastanawiamy si czy nie dorzuci wniosku o odwoanie Kowalikowej i w komplecie dozbiera. Kolegw z pracy, paccych z jakich powodw skadki tym, namawiajcie do wymuszenia opublikowania stanowiska w spr jednorazowej nagrody przed przekazaniem go zarzdowi.
#12 | Slawomir Wrega dnia 30.09.2021 17:01:11
To dogadajmy si tu, na oczach pracownikw.
Co nie pasuje w powyej opublikowanym stanowisku?
#13 | To Ja dnia 30.09.2021 20:17:02
Ta para z RN z wyboru zaogi do raportu. Gdzie ich obietnice przywrcenia dodatku staowego. Gdzie jest teraz PAN P.. Jego zwizek na pasku zarzdu robi co im zarzd powie. Jak dugo mamy to znosi. Telefon w ich zwizku powien si grza do czerwonoci a ich czonkowie powinni im taczke pod biurem wystawi. Do tego.
#14 | To Ja dnia 01.10.2021 09:28:38
Co ja czytam na stronie solidarnoci dzisiajZdziwko. Niech daj t podwyk w styczniu 2022 wiksz ni inflacja ktra obecnie jest najwysza od 20 lat. Tylko n8ech to dadz na papierze. Znowu obiecanki i mydlenie oczu. Rozmowy o podwykach z wiosny przemy na wrzesie teraz na stycze 2022 . Ile jeszcze. Ludzie obudcie si.
#15 | smageil dnia 01.10.2021 10:21:54
Dla zarzdu wprowadzenie podwyek w nastpnym roku to mniejsze koszty, rozoone w czasie. Dodatek zmianowy wzronie i tak znaczco w 2022 o ile si nie myl. Wprowadzenie w tym roku podwyek rwna si wikszy przyrost dodatku w nastpnym roku. To s pienidze, ktre w rocznym raporcie odgrywaj du rol. Popatrzcie na azoty na giedzie, na cen gazu, na to czy chcecie dalej pracowa w silnej spce. Nie bdmy jak grnicy. Jednorazowa sowita kwota w tym roku i zapis na papierze, e w 2022 podwyka minimum 6-8% procent uwaam za dobry kompromis. Wszystko teraz w rkach zwizkw. Zjednoczonych, a nie podzielonych i siejcych zamt w gowach zwykych ludzi pracy.
#16 | marco26 dnia 04.10.2021 20:34:36
adnie zwizkowcy znowu sobie podwyk latwia Brawoludzie czy wy idiotow z ludzi robicie?
#17 | Radek dnia 04.10.2021 22:25:52
W pocie pod artykuem z 27.08.2021 dokadnie przewidziaem i opisaem sytuacj, ktr kreujesz. Proponuj przeczyta
#18 | Slawomir Wrega dnia 05.10.2021 09:31:46
Kolego marko26 moesz wyjani o co Ci chodzi?
#19 | Radek dnia 05.10.2021 14:48:57
Firma ma zyski z pracy wszystkich pracownikw, ktrzy s rozliczani przez pracodawc. Proste Sasza...Okey
#20 | Slawomir Wrega dnia 09.10.2021 10:29:22
Kolego Sasza, co masz na myli piszc ,,firma"? Tylko zarzd, rury i raport ksigowy? A moe firma to pracownicy, do produkcji nawozw potrzebujcy rur i raportu ksigowego? Zarzdu te potrzebuj, ale czy na pewno, takiego jaki maj teraz? Czyli czy zarzdu potrzebuj do drenowania funduszu pac czy do zagwarantowania zaopatrzenia w tanie surowce?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Nawigacja
· Strona Główna
· Artykuły
· Nowinki
· FORUM
· Linki
· GALERIA
· Facebook
· Wypłata udziałów Chemia-Puławy
· Szukaj
· Kontakt
· WSPÓŁPRACA Z MEDICOVER
· CHLEWIK
· WYBORY 2025
· UBEZPIECZENIA
· Materiały przekazane do publikacji przez Andrzeja Skwarka i Piotra Kruka
Reklama
OZZZPRC

ZZPRC KWB

TKKF

Przyjazna apa

Facebook FZZ

UKS Badminton Puawy

Statystyki reklamowe
SPAM STOP
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

misiek
22.06.2026 06:13
Co to k...a za wybory jak my nawet nie wiedzieliśmy że są jakieś wybory. Kpina

Marek-ZZPRC
21.06.2026 13:31
Komisja liczy głosy jutro od 9.

Ostro
20.06.2026 18:42
Kiedy i gdzie wyniki wyborów SIP-a

Slawomir Wrega
20.06.2026 08:39
Wyprowadzania pieniędzy przez zewnętrzne kancelarie prawne. Dęte zlecenia za grubą kasę, 100 mln w tamtym roku.

Fanzmian
19.06.2026 20:01
czego dotyczyły te sprawy sadowe ktorych wyroki zostaly opublikowane?

Ostro
19.06.2026 14:21
Dzięki Sławek za to info. Mogliby pogonić tego dziada i jego panoszącą się łanie.

Slawomir Wrega
19.06.2026 09:16
Ewa Boguszewska jest dyr w tzw grupie, urzęduje w Wa-wie. Bachan jest szefem biura personalnego.

Ostro
18.06.2026 16:15
Kto został dyrektorem personalnym i co z Bachanem?

Aparatowy96
18.06.2026 12:52
W październiku krytyczna sytuacja i będzie przesunięte wszystko i trzeba będzie pismo wysyłać

pilarz01
18.06.2026 11:50
Jest to na papierze czy na gebe.Jesli to drugie to poraz kolejny zarzad wali w ...

Slawomir Wrega
18.06.2026 09:56
Podwyżki w październiku, prezes przedstawił nową dyrektor personalną i jeszcze analizowaliśmy przyczyny pijaństwa kadry kierowniczej.

Rysiek_Wodzirej
18.06.2026 06:16
I jak po spotkaniu? Czy będzie jakas relacja?

Andrzej By
17.06.2026 22:47
a znacie definicje łapówki?Nie każda korzyść własna to łapówka.

Slawomir Wrega
17.06.2026 15:52
Zaniechanie stosowania zasad wynagradzania dla własnej korzyści to korupcja.

Aparatowy96
17.06.2026 14:30
Może warto też porozmawiać co z podwyżkami które miały być

Wygenerowano w sekund: 0.24 96,993,792 unikalnych wizyt