Koleanki i Koledzy, czonkowie ZZPRC mija IV kadencja wadz zwizku i delegatw na WZD. Apeluj o aktywny udzia w wyborach poprzez zaangaowanie si w prac komisji wyborczych oraz kandydowanie na przewodniczcego, wiceprzewodniczcego oddziaowych organizacji zwizkowych i delegatw na WZD zwizku. Jest jeszcze wiele do zrobienia, np. przeprowadzenie regulacji pacowych majcych na celu wyrwnanie dysproporcji w wynagradzaniu. Od waszego zaangaowania zaley sia i skuteczno. W celu aktywnego udziau w wyborach prosimy zgasza si do oddziaowych Przewodniczcych ZZPRC. Komunikaty o przebiegu wyborw zostan wywieszone na tablicach ogosze w poszczeglnych komrkach organizacyjnych.
azocie. jakie to proste siedzie sobie i krytykowa. nie dodae jednego elementu caej ukadanki. a jestem pewien e wiesz o tym doskonale podobnie jak o wszystkim innym. dlaczego nie ma innych chtnych do kandydowania. zapewniam ci e zebranie nawet minimalnej liczby kandydatw nie jest proste. kady woli sta z boku i mwi ze ci "na grze nic nie robi". ale tego oczywicie nie musisz zauwaa.
azocie. zwizek zawodowy jest w myl stosownej ustawy Sejmu RP samorzdny. nie potrzebujemy kibicw a tym bardziej takich pseudo krytykw. pozdrawiam i ycz wiele zdrowia.
no to nam kolega azot wytumaczy. chyba uczye si demokracji na Biaorusi i std masz takie dowiadczenia. a moe z jakiego innego powodu tak tryskasz jadem.
zapraszam do biura, zobaczysz jak nam topniej szeregi. w ostatnich dniach uzbieraa si spora kupka nowych deklaracji przystpienia do zzprc.
zapytam na koniec. ktry element naszych wyborw jest niedemokratyczny. jakie zasady demokracji twoim zdaniem s amane. miao. wal.
Musz powiedzie, e jakbym nie patrzy to kady ma racj, gdy istnieje pojcie rdemokracja ludowar1; czca cechy demokratyczne z autorytarnymi. Niby demokracja ale oparta na autorytecie charyzmatycznego przywdcy i wanie ta najbardziej mi tu pasuje
azot, zachowaj swoje uwagi dla sobie bliskim. nie piszesz na temat to nie zamiecaj strony.
dowiesz si obserwator z ogoszenia ktre uka si na tablicach. na pewno dokonasz waciwego wyboru. a kandydatw moesz sam zgosi pod warunkiem ze uzyskasz ich pisemn zgod bo to jest warunek wpisania na list.
Kiedy następne spotkanie z prezesem ?
Kiedy dowiemy się na czym ma polegać restrukturyzacja ?
Slawomir Wrega
03.03.2026 20:27
Na poziomie ubiegłego roku.
Dzidek13
03.03.2026 18:27
Nie będziemy produkować...,
Mocznikowo
03.03.2026 14:30
Ale nie jest tajemnicą jakie środki zostały zaprezentowane w tym PLANIE?
Slawomir Wrega
03.03.2026 12:22
Plan Funduszu Socjalnego zalega w Biurze Zarządu. Zapytałem kierownika Annę Popławską w jakim terminie zarząd się wywiąże odpowiedziała, że to tajemnica.
Marek-ZZPRC
03.03.2026 12:00
Dowiecie się natychmiast po tym jak zostaną ustalone i zatwierdzone. Nie wcześniej.
pilarz01
03.03.2026 11:52
Dołaczam sie do M.Kiedy mozna spodziewac sie przelewow.
M
03.03.2026 11:23
Kiedy poznamy wysokość świadczeń socjalnych na ten rok?
smageil
03.03.2026 08:45
wstrzymane zamówienia na nawozy ? zatem lada chwila odciążenie ?
Andrzej By
03.03.2026 05:29
dużo się Celejewski w ZAP nie napracował
pilarz01
02.03.2026 20:13
Prezes Celejewski zostal glownym szeryfem grupy
Ostro
02.03.2026 20:12
Celejewski prezesem całej grupy azoty.
tojestmocznikkoniecswiata
02.03.2026 20:12
ryśku u nas bez wojny wszystko padnie. Ludzie z produkcji odchodzą,ciekawe kto będzie tu za jakiś czas robił
Rysiek_Wodzirej
02.03.2026 15:44
Czy ktoś analizuje w ogóle wpływ wojny na bliskim wschodzie na nasz zakład?
iskra
27.02.2026 20:49
Zdradzieccy solidurnie... I to nie tylko agenci dawnej ubecji.Tamci przynajmniej wstydzili się ujawnienia.A SAK? Szkoda mówić.