kolego laik.
zupenie nie rozumiem o czym mwisz.
negocjacje pacowe trwaj. ich efekty poznamy niebawem.
jeli pracodawca bdzie sta przy swoim 0% zapytamy zaog o to czy chce powalczy o swoje czy znowu da si zastraszy kierownictwu i pseudo dziaaczom schowanym w kieszeni i uwikanym w konszachty z pracodawc. nie oszukujmy sie. kilku dziaaczy zz bez poparcia wrd pracownikw nic nie moe. tylko razem jestemy mocni.
temat bonw jest przejciowy. kasa oczywicie nie zgina i jest na funduszy. zastanawiamy si jak te pienidze zachowa dla pracownikw a nie rozda wszystkim chtnym.
tak na prawd to wszystko w naszych rkach.
pg, nie czepiaj si. ten skan zrobiem kiedy Pani Turska przyszo do mnie po podpis. wolisz ebym czeka na podpisy?
mimo to ok, kiedy dostane z kompletem podmieni na twoja prob.
dodam tylko ze to tylko skan, nie dokument.
laiku, pracujesz w tej firmie wiele lat. nie sdziem e usyusze od ciebie:
"dotychczas bywao oraz obecnie nic z nich nie wynika dla roboli"
mam inne zdanie. oczywicie nie mamy powodw do dumy ale i nadmiernego wstydu chyba te nie.
nazwabym t "dziwn presj" raczej niezrozumia ulegoci wobec pracodawcy. zupenie niezrozumia i wrcz szkodliw.
dodam e nie pod presj zz ale oszukiwanej zaogi przyjlimy ostatnie kompromisy.
Legalne procedury polegają między innymi na poddaniu wprowadzanych zmian, do umów o pracę, kontroli sądu. O to nam chodziło.
Slawomir Wrega
10.04.2025 06:04
Czeluść wora jest lustrem w którym przejrzeli się decydenci, obraz jaki zobaczyli zmienił ich i zaniechali nielegalnych działań inicjowanych przez tarnowiaków.
realista
09.04.2025 21:21
Temat tzw. "porozumień" się skończył po przesłuchaniu ostatniego "oportunisty".Parę tygodni temu.Czy to sukces?A teraz co?Wypowiedzenia?!
jagienka
09.04.2025 21:06
Sławomirze,czas potrząsania mitycznym worem którego nikt nie widział już powinien minąć.Czekamy na coś realnego.
Slawomir Wrega
09.04.2025 06:35
Po owocach poznacie. Wymuszanie podpisywania ,,porozumień" skończyło się.
THORpeda
08.04.2025 22:51
Oby to nie był tylko kiepski żart, Sławku.
Slawomir Wrega
08.04.2025 13:58
Tak, nic tak nie przemawia jak czeluść wora.
THORpeda
08.04.2025 10:48
Brawo pilarz 01. W punkt. Te worki to już z 10lat noszą, nie?
Lukasik
08.04.2025 10:00
Ponadto gdzie podwyżki jak i awanse ludzie z mniejszą grupa szkolą tych z większą gdzie jest godność i poszanowanie by równać stawki
Lukasik
08.04.2025 09:57
Liczba pracowników maleje już nie rozmawiamy o tym czy uruchomić jakiś wydział tylko który do wyłączenia następny
pilarz01
08.04.2025 09:36
Nie no tak.Lepiej w jutowych workach spacerować.kabaret
Slawomir Wrega
08.04.2025 08:20
Z jakiego powodu mielibyśmy utrudniać życie mieszkańcom Lublina? Mamy gryźć jak ślepy pies?
Zwiazkowiec
08.04.2025 07:21
O czym mowa na pikiete nie bylo komu przyjsc ... Dramat
Antek
07.04.2025 19:20
Jutro Bogdanka wychodzi na ulice Lublina, my nadal czekamy na odpowiedni moment. U nas załoga by się nie odważyła.
ubot
06.04.2025 20:27
Pomogło im to wezwanie Kantora na Tarnów.Łatwiej im było wcisnąć ciemnotę że tak trzeba.