24.06.2026 04:51
Wniosek o podwyki
Zwizkowe


Komentarze
#1 | putin dnia 16.01.2013 17:21:41
Byle nie % od stawki Frown
#2 | Marek-ZZPRC dnia 16.01.2013 18:07:38
Podaj jakie rozwizanie eby byo o czym rozmawia.
#3 | Marek-ZZPRC dnia 16.01.2013 19:19:37
o tych si nie martw. maja sojusznikw.
ciekawe co z doem skoro ju minimalna krajowa nas dogonia (1600/1650)
#4 | Marek-ZZPRC dnia 17.01.2013 09:14:25
za ZZIT pismo podpisaa wiceprzewodniczca Katarzyna.
#5 | Marek-ZZPRC dnia 17.01.2013 10:14:05
#6 | putin dnia 17.01.2013 11:22:23
w ZZIT po dymisji AS nie mieli jeszcze wyborw guru
#7 | Marek-ZZPRC dnia 17.01.2013 12:24:09
zabawne zagrywki tzw zz.

WNIOSEK O PODWYKI
Wpisany przez Mirosaw Pomorski
czwartek, 17 stycznia 2013 11:54
Pomimo zapewnie ZZPRC, e przygotowane pismo dotyczce podwyek zostanie przekazane do Zarzdu Spki w dniu 17 stycznia o godz. 14.00 (po podpisaniu przez pozostae organizacje zwizkowe), pismo to, podpisane wycznie przez ZZPRC i SZZ zostao przekazane do Biura Zarzdu Spki w dniu 17 stycznia ok. godz. 9.00.

Majc powyszy fakt na uwadze, pozostae organizacje zwizkowe wystosoway wsplny wniosek dotyczcy regulacji pacowych.

o co tym razem chodzi?????????

wczorajsze pismo podpisane przez 3 zz ley na moim biurku i czeka do 14 na podpisy


jeszcze pytanie:
KTO WIDZIA NASZE PISMO ZOONE W ZARZDZIE O 9:00?
#8 | Marek-ZZPRC dnia 17.01.2013 13:25:39
o 14 id do biura zarzdu z pismem i zapytam co wpyno od nas o 9:00
#9 | Marek-ZZPRC dnia 17.01.2013 16:29:19
Vega, arty tego rodzaju s nie na miejscu.
Sprawa jest powana a niektrzy pokazuj jakie maj do niej podejcie.
Nie pierwszy raz

Jak dugo jeszcze bd tak drwi z pracownikw.
#10 | Marek-ZZPRC dnia 18.01.2013 08:12:10
masz skan pisma z potwierdzenie zoenie w kancelarii (data i godzina),
jakie gwniarskie zagrywki ju nawet mnie nie miesz.
chyba wszyscy wreszcie powinni otworzy oczy i zobaczy kto z kim w co gra.

dokadnie jak przy sporze rok temu.

polecam do tego w ramach przypominek pismo tzw zz z 4 kwietnia 2012
w intranecie jest tu http://zzit.azoty...tstart=160
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Nawigacja
· Strona Główna
· Artykuły
· Nowinki
· FORUM
· Linki
· GALERIA
· Facebook
· Wypłata udziałów Chemia-Puławy
· Szukaj
· Kontakt
· WSPÓŁPRACA Z MEDICOVER
· CHLEWIK
· WYBORY 2025
· UBEZPIECZENIA
· Materiały przekazane do publikacji przez Andrzeja Skwarka i Piotra Kruka
Reklama
OZZZPRC

ZZPRC KWB

TKKF

Przyjazna apa

Facebook FZZ

UKS Badminton Puawy

Statystyki reklamowe
SPAM STOP
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

M
23.06.2026 18:08
Za jaką kwotę sprzedano dw Jawor?

Slawomir Wrega
22.06.2026 06:38
https://zzprc.pula
wy.pl/news.php?rea
dmore=2101

misiek
22.06.2026 06:13
Co to k...a za wybory jak my nawet nie wiedzieliśmy że są jakieś wybory. Kpina

Marek-ZZPRC
21.06.2026 13:31
Komisja liczy głosy jutro od 9.

Ostro
20.06.2026 18:42
Kiedy i gdzie wyniki wyborów SIP-a

Slawomir Wrega
20.06.2026 08:39
Wyprowadzania pieniędzy przez zewnętrzne kancelarie prawne. Dęte zlecenia za grubą kasę, 100 mln w tamtym roku.

Fanzmian
19.06.2026 20:01
czego dotyczyły te sprawy sadowe ktorych wyroki zostaly opublikowane?

Ostro
19.06.2026 14:21
Dzięki Sławek za to info. Mogliby pogonić tego dziada i jego panoszącą się łanie.

Slawomir Wrega
19.06.2026 09:16
Ewa Boguszewska jest dyr w tzw grupie, urzęduje w Wa-wie. Bachan jest szefem biura personalnego.

Ostro
18.06.2026 16:15
Kto został dyrektorem personalnym i co z Bachanem?

Aparatowy96
18.06.2026 12:52
W październiku krytyczna sytuacja i będzie przesunięte wszystko i trzeba będzie pismo wysyłać

pilarz01
18.06.2026 11:50
Jest to na papierze czy na gebe.Jesli to drugie to poraz kolejny zarzad wali w ...

Slawomir Wrega
18.06.2026 09:56
Podwyżki w październiku, prezes przedstawił nową dyrektor personalną i jeszcze analizowaliśmy przyczyny pijaństwa kadry kierowniczej.

Rysiek_Wodzirej
18.06.2026 06:16
I jak po spotkaniu? Czy będzie jakas relacja?

Andrzej By
17.06.2026 22:47
a znacie definicje łapówki?Nie każda korzyść własna to łapówka.

Wygenerowano w sekund: 0.19 96,997,182 unikalnych wizyt