23.06.2026 08:00
Podwyki

 

 

 

 

Komentarze
#11 | PKruk dnia 20.07.2022 22:50:24
Dla podpisania lub nie tego porozumienia tylko paragraf pierwszy punkt pierwszy ma zasadnicze znaczenie. ZZ akceptuj ustalenia zarzdu w sprawie wskanika wynagrodze lub nie. Jak tak to znaczy godz si na to e pracodawca sam wynegocjowa i ustali wskanik. Jak nie to bj trwa nadal. Tyle. To moje zdanie
#12 | Slawomir Wrega dnia 21.07.2022 00:25:23
Piotrek, wska prosz, gdzie tam jest sowo ,,wskanik"?
#13 | PKruk dnia 21.07.2022 08:01:30
Jeeli uwaasz e za 52 z i usankcjonowanie poprzednich dziaa podwykowych pracodawcy naley to podpisa no to gratuluj. Poprzedniej propozycji walne ruchu cigego nie zaakceptowao. W czym jest ta lepsza od poprzedniej skoro reszta ZZ tego nie podpisaa( chyba cznie z solidarnoci). Wygoda pracodawcy w podpisywaniu porozumie jest mi obojtna jak i to kiedy to znajdzie si w ukadzie. Czy wpiszemy to teraz czy przy nastpnej okazji. Pracodawca nie stosuje wobec nas taryfy ulgowej. Czy mam racj? Skoro nie zostao podpisane nie wszyscy myl e to bez znaczenia. Rozumiem e Tobie nie zapala si czerwona lampka i dalej rekomendujesz podpisanie?Dzi chyba ma posiedzenie KOP wic pogadajcie, przekonaj ich.
#14 | Slawomir Wrega dnia 21.07.2022 11:51:17
redni aparatowy i sterowniczy powrt do poziomu B, 300 z wprowadzi ich do C. Nowozatrudniony i awansowany 300 z na stawce miesicznie. Ale przede wszystkim zachowanie jakiego porzdku, polegajcego na obowizywaniu jednych zasad wynagradzania zapisanych w ZUZP. To nie jest wiele, emocje karz dzisiaj nie bra tego pod uwag, jutro jednak te jest dzie i pojutrze.
#15 | Slawomir Wrega dnia 21.07.2022 13:20:33
Popatrz w tabel wynagrodze w Protokole Dodatkowym powyej, kategoria 1A - 2412 z, dzisiaj jest 2112 z. Jak dawali 248 to w pakiecie ze wskanikiem wzrostu wynagrodze koczcym negocjacje.
#16 | Slawomir Wrega dnia 22.07.2022 08:48:53
Kolego Bogdanek, w sensie technicznym, tak jak wszdzie. Dostaniecie dwa porozumienia zmieniajce do podpisania, na kwot 248 i 52 z, kade w dwch egzemplarzach. Jeeli bd podpisane przez zarzd to podpisa i jeden egzemplarz zostawi sobie. W wypadku braku podpisw czonkw zarzdu odda obydwa i czeka a jeden wrci z podpisami zatrudniajcego.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Nawigacja
· Strona Główna
· Artykuły
· Nowinki
· FORUM
· Linki
· GALERIA
· Facebook
· Wypłata udziałów Chemia-Puławy
· Szukaj
· Kontakt
· WSPÓŁPRACA Z MEDICOVER
· CHLEWIK
· WYBORY 2025
· UBEZPIECZENIA
· Materiały przekazane do publikacji przez Andrzeja Skwarka i Piotra Kruka
Reklama
OZZZPRC

ZZPRC KWB

TKKF

Przyjazna apa

Facebook FZZ

UKS Badminton Puawy

Statystyki reklamowe
SPAM STOP
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Slawomir Wrega
22.06.2026 06:38
https://zzprc.pula
wy.pl/news.php?rea
dmore=2101

misiek
22.06.2026 06:13
Co to k...a za wybory jak my nawet nie wiedzieliśmy że są jakieś wybory. Kpina

Marek-ZZPRC
21.06.2026 13:31
Komisja liczy głosy jutro od 9.

Ostro
20.06.2026 18:42
Kiedy i gdzie wyniki wyborów SIP-a

Slawomir Wrega
20.06.2026 08:39
Wyprowadzania pieniędzy przez zewnętrzne kancelarie prawne. Dęte zlecenia za grubą kasę, 100 mln w tamtym roku.

Fanzmian
19.06.2026 20:01
czego dotyczyły te sprawy sadowe ktorych wyroki zostaly opublikowane?

Ostro
19.06.2026 14:21
Dzięki Sławek za to info. Mogliby pogonić tego dziada i jego panoszącą się łanie.

Slawomir Wrega
19.06.2026 09:16
Ewa Boguszewska jest dyr w tzw grupie, urzęduje w Wa-wie. Bachan jest szefem biura personalnego.

Ostro
18.06.2026 16:15
Kto został dyrektorem personalnym i co z Bachanem?

Aparatowy96
18.06.2026 12:52
W październiku krytyczna sytuacja i będzie przesunięte wszystko i trzeba będzie pismo wysyłać

pilarz01
18.06.2026 11:50
Jest to na papierze czy na gebe.Jesli to drugie to poraz kolejny zarzad wali w ...

Slawomir Wrega
18.06.2026 09:56
Podwyżki w październiku, prezes przedstawił nową dyrektor personalną i jeszcze analizowaliśmy przyczyny pijaństwa kadry kierowniczej.

Rysiek_Wodzirej
18.06.2026 06:16
I jak po spotkaniu? Czy będzie jakas relacja?

Andrzej By
17.06.2026 22:47
a znacie definicje łapówki?Nie każda korzyść własna to łapówka.

Slawomir Wrega
17.06.2026 15:52
Zaniechanie stosowania zasad wynagradzania dla własnej korzyści to korupcja.

Wygenerowano w sekund: 0.15 96,995,642 unikalnych wizyt