28.06.2026 12:02
wybory do wadz ZZPRC
ZwizkoweKoleanki i Koledzy, czonkowie ZZPRC mija IV kadencja wadz zwizku i delegatw na WZD. Apeluj o aktywny udzia w wyborach poprzez zaangaowanie si w prac komisji wyborczych oraz kandydowanie na przewodniczcego, wiceprzewodniczcego oddziaowych organizacji zwizkowych i delegatw na WZD zwizku.
Jest jeszcze wiele do zrobienia, np. przeprowadzenie regulacji pacowych majcych na celu wyrwnanie dysproporcji w wynagradzaniu. Od waszego zaangaowania zaley sia i skuteczno.
W celu aktywnego udziau w wyborach prosimy zgasza si do oddziaowych Przewodniczcych ZZPRC. Komunikaty o przebiegu wyborw zostan wywieszone na tablicach ogosze w poszczeglnych komrkach organizacyjnych.

Komentarze
#11 | Marek-ZZPRC dnia 12.02.2009 14:26:12
walisz nie na temat niestety.
#12 | dziadek dnia 13.02.2009 17:35:24
Podobnie z tym forum nie widziaem w regulaminie e ono jest tylko dla czonkw bractwa ZZPRC.

i dobrze, wida zarzdy pozostaych zwizkw nie maj tyle odwagi, eby uruchomi forum na swoich stronach. jeszcze by im ludzie co niemiego napisali...B)
#13 | 170 dnia 13.02.2009 18:09:36
Dziadek nie brak nam odwagi. Dawalimy przez jaki czas na stronie ZZIT moliwo wypowiadania si lecz nikt z tego nie korzysta.
Jeli ju to kto ma jak spraw to po prostu dzwoni do mnie do biura.
#14 | 170 dnia 13.02.2009 18:11:26
Podoba mi sie prowadzona tu polityka jawnoci z tym e teraz widz e jest on weryfikowana.
Np. dlaczego nie ma tu informacji o terminach wyborw na poszczeglnych okrgach, ani o kandydatach?
Przecie pod tym tytuem to podstawowa informacja.
#15 | dziadek dnia 13.02.2009 19:33:30
Jeli ju to kto ma jak spraw to po prostu dzwoni do mnie do biura.

czonkowie tego zwizku te dzwoni do biura, ale jak wida mniej miaym ta strona i moliwo wypowiadania si jest , mimo telefonw, bardzo przydatna. spord stron zwizkowych to tylko ta i ZZIT jest do rzeczy, na pozostae nie ma sensu nawet zaglda. natomiast co do wyborw - myl, e nie jest to utajnianie tylko, po prostu, zarzd nie pomyla o tej moliwoci. a moe ciut za wczenie? moe co si pojawi? moe jeszcze nie ma chtnych do kandydowania? nie wiem. Frown
#16 | dziadek dnia 13.02.2009 19:36:10
Vhoit tak si skada e przez Wrg nie dostaem podwyki co jest najlepszym przykadem e dziaania ZZPRC maj wpyw na wszystkich pracownikw bez wzgldu na przynaleno.

a ja nie jestem przekonany, e to przez Wrg nie dostaem podwyki. dlaczego nikt nie zastanowi si co by byo, gdyby wszystkie zwizki przystpiy do sporu?
#17 | dziadek dnia 14.02.2009 00:16:46
rozumiem, e sugerujesz, e mi Wrga nasra w gowie, jeli tak - mylisz si... ale moe odpowiedz na pytanie zawarte w moim poprzednim komentarzu (jak ju odpowiadasz), a nie pytaniem na pytanie. Sad
#18 | Marek-ZZPRC dnia 14.02.2009 10:30:39
azot jak zwykle rozciecza. paca mu za to czy co??????????
#19 | dziadek dnia 17.02.2009 11:36:53
a to ju jest gosowanie? :o
#20 | 153 dnia 17.02.2009 12:11:25
Na kapro jest ten problem e jest 2 kandydatw na przewodniczcego,a jeden jest nie wygodny lepiej dla zarzdu jest by te same osoby byy dalej.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Nawigacja
· Strona Główna
· Artykuły
· Nowinki
· FORUM
· Linki
· GALERIA
· Facebook
· Wypłata udziałów Chemia-Puławy
· Szukaj
· Kontakt
· WSPÓŁPRACA Z MEDICOVER
· CHLEWIK
· WYBORY 2025
· UBEZPIECZENIA
· Materiały przekazane do publikacji przez Andrzeja Skwarka i Piotra Kruka
Reklama
OZZZPRC

ZZPRC KWB

TKKF

Przyjazna apa

Facebook FZZ

UKS Badminton Puawy

Statystyki reklamowe
SPAM STOP
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Ostro
24.06.2026 10:19
A wywoławcza nie była czasem 8mln.

Slawomir Wrega
24.06.2026 06:44
Chyba 4 mln. zł.

M
23.06.2026 18:08
Za jaką kwotę sprzedano dw Jawor?

Slawomir Wrega
22.06.2026 06:38
https://zzprc.pula
wy.pl/news.php?rea
dmore=2101

misiek
22.06.2026 06:13
Co to k...a za wybory jak my nawet nie wiedzieliśmy że są jakieś wybory. Kpina

Marek-ZZPRC
21.06.2026 13:31
Komisja liczy głosy jutro od 9.

Ostro
20.06.2026 18:42
Kiedy i gdzie wyniki wyborów SIP-a

Slawomir Wrega
20.06.2026 08:39
Wyprowadzania pieniędzy przez zewnętrzne kancelarie prawne. Dęte zlecenia za grubą kasę, 100 mln w tamtym roku.

Fanzmian
19.06.2026 20:01
czego dotyczyły te sprawy sadowe ktorych wyroki zostaly opublikowane?

Ostro
19.06.2026 14:21
Dzięki Sławek za to info. Mogliby pogonić tego dziada i jego panoszącą się łanie.

Slawomir Wrega
19.06.2026 09:16
Ewa Boguszewska jest dyr w tzw grupie, urzęduje w Wa-wie. Bachan jest szefem biura personalnego.

Ostro
18.06.2026 16:15
Kto został dyrektorem personalnym i co z Bachanem?

Aparatowy96
18.06.2026 12:52
W październiku krytyczna sytuacja i będzie przesunięte wszystko i trzeba będzie pismo wysyłać

pilarz01
18.06.2026 11:50
Jest to na papierze czy na gebe.Jesli to drugie to poraz kolejny zarzad wali w ...

Slawomir Wrega
18.06.2026 09:56
Podwyżki w październiku, prezes przedstawił nową dyrektor personalną i jeszcze analizowaliśmy przyczyny pijaństwa kadry kierowniczej.

Wygenerowano w sekund: 0.14 97,004,197 unikalnych wizyt