22.06.2026 16:01
komunikat
Zwizkowe
Poszerzony Zarzd ZZPRC25 maja br. zadecydowa o odwieszeniu sporu zbiorowego wszcztego 27 czerwca 2008 roku w przedmiocie wynagrodze pracownikw Zakadw Azotowych „Puawy” S.A. postanowi rwnie bezzwocznie przystpi do przeprowadzenia referendum strajkowego.

Decyzja ta podjta zostaa w nastpstwie wsplnej z Zarzdem Zakadw Azotowych „Puawy” S.A. analizy sytuacji finansowej przedsibiorstwa oraz bezpieczestwa zaopatrzenia w gaz ziemny.

1 czerwca br. cisy Zarzd Zwizku powoa komisje referendalne oraz ustali tre pyta referendalnych, jest ona nastpujca:



  1. Czy jeste za wdroeniem obowizujcego w ZAP taryfikatora kwalifikacyjnego stanowisk pracy?

  2. Czy jeste za powszechn podwyk wynagrodze adekwatn do zyskw przedsibiorstwa?

  3. Czy dla zrealizowania powyszych postulatw zgadzasz si na przeprowadzenie akcji strajkowej?



Komisje referendalne ju odbieraj z biura zwizku: zapiecztowane urny, listy pracownikw i karty do glosowania. Ju w tym tygodniu rozpoczn prac na swoich wydziaach.

Zarzd zwizku apeluje do wszystkich pracownikw o niezawodny udzia w tym demokratycznym i niecodziennym wydarzeniu.

Komentarze
#11 | Slawomir Wrega dnia 08.06.2009 10:49:50
Frekwencja na moczniku i melaminie dzisiaj rano przekroczya 70%.
#12 | s772 dnia 08.06.2009 11:05:50
To chyba o czym wiadczy .W kocu ludzie zrozumieli jak jest niby dobrze na moczniku i melaminie
#13 | Slawomir Wrega dnia 09.06.2009 10:10:12
Azocie zadziwiasz mnie, szczeroci oczywicie.
#14 | Marek-ZZPRC dnia 09.06.2009 12:47:27
cytuj kol D. Kapciaka"
" ... trzeba by czowiekiem bez wyobrani, eby planowa inwestycj zgazowania wgla bez dostaw taniego wgla.(...)"
niech mi kto wytumaczy dlaczego wgiel z kopalni w ktrej mielibymy powiedzmy 10% miaby by dla nas taszy.
#15 | Slawomir Wrega dnia 09.06.2009 19:01:14
Sdz, e wikszo rzeczy o ktrych piszecie jest ju od jakiego czasu nieaktualna.
#16 | Slawomir Wrega dnia 09.06.2009 19:11:13
Nie wiem, nawet nie wiem kto podejmuje decyzje.
#17 | Slawomir Wrega dnia 09.06.2009 19:22:28
Podejrzewam, e w sprawach tych decyzje zapadaj w Warszawie.
#18 | 277 dnia 12.06.2009 15:20:44
nieoficjalnie bibi to Ty jestes (...).2 komentarze w w sumie na forum i teraz taka informacja.Nie no ciekawe skd masz takie newsy?bo z tego co wiem to troche odwrotnie jest i widac to bylo podczas gosowania.Wiec nie siej miesznej propagandy
___
A ja prosz bez obraania innych uytkownikw. bosman
#19 | Marek-ZZPRC dnia 16.06.2009 07:26:05
kubu kolejny raz pokazuje jaki jest sens jego obecnoci na tej stronie.
a moe pochwali si co robi w naszej firmie i jakie ma efekty jego pracy.
#20 | Marek-ZZPRC dnia 16.06.2009 07:43:39
poczytaj kubu troch informacji na temat decyzji zarzdu Bogdanki. moe przestaniesz podszczypywa.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Nawigacja
· Strona Główna
· Artykuły
· Nowinki
· FORUM
· Linki
· GALERIA
· Facebook
· Wypłata udziałów Chemia-Puławy
· Szukaj
· Kontakt
· WSPÓŁPRACA Z MEDICOVER
· CHLEWIK
· WYBORY 2025
· UBEZPIECZENIA
· Materiały przekazane do publikacji przez Andrzeja Skwarka i Piotra Kruka
Reklama
OZZZPRC

ZZPRC KWB

TKKF

Przyjazna apa

Facebook FZZ

UKS Badminton Puawy

Statystyki reklamowe
SPAM STOP
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Slawomir Wrega
22.06.2026 06:38
https://zzprc.pula
wy.pl/news.php?rea
dmore=2101

misiek
22.06.2026 06:13
Co to k...a za wybory jak my nawet nie wiedzieliśmy że są jakieś wybory. Kpina

Marek-ZZPRC
21.06.2026 13:31
Komisja liczy głosy jutro od 9.

Ostro
20.06.2026 18:42
Kiedy i gdzie wyniki wyborów SIP-a

Slawomir Wrega
20.06.2026 08:39
Wyprowadzania pieniędzy przez zewnętrzne kancelarie prawne. Dęte zlecenia za grubą kasę, 100 mln w tamtym roku.

Fanzmian
19.06.2026 20:01
czego dotyczyły te sprawy sadowe ktorych wyroki zostaly opublikowane?

Ostro
19.06.2026 14:21
Dzięki Sławek za to info. Mogliby pogonić tego dziada i jego panoszącą się łanie.

Slawomir Wrega
19.06.2026 09:16
Ewa Boguszewska jest dyr w tzw grupie, urzęduje w Wa-wie. Bachan jest szefem biura personalnego.

Ostro
18.06.2026 16:15
Kto został dyrektorem personalnym i co z Bachanem?

Aparatowy96
18.06.2026 12:52
W październiku krytyczna sytuacja i będzie przesunięte wszystko i trzeba będzie pismo wysyłać

pilarz01
18.06.2026 11:50
Jest to na papierze czy na gebe.Jesli to drugie to poraz kolejny zarzad wali w ...

Slawomir Wrega
18.06.2026 09:56
Podwyżki w październiku, prezes przedstawił nową dyrektor personalną i jeszcze analizowaliśmy przyczyny pijaństwa kadry kierowniczej.

Rysiek_Wodzirej
18.06.2026 06:16
I jak po spotkaniu? Czy będzie jakas relacja?

Andrzej By
17.06.2026 22:47
a znacie definicje łapówki?Nie każda korzyść własna to łapówka.

Slawomir Wrega
17.06.2026 15:52
Zaniechanie stosowania zasad wynagradzania dla własnej korzyści to korupcja.

Wygenerowano w sekund: 0.15 96,994,572 unikalnych wizyt