24.06.2026 09:13
wybory do wadz ZZPRC
ZwizkoweKoleanki i Koledzy, czonkowie ZZPRC mija IV kadencja wadz zwizku i delegatw na WZD. Apeluj o aktywny udzia w wyborach poprzez zaangaowanie si w prac komisji wyborczych oraz kandydowanie na przewodniczcego, wiceprzewodniczcego oddziaowych organizacji zwizkowych i delegatw na WZD zwizku.
Jest jeszcze wiele do zrobienia, np. przeprowadzenie regulacji pacowych majcych na celu wyrwnanie dysproporcji w wynagradzaniu. Od waszego zaangaowania zaley sia i skuteczno.
W celu aktywnego udziau w wyborach prosimy zgasza si do oddziaowych Przewodniczcych ZZPRC. Komunikaty o przebiegu wyborw zostan wywieszone na tablicach ogosze w poszczeglnych komrkach organizacyjnych.

Komentarze
#51 | bosman dnia 27.02.2009 05:51:07
Nie pajacowanie tylko do kogo pretensje, e wicej kandydatw si nie zgosio. A Ty si zgosie?
#52 | bosman dnia 27.02.2009 12:37:57
No c, chcesz - masz.
(tak na marginesie -to e tobie wolno pisa duymi literami - no tak bo w regulaminie pisze e administrator moe wszystko -wic?

Napisaem wielkimi literami, eby do Ciebie dotaro. Czy nie widzisz, e nie tylko mi przeszkadza Twj styl?
16. Administracja Serwisu owiadcza, e nie jest w stanie nie dopuci do publikacji treci niezgodnych z prawem i Regulaminem Serwisu.

Znaczy to, ni mniej ni wicej, e aden administrator na adnym serwisie nie siedzi 24/7/365 i nie jest w stanie bez przerwy kontrolowa wypowiedzi trolli internetowych.

17. Administracja Serwisu owiadcza, e dooy stara aby publikacje okrelone w pk. 16 byy usuwane jak najszybciej.

A to z kolei znaczy, e jak administrator ma woln chwil, eby zerkn na serwis to wypowiedzi trolli usuwa jak najszybciej.
no a ju sam podpis>> Made by Bosman<<- patrz pkt III-p.10- powinny by wypowiedzi poprawne i w jzyku polskim

Podpis jest podpisem, a nie wypowiedzi w serwisie czy na forum, a Bosman to mj nick i pisz go jak chc, jak kady zreszt... A prawidowo - wedug Twoich rozwaa - podpis pod regulaminem powinien brzmie: zrobione przez Bosmana (wtedy bdzie po polsku). Smile
Jakie jeszcze bzdury napiszesz, eby udowodni, e nie masz racji? Pozdrawiam. Wink
#53 | 340 dnia 28.02.2009 00:49:22
panowie odbiegacie od tematu tego forum
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Nawigacja
· Strona Główna
· Artykuły
· Nowinki
· FORUM
· Linki
· GALERIA
· Facebook
· Wypłata udziałów Chemia-Puławy
· Szukaj
· Kontakt
· WSPÓŁPRACA Z MEDICOVER
· CHLEWIK
· WYBORY 2025
· UBEZPIECZENIA
· Materiały przekazane do publikacji przez Andrzeja Skwarka i Piotra Kruka
Reklama
OZZZPRC

ZZPRC KWB

TKKF

Przyjazna apa

Facebook FZZ

UKS Badminton Puawy

Statystyki reklamowe
SPAM STOP
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Slawomir Wrega
24.06.2026 06:44
Chyba 4 mln. zł.

M
23.06.2026 18:08
Za jaką kwotę sprzedano dw Jawor?

Slawomir Wrega
22.06.2026 06:38
https://zzprc.pula
wy.pl/news.php?rea
dmore=2101

misiek
22.06.2026 06:13
Co to k...a za wybory jak my nawet nie wiedzieliśmy że są jakieś wybory. Kpina

Marek-ZZPRC
21.06.2026 13:31
Komisja liczy głosy jutro od 9.

Ostro
20.06.2026 18:42
Kiedy i gdzie wyniki wyborów SIP-a

Slawomir Wrega
20.06.2026 08:39
Wyprowadzania pieniędzy przez zewnętrzne kancelarie prawne. Dęte zlecenia za grubą kasę, 100 mln w tamtym roku.

Fanzmian
19.06.2026 20:01
czego dotyczyły te sprawy sadowe ktorych wyroki zostaly opublikowane?

Ostro
19.06.2026 14:21
Dzięki Sławek za to info. Mogliby pogonić tego dziada i jego panoszącą się łanie.

Slawomir Wrega
19.06.2026 09:16
Ewa Boguszewska jest dyr w tzw grupie, urzęduje w Wa-wie. Bachan jest szefem biura personalnego.

Ostro
18.06.2026 16:15
Kto został dyrektorem personalnym i co z Bachanem?

Aparatowy96
18.06.2026 12:52
W październiku krytyczna sytuacja i będzie przesunięte wszystko i trzeba będzie pismo wysyłać

pilarz01
18.06.2026 11:50
Jest to na papierze czy na gebe.Jesli to drugie to poraz kolejny zarzad wali w ...

Slawomir Wrega
18.06.2026 09:56
Podwyżki w październiku, prezes przedstawił nową dyrektor personalną i jeszcze analizowaliśmy przyczyny pijaństwa kadry kierowniczej.

Rysiek_Wodzirej
18.06.2026 06:16
I jak po spotkaniu? Czy będzie jakas relacja?

Wygenerowano w sekund: 0.14 96,997,617 unikalnych wizyt