zakladziak chyba jeste jeszcze mody i niewiele wiesz o wiecie. polityka rzdzi si swoimi prawami. Nawet na azotach upolitycznione barany zajmuj stanowiska o ktrych nie maja zielonego pojcia.
Jak obserwuj zachowania niektrych posw z PIS z Puaw(nie wszystkich) to si nie dziwi. Lokalne i nie tylko interesy bior gr. Niestety wiele od nich zaley...
RADEK. POobserwuj zachowania POlitykw z PO. Jak si zachowali POdczas przeksztacenia. Oraz na lokalnego dziaacza zakadowego, jak POmg w synergii poprzez "zrozumienie".
Radek.Sam si zainteresuj. Ktre zwizki byy na protecie w Warszawie. Co w temacie zrobi pose z naszego miasta oraz dziaacze co niektrych zwizkw zawodowych. To wszystko co si dzieje teraz jest pochodn tamtych (nie)dziaa.
Oj Grzegorz, Platformersi sprzedaliby wszystko. Jeli tego nie rozumiesz to przypomnij sobie, e nawet przed przejciem wadzy przez PiS w ostatniej chwili upynnili Medical, wczeniej Mostostal, Remzap te chcieli odsprzeda. Mylisz, e jakie mieli zamiary w stosunku do Puaw, Tarnowa i innych spek chemicznych? Mylisz, e to by przypadek, e na Puawy byo wezwanie i na Tarnw przez Acron prawie w jednym czasie? Gdyby nie pismo najwikszych zz w tych spkach, to kto wie, gdzie bymy byli teraz? Wierzysz tkom? Nawet by palcem nie ruszyli ze strachu. A to, e to wszystko si zebrao w jednym czasie, a pniej inni to wykorzystali przekrcajc tak, eby pasowao pod pasujc wymylon ideologi to ju inna sprawa.
Odsiarczanie2012 jest w tym logika. Po co się starać i produkować skoro i tak nie będzie z tego dla nas kasy. Odstawić i niech szukają innego sponsora.
Radek
02.06.2026 16:59
Ja nie wiem, jak jeden ZZ zawsze ma jaja to też źle bo po co, lepiej się głupio uśmiechać i udawać, że wszystko ok
Odsiarczanie2012
02.06.2026 16:57
Jest tylko jedno wyjście z całej tej sytuacji. Ogłosić strajk i za miesiac odstawienie zakładu jeśli pieniądze się nie znajdą. Króciutko z kur...!!!
heniek
02.06.2026 16:52
Kumo chwalą Was. A kto. Wy mnie a ja Was
Andrzej By
02.06.2026 16:03
Chwalą wasz związek w Policach
Zawisza
02.06.2026 14:43
Was ( wszystkie ZZ) to już się nawet krytykować nie da, szkoda prądu i tak to nie pomoże. W innych zakładach ZZ mają jaja. U nas tylko wydmuszki.
iskra
02.06.2026 13:39
Hurtownię Lukasik prowadzisz czy tylko sklep?Pomagałeś tym co chcieli podryndać na drzewie lub temu na moście?
Lukasik
02.06.2026 13:34
Zapraszam chętnych po klej tych co chcą się przykleić pod bramą do drogi , lub po liny dla tych co na kominach chcą podryndać
Slawomir Wrega
02.06.2026 13:14
A 10B też pachnie czy już nie? A 6A pachnie czy śmierdzi? Po co piszesz takie bzdury, krytykuj mądrze.
Zawisza
02.06.2026 12:06
Jak się ma kategorie 10D to po co się wychylać, ważne że konto puchnie a czasem dla pozorów można coś zakomunikować. Wszyscy WON!
Saletrzak
02.06.2026 11:35
Kiedy wypłata za maj?
heniek
02.06.2026 11:21
Całe życie,, jest trudniejsze niż się może wydawać" lecz łatwiej jest przeżyć gdy na wypłatę dostaje się odpowiednią kasę a nie jałmużnę