23.06.2026 20:49
Podwyki 2023

Komentarze
#11 | Slawomir Wrega dnia 06.04.2023 07:03:55
Bardzo susznie kolego Stary, dzisiaj im to przeka. Czy do czasu zdementowania i przeproszenia bdziemy si spotykali, czwartego dnia kadego miesica, przed dyrekcj na pamitk upadku zarzdzajcych?
#12 | Maria dnia 06.04.2023 08:01:56
Moe lepiej co tydzie
#13 | amoniakalny dnia 06.04.2023 12:22:03
Na nastpnym spotkaniu bdzie cay asortyment sprztu haasujcego. Syrena, trbki, bbny ale te flagi i banery. Nie bdzie im si komfortowo siedzie w fotelach.
#14 | stary dnia 06.04.2023 14:38:34
Nie jestemy kibolami, pamitajmy, e niektrzy czekaj aby wykorzysta takie zachowania eby nas zdyskredytowa i zrobi z nas oszoomw, pokazujmy determinacj manifestujc nasze stanowisko poprzez uczestniczenie w zgromadzeniach w wanych dla nas sprawach.
Art 57 Konstytucji : Kademu zapewnia si wolno organizowania pokojowych zgromadze i uczestniczenia w nich.
#15 | amoniakalny dnia 06.04.2023 17:48:02
Masz racj siedmy dalej cicho jak nam firm zamykaj. Pniej pracodawca powie "przecie prowadzilimy kulturalny dialog" "bya zgoda" "rozmawialimy".
Oni maj pacone ekstra eby byo tu cicho i spokojnie. Cicho i spokojnie w atmosferze mioci przejli nasz firm za co pacimy i bdziemy dugo paci.
Chcesz to stj cicho w kcie jeli w ogle przychodzisz na te spotkania.
Ja cicho nie bd wszystko co nie zabronione w ramach obowizujcego prawa jest dozwolone.
Stoimy spokojnie ju 4 czy 5 spotkanie i co mamy z tego? Jestemy wyzywani od KODu wyznawcw Wrgi itp.
Nie masz werwy, energii do dziaania trudno. Ja o swoj przyszo zamierzam walczy i sdz e wielu mnie poprze.
#16 | stary dnia 06.04.2023 19:08:20
Amoniakalny, nie denerwuj si, mj apel mia na celu zachci do przychodzenia tych co by chcieli a jeszcze si boj, rewolucja potem. Przecie Panie z biur nie przyjd na zadym. Szanuj Panie.
#17 | amoniakalny dnia 06.04.2023 19:57:49
Moe przesadnie odebraem Twj wpis kolego Stary. A co do pa z biur by si zdziwi. Znam par ktre przychodz prawie zawsze.
Reszta te ruszy swoje tyki. Nasza rola by ruszyy nie za pno.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Nawigacja
· Strona Główna
· Artykuły
· Nowinki
· FORUM
· Linki
· GALERIA
· Facebook
· Wypłata udziałów Chemia-Puławy
· Szukaj
· Kontakt
· WSPÓŁPRACA Z MEDICOVER
· CHLEWIK
· WYBORY 2025
· UBEZPIECZENIA
· Materiały przekazane do publikacji przez Andrzeja Skwarka i Piotra Kruka
Reklama
OZZZPRC

ZZPRC KWB

TKKF

Przyjazna apa

Facebook FZZ

UKS Badminton Puawy

Statystyki reklamowe
SPAM STOP
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

M
23.06.2026 18:08
Za jaką kwotę sprzedano dw Jawor?

Slawomir Wrega
22.06.2026 06:38
https://zzprc.pula
wy.pl/news.php?rea
dmore=2101

misiek
22.06.2026 06:13
Co to k...a za wybory jak my nawet nie wiedzieliśmy że są jakieś wybory. Kpina

Marek-ZZPRC
21.06.2026 13:31
Komisja liczy głosy jutro od 9.

Ostro
20.06.2026 18:42
Kiedy i gdzie wyniki wyborów SIP-a

Slawomir Wrega
20.06.2026 08:39
Wyprowadzania pieniędzy przez zewnętrzne kancelarie prawne. Dęte zlecenia za grubą kasę, 100 mln w tamtym roku.

Fanzmian
19.06.2026 20:01
czego dotyczyły te sprawy sadowe ktorych wyroki zostaly opublikowane?

Ostro
19.06.2026 14:21
Dzięki Sławek za to info. Mogliby pogonić tego dziada i jego panoszącą się łanie.

Slawomir Wrega
19.06.2026 09:16
Ewa Boguszewska jest dyr w tzw grupie, urzęduje w Wa-wie. Bachan jest szefem biura personalnego.

Ostro
18.06.2026 16:15
Kto został dyrektorem personalnym i co z Bachanem?

Aparatowy96
18.06.2026 12:52
W październiku krytyczna sytuacja i będzie przesunięte wszystko i trzeba będzie pismo wysyłać

pilarz01
18.06.2026 11:50
Jest to na papierze czy na gebe.Jesli to drugie to poraz kolejny zarzad wali w ...

Slawomir Wrega
18.06.2026 09:56
Podwyżki w październiku, prezes przedstawił nową dyrektor personalną i jeszcze analizowaliśmy przyczyny pijaństwa kadry kierowniczej.

Rysiek_Wodzirej
18.06.2026 06:16
I jak po spotkaniu? Czy będzie jakas relacja?

Andrzej By
17.06.2026 22:47
a znacie definicje łapówki?Nie każda korzyść własna to łapówka.

Wygenerowano w sekund: 0.15 96,996,765 unikalnych wizyt