28.06.2026 06:49
do wora

Odstawienie instalacji produkcyjnych, zanianie wynagrodze pracowników, promocja przestpców, zodziei i alkoholików, nepotyzm i kolesiostwo, blokowanie procesów naprawczych i bezwstydna pazerno.

To tylko niektóre zarzutu stawiane zarzdzajcym Zakadami Azotowymi Puawy, by moe najbardziej oczywiste.

Cz naszego rodowiska domaga si w stosunku do tych osób podjcia kroków radykalnych -  zapakowania tustych kotów do worków i wywiezienia na taczkach. Uznalimy, e nie moemy tego zrobi bez szerokich konsultacji. Na pocztek prosimy o odniesienie si do pytania:

 

Wywozimy wszystkich czy tylko niektórych?

Komentarze
#1 | Gazowiec dnia 12.12.2023 12:48:03
Jedziemy z nimi. Tylko trzeba dowiedzie kiedy te *kwiatek* w biurach bedzie.!!
#2 | Fanzmian dnia 12.12.2023 14:24:14
Wszystkich co do jednego
#3 | Rysiek_Wodzirej dnia 12.12.2023 15:42:41
W kocu powane deklaracje.
#4 | Antyneomarksista dnia 12.12.2023 16:54:37
Nie ma co ich dzieli i wywozi wszystkich rwno. Rwno jak z obory g...o
#5 | JaAdlof dnia 12.12.2023 17:44:03
Wszyskich razem z Kaminskim
#6 | aparat dnia 12.12.2023 23:28:15
Jedziemy e wszystkimi, tucio*kwiatek*amniczkowaty jedzie pierwszy
#7 | Odsiarczanie2012 dnia 13.12.2023 12:16:36
Trzeba dziaa a nie tylko o tym pisa!!
#8 | Murzynzpakowni dnia 13.12.2023 12:27:38
....jecha ze wszystkimi rwno nie umiej normalnie rozmawia z pracownikiem ktry na nich zap****ala dzie i noc to wypi***a. Koledzy zwizkowcy kady narzeka na grnikw e tyle zarabiaj itd itd ale jak tam o to walcz. Zwizki nie owijaj w bawene tylko krtko rozmawiaja z zarzdami moe warto sie zainspirowa jak to wyglda na protestach teraz Hutnikw, czy grnikw. "sierpie 80" myle e byby dobrym przykadem jak to u nas powinno byc w takiej sytuacji. Niewane kto gdzie jest czy Ruch ciagy, Opzz, Solidarno itd trzeba sie zjednoczyc bo niewalczymy tylko o miejsca pracy ale i o nasze dzieci i rodziny. Ludzie pracy pjd z ochot na strajki, demonstracje tylko musi byc jasny, konkretny sygna. Pozdrawiam
#9 | Karol dnia 13.12.2023 13:11:24
Tak jest,kierownikw ktrzy im sie sprzedali i wstrzymywali nasze awanse tez na taczke adowa!
#10 | marek dnia 13.12.2023 18:31:06
Jakie dziaania, to tylko pozoracja, normalnie to wszyscy zwizkowcy ju powinni bra Pani Wcislo i Pana Krawczyka i sta pod drzwiami u ministra Budki i nie wychodzi dopki nie bdzie pozytywnych efektw
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Nawigacja
· Strona Główna
· Artykuły
· Nowinki
· FORUM
· Linki
· GALERIA
· Facebook
· Wypłata udziałów Chemia-Puławy
· Szukaj
· Kontakt
· WSPÓŁPRACA Z MEDICOVER
· CHLEWIK
· WYBORY 2025
· UBEZPIECZENIA
· Materiały przekazane do publikacji przez Andrzeja Skwarka i Piotra Kruka
Reklama
OZZZPRC

ZZPRC KWB

TKKF

Przyjazna apa

Facebook FZZ

UKS Badminton Puawy

Statystyki reklamowe
SPAM STOP
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Ostro
24.06.2026 10:19
A wywoławcza nie była czasem 8mln.

Slawomir Wrega
24.06.2026 06:44
Chyba 4 mln. zł.

M
23.06.2026 18:08
Za jaką kwotę sprzedano dw Jawor?

Slawomir Wrega
22.06.2026 06:38
https://zzprc.pula
wy.pl/news.php?rea
dmore=2101

misiek
22.06.2026 06:13
Co to k...a za wybory jak my nawet nie wiedzieliśmy że są jakieś wybory. Kpina

Marek-ZZPRC
21.06.2026 13:31
Komisja liczy głosy jutro od 9.

Ostro
20.06.2026 18:42
Kiedy i gdzie wyniki wyborów SIP-a

Slawomir Wrega
20.06.2026 08:39
Wyprowadzania pieniędzy przez zewnętrzne kancelarie prawne. Dęte zlecenia za grubą kasę, 100 mln w tamtym roku.

Fanzmian
19.06.2026 20:01
czego dotyczyły te sprawy sadowe ktorych wyroki zostaly opublikowane?

Ostro
19.06.2026 14:21
Dzięki Sławek za to info. Mogliby pogonić tego dziada i jego panoszącą się łanie.

Slawomir Wrega
19.06.2026 09:16
Ewa Boguszewska jest dyr w tzw grupie, urzęduje w Wa-wie. Bachan jest szefem biura personalnego.

Ostro
18.06.2026 16:15
Kto został dyrektorem personalnym i co z Bachanem?

Aparatowy96
18.06.2026 12:52
W październiku krytyczna sytuacja i będzie przesunięte wszystko i trzeba będzie pismo wysyłać

pilarz01
18.06.2026 11:50
Jest to na papierze czy na gebe.Jesli to drugie to poraz kolejny zarzad wali w ...

Slawomir Wrega
18.06.2026 09:56
Podwyżki w październiku, prezes przedstawił nową dyrektor personalną i jeszcze analizowaliśmy przyczyny pijaństwa kadry kierowniczej.

Wygenerowano w sekund: 0.20 97,003,903 unikalnych wizyt