24.06.2026 07:47
.

Komentarze
#1 | tomek75 dnia 11.12.2024 10:22:02
Panie Wręga a dlaczego kobietom pracującym w laboratorium zabrano pracę w warunkach szkodliwych?
#2 | Slawomir Wrega dnia 11.12.2024 13:06:27
Wykaz prac w warunkach szczególnych i o szczególnym charakterze znajduje się w ustawie o emeryturach pomostowych. Na tej podstawie tzw pracodawca robi listę stanowisk występujących u niego i odprowadza składki. Prawda, że u różnych pracodawców te same stanowiska są na liście albo nie. Tomasz Ogrodnik był w czasie decyzyjnym Głównym Specjalistą BHP, jego więc pytajcie.
#3 | tomek75 dnia 11.12.2024 16:26:13
Panie Wręga to dlaczego praca w laboratorium została wykreślona z pracy w warunkach szkodliwych a do 2008 była , nic się tam nie zmieniło. Kto powinien się tym zainteresować , niektórym brakuje do wczesniejszej emerytury kilku miesięcy co w dzisiejszych czasa*kwiatek*est bardzo ważne.
#4 | amoniakalny dnia 11.12.2024 22:56:46
Skandalem o którym piszesz to niska frekwencja na protestach. Skandalem była znikoma liczba ludzi wtedy kiedy można było wiele zrobić...
Polak głupi przed i po szkodzie co potwierdza bezmyślne podpisywanie porozumień. To jest kurde skandal.
#5 | OtwartyUmysl dnia 12.12.2024 09:33:05
Co Ty bredzisz amoniakalny, tu za poprzedniej i za tej władzy nie było nic do ugrania. Przysłano tu bandę pałkarzy która miała nas wziąć na przeczekanie, docisnąć Tarnowskie kolano na naszej szyi aż się udusimy i tyle. Nie było żadnych szans na wywalczenie innej pozycji w grupie niż bankomat. Tak było za poprzedniej władzy i tak jest za obecnej, problem jest taki że nikt w tym bankomacie nie uzupełnia pieniedzy. Polska w UE nic nie znaczy więc o embarga czy cła to sobie można prosić a i tak gówno z tego będzie. Lepiej wpompować kolejne miliardy w górników bo tam jest cały region i kilkaset tysięcy głosów do uratowania a u nas, kilka tysięcy ludzi i jakaś mieścina której upadku nikt nie zauważy.
#6 | amoniakalny dnia 12.12.2024 10:20:09
OtwartyUmysl chyba jednak zamknięty ten twój umysł...
Dlatego powtarzam Polak głupi przed jak i po szkodzie...
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Nawigacja
· Strona Główna
· Artykuły
· Nowinki
· FORUM
· Linki
· GALERIA
· Facebook
· Wypłata udziałów Chemia-Puławy
· Szukaj
· Kontakt
· WSPÓŁPRACA Z MEDICOVER
· CHLEWIK
· WYBORY 2025
· UBEZPIECZENIA
· Materiały przekazane do publikacji przez Andrzeja Skwarka i Piotra Kruka
Reklama
OZZZPRC

ZZPRC KWB

TKKF

Przyjazna apa

Facebook FZZ

UKS Badminton Puawy

Statystyki reklamowe
SPAM STOP
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Slawomir Wrega
24.06.2026 06:44
Chyba 4 mln. zł.

M
23.06.2026 18:08
Za jaką kwotę sprzedano dw Jawor?

Slawomir Wrega
22.06.2026 06:38
https://zzprc.pula
wy.pl/news.php?rea
dmore=2101

misiek
22.06.2026 06:13
Co to k...a za wybory jak my nawet nie wiedzieliśmy że są jakieś wybory. Kpina

Marek-ZZPRC
21.06.2026 13:31
Komisja liczy głosy jutro od 9.

Ostro
20.06.2026 18:42
Kiedy i gdzie wyniki wyborów SIP-a

Slawomir Wrega
20.06.2026 08:39
Wyprowadzania pieniędzy przez zewnętrzne kancelarie prawne. Dęte zlecenia za grubą kasę, 100 mln w tamtym roku.

Fanzmian
19.06.2026 20:01
czego dotyczyły te sprawy sadowe ktorych wyroki zostaly opublikowane?

Ostro
19.06.2026 14:21
Dzięki Sławek za to info. Mogliby pogonić tego dziada i jego panoszącą się łanie.

Slawomir Wrega
19.06.2026 09:16
Ewa Boguszewska jest dyr w tzw grupie, urzęduje w Wa-wie. Bachan jest szefem biura personalnego.

Ostro
18.06.2026 16:15
Kto został dyrektorem personalnym i co z Bachanem?

Aparatowy96
18.06.2026 12:52
W październiku krytyczna sytuacja i będzie przesunięte wszystko i trzeba będzie pismo wysyłać

pilarz01
18.06.2026 11:50
Jest to na papierze czy na gebe.Jesli to drugie to poraz kolejny zarzad wali w ...

Slawomir Wrega
18.06.2026 09:56
Podwyżki w październiku, prezes przedstawił nową dyrektor personalną i jeszcze analizowaliśmy przyczyny pijaństwa kadry kierowniczej.

Rysiek_Wodzirej
18.06.2026 06:16
I jak po spotkaniu? Czy będzie jakas relacja?

Wygenerowano w sekund: 0.15 96,997,532 unikalnych wizyt