Za³oga ma prawo do wyboru jednego cz³onka zarz±du ZAP. Wniosek o uruchomienie podwy¿ek z³o¿ony zosta³ do zarz±du firmy. Dzia³aj±c w imieniu tego zarz±du na wniosek odpowiedzia³ dyrektor personalny.
Andrzej Bartuzi jest cz³onkiem rady nadzorczej.
Kol. Kubusiu i Azocie to Wy dzisiaj nie na balu w Warszawskich £azienkach? Taka piêkna impreza, tyle pieniêdzy kosztowa³a a Was zarz±d nie zaprosi³? Serdecznie wspó³czujê.
i do tego niech pisemnie zrzekn± siê u¿ywania gazy, centralnego ogrzewania i innego opa³u w celu ograniczenia emisji aby nasza kochana forma mog³a dalej ³askawie nas zatrudniaæ.
Kole¿anko FUTURE, ¿eby pracownicy stawiali na rozwój samych siebie trzeba takie postawy promowaæ systemowo. Miêdzy innymi przez organizowanie rzeczywistych, uczciwych konkursów na stanowiska. Realizowana przez naszych w³odarzy polityka têpienia ambitnych wyj±tkowo temu nie s³u¿y. ¯eby nie byæ go³os³ownym, trzy przyk³ady karier ambitnych pracowników z obszaru inwestycji w ochronê ¶rodowiska:
1. Dyrektor PPP, prowadzone przez niego udane aplikacje po unijne ¶rodki doprowadzi³y do szeregu degradacji w wyniku których obecnie spisuje z ewidencji stare krzes³a w magazynie surowców wtórnych.
2. G³ówny Specjalista BHP, jego zaanga¿owanie w sprawê gospodarowania odpadami spowodowa³o przeniesienie go na stanowisko aparatowego procesów chemicznych na amoniaku.
3.Starszy Specjalisto ds ochrony ¶rodowiska, w wyniku skutecznego realizowania zadania rewitalizacji terenów pole¶nych w otoczeniu ZAP i uzyskania tytu³u doktora nauk zaproponowano mu stanowisko specjalisty.
Nie możesz się zalogować? Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Rysiek_Wodzirej
06.06.2025 07:25
Mówią w mediach, że najniższa krajowa w tym roku ma wynosić 5020zl. Czekamy więc do lipca na pozytywne efekty negocjacji.
Slawomir Wrega
06.06.2025 06:27
Nie mamy innego wyjścia, musimy zgodzić się na wydłużenie negocjacji. Możliwe, że będziemy je kończyć z Hubertem Kamolą jako prezesem grupy.
Zwiazkowiec
05.06.2025 20:05
Widzę skończyło się nawet informowanie związków pracowników oczm kolwiek wiadomo które teraz są żółte związki ale no nasz i S to powinna być na bierzaco
Rysiek_Wodzirej
05.06.2025 15:48
Jak tam przygotowania do jutrzejszego spotkania? Będzie zgoda na przesunięcie terminu do końca czerwca?
bonet
05.06.2025 15:33
róbcie cokolwiek, oby tylko nam pomogło, żeby sie dało jakoś godnie żyć pracując w ZAP
Slawomir Wrega
04.06.2025 14:59
Na pewno pomoże i na pewno nie wystarczy. To mógłby być początek odnowy, tak jak w 1997 roku było utworzenie ZZPRC.
Rysiek_Wodzirej
04.06.2025 14:19
A pomoże nam to w odzyskaniu 8000zl na pracownika? No właśnie.
Slawomir Wrega
04.06.2025 13:25
Może zaczniemy od usunięcia piętna niewolnika czyli napisu ,,grupa azoty" z drzwi solidarności? Oni są najbliżej.
Rysiek_Wodzirej
04.06.2025 12:48
Ale my to już słyszymy rok w rok od czasu konsolidacji i dalej nikt z tym nic nie zrobił i nie zrobi.
Slawomir Wrega
04.06.2025 06:53
Tarnowiaki przeciętnemu pracownikowi ZAP zabierają co miesiąc 8000 zł. Trzeba bić poganina.
Maria
03.06.2025 17:32
No i co z tym zrobicie?
Slawomir Wrega
03.06.2025 14:01
Średnia płaca w ZAP za I kwartał to, według sprawozdania GUS druk F-01, 7687 zł co stanowi 86% średniej krajowej za ten sam okres.
Slawomir Wrega
03.06.2025 13:05
Od połowy 2022 roku cwaniaki zarabiają ogromne pieniądze na ruskich nawozach a politycy oślepli i ogłuchli, wszyscy politycy.
Odsiarczanie2012
03.06.2025 12:49
Teraz dopiero po wyborach się za to wszystko wezmą najpierw wotum a później ostro do pracy.
Normalny
03.06.2025 12:01
Premier obiecał, Wcisło latała, a Kapro i melamina dalej stoją. Blok węglowy też stoi – tyle że nie działa. Dwa lata minęły, a ptaki już dawno odleciały.
Andrzej Bartuzi jest cz³onkiem rady nadzorczej.