03.06.2023 23:07
Reklama
OZZZPRC

ZZPRC KWB

TKKF

Przyjazna Łapa

Facebook FZZ

Statystyki reklamowe
Jesteśmy zrzeszeni
SPAM STOP
Artykuły: NADCHODZĄ ZMIANY - 12.2005
Kto chce "pięciobrygadówki"?
W związku z zarzutem kolegów z NSZZ „Solidarnosc” i ZZP ZAP, skierowanym pod moim adresem, sugerującym napisanie nieprawdy w artykule „Głupota czy głuchota” w sprawie wdrożenia „pięciobrygadówki”, podaję do wiadomości treść pisma z dnia 8 listopada 2005 r. skierowanego do zarządu ZAP, podpisanego przez przewodniczącego ZZPRC S. Wręgę i przewodniczącego ZZIT T. Darczuka:

Nikola
Jest mi niezmiernie miło poinformowac naszych Czytelników, że 11 grudnia br. minęło 14 miesięcy od wszczepienia implantu słuchowego, dzięki któremu pięcioletnia Nikola świetnie się rozwija.

Podsumowanie roku.
Podsumowanie roku 2005.


Ubezpieczenia - przeczytaj!
W maju br. przeprowadziliśmy akcję zbierania deklaracji członkowskich do ubezpieczenia grupowego typu „P” w Commercial Union. Była to kolejna próba przełamania monopolu, jaki w tym obszarze w naszej firmie posiada PZU. Zakończyła sie ona tzw. cześciowym sukcesem
- zebraliśmy pewną ilość deklaracji, ale było ich zbyt mało, by uruchomić grupę. Teraz spróbujemy jeszcze raz namówić większą liczbę osób. W tej sprawie będziemy organizować spotkania na poszczególnych wydziałach. Dla przypomnienia prezentujemy proponowane warunki ubezpieczenia.
Sławomir WręgaWizjonerzy.
Z satysfakcją przyznaję, że w przeciwieństwie do kolegów z „Solidarności” nie posiadam zdolnosci wizjonerskich. Jednakże dziękuję naturze za to, że obdarzyła mnie zdolnością abstrakcyjnego myślenia.

Zagadki taryfikatora...
Nie ulega najmniejszej watpliwosci, że przy okazji wartościowania stanowisk pracy, polegającego na wypełnieniu formularzy kart opisowych przez wyznaczone osoby, celowo dokonano zaniżenia wartości prawie wszystkich stanowisk w pionie T, wielu w pionie B i F oraz w Centrum Energetycznym.

28,903,077 unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2023 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.