Pan Prezes Janiszek zatrzyma si na etapie swojej znajomoci zagadnie prowadzenia ruchu Elektrociepowni w czasie kiedy tu pracowa.. Przypomn e w tamtym okresie suby elektryczne nie podlegay pod struktury EC.Elektrycy byli "obcy",wepchnici w struktury rnych wynalazkw w rodzaju "Wydzia Sieci Elektrycznych" itp. Z dala od pienidzy,pierwsi aby zebra "ochrzan"... Zapewne dlatego we wniosku do Rady Pracowniczej brak odniesie do istniejcej w strukturach Pionu Energetycznego ECRE... Panie Prezesie,od jakiego czasu wrcilimy do Elektrociepowni.Przykro nam jest e zostalimy pominici w analizach obsugi EC i nowego bloku.Czy jest nas wystarczajco aby przej obsug nowego obiektu(z uzasadnieniem!) czy te nie.Naszym zdaniem obecna obsada nie zapewni bezpiecznej eksploatacji Elektrociepowni.Jest nam szczeglnie przykro e wywodzi si Pan "std" i mona by si po Panu spodziewa fachowoci wyszej ni u innych czonkw Zarzdu Zakadw.
Kolego magister proponuj jeszcze raz przeczytaj dokadnie uzasadnienie,porwnaj ze schematem organizacyjnym,znajd zesp ECRE i zobacz co si zmienia.Obsada maszynowni i kotowni "niewystarczajca" a nas ma wystarczy?Nie oddajemy nikomu adnego obsugiwanego teraz obszaru a dochodzi nam nowy,duy obiekt.No moe poza spisywaniem licznikw ktre obecnie s spisywane w trzech innych miejscach oprcz nas...
Tak naprawd to wiedz tych,,specjalistw'' jest na takim poziomie jak tego specjalisty z elektrowni wodnej ktry tumaczy jak powstaje prd ,,pynie rzeka z prdem wpywa do elektrowni gdzie prd jest oddzielany do sieci a rzeka pynie dalej''
7 grudnia o 12.00 pierwsze robocze posiedzenie RP w powyszej sprawie. Spotkanie w Teams, zapraszam zainteresowanych do biura. W czasie remontu biura jestemy w sali mioci przy biletomacie.
To pogotowie strajkowe to jest po to żeby media się zainteresowały zarząd będzie zbywał i tyle z tego będzie że nic nie będzie
aparat
05.08.2026 22:48
Nasze związki bawią się w te negocjację z zarządem jak babka z łobuzem, nie wiedzą nawet jak wygląda strajk
Gazowiec
05.08.2026 21:07
Idzie razem wszystkie związki po wydziałach. Przedstawcie ludziom sytuację ... Bo te puste 0 będa nas gnębić jeszcze. Długi czas ..
robokop
05.08.2026 19:58
Czy dziś odbyło się spotkanie
Slawomir Wrega
05.08.2026 10:03
Pracownicy pozbawieni posiłku profilaktycznego, przez niedziałający system, proszę o info, tu albo na telefon 509439584. Próbuję ustalić skalę problemu.
Rysiek_Wodzirej
05.08.2026 08:34
O której dzisiaj spotkanie z zarządem?
Andrzej By
03.08.2026 12:21
Macie super fachowców więc w czym problem? Za co im firma płaci?
Aparatowy96
03.08.2026 11:49
Nawet "kuna" poradzi sobie z naszymi źródłami prądu
Andrzej By
03.08.2026 10:52
macie swoje źródło prądu a nawet dwa
THORpeda
03.08.2026 10:14
do heniek Przypadek?
heniek
02.08.2026 20:59
Brak prądu odstawi wszystko
THORpeda
02.08.2026 16:27
Do Aparatowy96.
Dobrze gadasz, może znaleźć kamikadze, przeleci po wydziałach i fabrykach, powciska guziki i przekręci kluczyki... Podwyżki może nie doczeka ale jaka sława!
Aparatowy96
01.08.2026 20:23
Jakby ludzie się nie bali to bym zrobił ale jakbym sam miał aby to zrobić a reszta patrzeć to prawda nie zrobiłbym
Andrzej By
01.08.2026 16:37
odstawicie instalacje jak wam przestaną płacić
Ostro
01.08.2026 09:44
Nie ma takich mocnych którzy by podjęli taką decyzję. Sam tego nie zrobisz.