25.11.2025 20:58
.

10 maja, poprzez platformê Teams, odby³o siê spotkanie zespo³u do spraw negocjacji wska¼nika wzrostu wynagrodzeñ na rok 2022. Poprzedzi³o je wspólne spotkanie przedstawicieli organizacji zwi±zkowych, na którym uzgodniono podtrzymanie wspólnej propozycji zwi±zków z 2 lutego 2022r.

Uznali¶my te¿, ¿e skoro nasza propozycja zosta³a wys³ana do pracodawcy odpowiednio wcze¶nie, to jego przedstawiciele s± przygotowani do spotkania. Czasu by³o mnóstwo.

Na spotkaniu ze strony pracodawcy obecni byli prezes Tomasz Hryniewicz, dyrektor kontrolingu Wiktor Cwynar, radca prawny oraz s³u¿by odpowiedzialne za sprawy p³acowe firmy. Spotkanie rozpoczê³o siê od prezentacji sytuacji finansowej firmy, wska¼ników oraz kwot odpowiadaj±cych np. wysoko¶ci funduszu p³ac.

Strona spo³eczna oznajmi³a, ¿e wszystkie organizacje zwi±zkowe podtrzymuj± stanowisko z lutego i oczekuj± odniesienia siê zarz±du do tych propozycji. Zarz±d natomiast stwierdzi³, ¿e potrzebuje 3 tygodni na przeliczenie kosztów tych propozycji!

Po tym komunikacie piksele na naszych monitorach zadr¿a³y!!! Propozycjê wys³ali¶my do pracodawcy 3 miesi±ce wcze¶niej i nikt siê tym nie zaj±³??? Strona spo³eczna zawnioskowa³a o maksymalne przyspieszenie prac wyliczeniowych. Prezes stwierdzi³, ¿e przeliczenie propozycji nast±pi w okresie oko³o 2 tygodni i wówczas zarz±d bêdzie gotowy do rozmów. Strona spo³eczna zaproponowa³a, aby nastêpne spotkanie odby³o siê w tradycyjny sposób, czyli przy stole negocjacyjnym, aby jak najszybciej zakoñczyæ negocjacje.

 Na tym spotkanie zakoñczono.

 


Komentarze
#1 | To Ja dnia 11.05.2022 13:10:44
Do tego jeszcze konieczne jest odblokowanie awansów bo aparatowi po egzaminach sterowniczego obs³uguj± sterownie. Wakatów brak ale nie dostali ¿adnego wynagrodzenia za pracê na sterowni a tak mogliby chocia¿ z 4b wskoczyæ do 4c o 4 d ju¿ nie ¶miem prosiæ
#2 | Grzegorz dnia 12.05.2022 09:19:38
To s± sprawy istotne dla za³ogi. Gdzie¿ podziewa³ siê w tym czasie jej wybraniec ???
#3 | gorsiejszy sort dnia 12.05.2022 10:40:58
To Ja, a czy kryteria spe³niasz na C ?
#4 | MrNobody dnia 12.05.2022 18:02:58
Gorszejszy nawet jak To Ja nie spe³nia kryteriów to jest wielu co spe³nia i przez 4 lata odk±d trwa³o wprowadzenie oraz wszed³ taryfikator nie dosta³o awansów poziomych, wiêc nie patrz nikomu w tabelke gogusiu bo widze ze nale¿ysz do ludzi co sam nie ma a drugiemu nie da.
#5 | gorsiejszy sort dnia 12.05.2022 20:11:54
MrNobody gogusia to szukaj w¶ród swoich kolegów z piaskownicy, nie znasz mnie i mnie nie oceniaj bo g...o o mnie wiesz, zada³em racjonalne pytanie do jednej osoby, a nie do wielu wiêc nie b±d¼ taki wyrywny i nie b±d¼ adwokatem innych
#6 | To Ja dnia 12.05.2022 20:56:51
gorsiejszy sort widocznie tak skoro prze³o¿ony mnie tak oceni³ kierownik siê pod tym podpisa³ i pu¶ci³ pismo dalej i odzewu nie ma. Co ty na to kto¶ wy¿ej uwa¿a ¿e w takim wypadku siê nie nale¿y. Chyba tam wy¿ej nie wiedz± jak pracuje i co umiem.
#7 | To Ja dnia 12.05.2022 21:05:58
gorsiejszy sort a tak poza tym mo¿e mam kategorie a, a nie odrazu b i chcia³bym c
#8 | MrNobody dnia 13.05.2022 09:59:54
Nie musze ciê znaæ ale w³a¶nie przez takich gogusi jak ty i tobie podobni którzy wiecznie narzekaj± dlaczego on a nie ja, a czy mu siê nale¿y, albo ja mogê za niego bez podwy¿ki góra nas tak traktuje. Szanujmy siê bo je¶li masz wiedze i umiejêtno¶ci to chcesz mieæ godziw± p³ace za to.PS Nie jestem adwokatem tylko jestem w takiej samej sytuacji co To Ja wiêc wiem jak to jest.
#9 | To Ja dnia 21.05.2022 19:08:45
Gorsiejszy zamkn±³ mordê bo my¶la³ ¿e cz³owiek sobie sam wymy¶l± i chce nie wiadomo czego. Ale kopara opad³a i ju¿ nie ma nic do powiedzenia.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Nawigacja
· Strona Główna
· ArtykuÅ‚y
· Nowinki
· FORUM
· Linki
· GALERIA
· Facebook
· WypÅ‚ata udziałów Chemia-PuÅ‚awy
· Szukaj
· Kontakt
· CHLEWIK
· WYBORY 2025
· UBEZPIECZENIA
· MateriaÅ‚y przekazane do publikacji przez Andrzeja Skwarka i Piotra Kruka
Reklama
OZZZPRC

ZZPRC KWB

TKKF

Przyjazna £apa

Facebook FZZ

UKS Badminton Pu³awy

Statystyki reklamowe
SPAM STOP
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj siÄ™

Nie możesz się zalogować?
PoproÅ› o nowe hasÅ‚o
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Rysiek_Wodzirej
25.11.2025 20:07
Tyle lat bez podwyżek przy tej inflacji która była i jest to zmniejszenie gruszy to gwóźdź do trumny można powiedzieć.

Ostro
25.11.2025 18:58
To nie chodzi o pokrycie kosztów tylko jeżeli by została obniżona grusza to na wypoczynek i regenerację sił byłoby jeszcze mniej funduszy w domach.

ubot
25.11.2025 18:34
Nigdy w historii zakład nie pokrywał całościowych kosztów wypoczynku.

Ostro
25.11.2025 18:07
Aktualna kwota gruszy daje 14 dniowy wypoczynek dla jednej osoby i to bez szału. A jak ktoś ma 3 dzieci? Już nie mówię o niepracującym małżonku

Slawomir Wrega
25.11.2025 10:29
To się nazywa przekierowanie emocji. Nie zarządzający winni tylko związkowce. Ordynarna manipulacja zdemoralizowanej hołoty.

Gazowiec
25.11.2025 10:12
Ty rozrózniasz pule z zakladowego funduszu swiadczen.. od puli ktora moze zarzad dac. Co mamy dac z funduszu aby gruche obcieli... to ja dziekuje.

Rysiek_Wodzirej
24.11.2025 23:25
https://zzprctarno
w.pl/artykuly/info
rmacja-dla-pracown
ikow/ ProszÄ™ bardzo.

Eurokoko
24.11.2025 21:40
Ile na Święta

misiek15
24.11.2025 13:09
Lukasik ja nigdzie nie napisałem o tym że dostaniemy jakieś pieniądze. Nie wiem czego miało dotyczyć to bujanie w obłokach.

Slawomir Wrega
24.11.2025 06:21
Jestem wielkim przeciwnikiem ,,szemranego załatwiania", każda istotna sprawa opisana jest na tej stronie. Zgoda, że nie zawsze potrafimy dość jasno wytłumaczyć.

Saletrzak
23.11.2025 20:21
Wyjdzie na to, że znowu jako jedyni nie dostaniemy nagrody, a wczasy okaże się że wszyscy w grupie będą mieli po tyle samo.

Rysiek_Wodzirej
23.11.2025 19:51
Każdy ma swoją rację. Nic nie publikujcie, nie informujecie załogi, wszystko w kuluarach ustalacie to się Pan dziwi? Skąd mają ludzie brać informacje? Z emki?

Slawomir Wrega
23.11.2025 16:08
Rysiek kpisz sobie z kołchoźnika niepotrzebnie, to bardzo skuteczne narzędzie propagandy szacujemy, że około 5% załogi nadal wierzy w publikowane tam treści.

Rysiek_Wodzirej
23.11.2025 13:28
No to Antek poszukaj jeszcze raz dokładniej. Zresztą w kołchoziku mówili o tym.

Radek
23.11.2025 12:50
Czy to oznacza, że nie ma? Może taktycznie nie napisali.

Wygenerowano w sekund: 0.18 77,177,036 unikalnych wizyt