Dlaczego tylko ta grupa ma dosta? Czym si rni mistrz od dyspozytora mocy, sterowniczego,ktry go zastpuje? Rozumiem, e ten sterowniczy oprcz dodatku za zastpowanie mistrza dostanie rwnie cz tego nowego dodatku?
Czym si rni mistrz ds remontw lub starszy mistrz od starszego specjalisty mechanika, elektryka czy automatyka? A nawet od starszego specjalisty ds.technicznych?
Czy to nie jest sposb podkupienia pewnej grupy pracownikw przez solidarno?To jest prosta droga do kolejnych podziaw. Kady w taryfikatorze jest w okrelonej grupie bo tak zosta wyceniony, a teraz dodatkami winduje si pewne stanowiska.Przypominam, e ten taryfikator zosta przez solidarno zaakceptowany i podpisany.To o co im teraz chodzi?
To zrezygnujmy ze wszystkich dodatkw i miejmy normalne stawki.
Kaminski zajmij sie awansami poziomymi a dodatek podpiszcie niech maja ja nikomu nie zaluje ale zeby mi nie zalowali ! Podpisac i wlaczymy dalej . Lepiej zeby mistrz dostal niz dyrektory
Przekazali nam niekompletne dokumenty, brakuje uzasadnienia proponowanych zmian do ZUZP, ju wystpilimy o jego pilne dosanie. Po opublikowaniu uzasadnienia bdziemy mogli merytorycznie podyskutowa.
Inna sprawa to czy prawdziwe s informacje o pakietowym charakterze dorobku forum mioci i czy pakiet obejmuje weryfikacj uprawnionych do bonw na posiki profilaktyczne? Jeeli majstry maj straci bony za 180 z na rzecz dodatku 175 z netto to jaki to miao by sens? Wedug przekazanych nam informacji nakaz weryfikacji uprawnionych do posikw przyszed z Tarnowa. Powodem jest zbyt dua ilo uprawnionych w Puawach w stosunku do GA.
Ja pier..... Juz nawet miski ryzu zaluja .... Wstyd i hanba a przeczytajcie sobie implikacje jakie wstawili na strone grupy azoty pulawy etyka dbanie o pracownika itp itp itd
Aparatowy96, jeżeli nie wymusisz to nie dostaniesz. Przyjdź do biura to napiszemy pismo.
Aparatowy96
04.02.2026 12:36
Czy coś ruszyło w sprawie aparatowych na 4A i niżej żeby wskoczyli na B lub dwa stanowiska i C czy dalej zaniżone ?
Rysiek_Wodzirej
04.02.2026 11:59
Chyba jeszcze nie było komisji socjalnej.
Saletrzak
04.02.2026 11:00
Ktoś wie ile wynosi grusza za ten rok?
Slawomir Wrega
04.02.2026 06:02
Kolego 24sto, dlatego przystąpiliśmy do organizacji pikiet. Oderwane elity zapomniały co to demokracja.
Andrzej By
03.02.2026 13:56
Wrzód na zadku kosztował was około 400 tys zł na głowę
24sto
03.02.2026 13:03
Panie Sławku, sęk w tym, że nikt się Was o zgodę nie pyta?!
Slawomir Wrega
03.02.2026 12:28
Nie ma naszej zgody na niszczenie przemysłu w imię zielonego oszołomstwa.
Rysiek_Wodzirej
03.02.2026 12:01
I bieda... Umysłowa
Argon
03.02.2026 11:02
Niech żyje chłopski rozum.
THORpeda
03.02.2026 11:01
Płaskoziemcy atakują. Szczepionki zabijają, a Trump to bohater. I takie tam...
wombat
03.02.2026 11:01
Zamiast zająć się podwyżkami bo specjaliści uciekają z ZA to zajmujecie się pogodą, TV czy posłami, którzy pamiętają o nas podczas darmowej kampanii
Slawomir Wrega
03.02.2026 09:46
Przy śniadaniu przeglądam wszystkie. Ciepłe zimy były przez te środowiska przywoływane wielokrotnie jako dowód ocieplenia. Zaprzeczanie związkowi pogody z klimatem jest ryzykowne kol. smageil.
heniek
03.02.2026 09:21
Sławku oglądasz TVN ? 24.01 pisałeś że ,,TVN to propagandowa papka dla najmniej wymagającego elektoratu "
smageil
03.02.2026 09:01
Mylenie pogody z klimatem to poziom podstawówki. Mróz nie obala ocieplenia klimatu. My nie gęsi.