Saszabielecki. Na wcze¶niejszym forum pisa³ ¿e nie jest pracownikiem ZAP! Ja nie wiem po co on tu w ogóle siê odzywa i tylko "m±ci", specjalnie zaczepia, wrzuca jakie¶ frazesy , a niektórzy daj± siê wci±gn±æ w jego gre - niepotrzebnie.
Sasza z takimi kwalifikacjami z tyloma fakultetami i jeszcze takie geny mo¿esz startowaæ na prezesa (t³ustego kota) przeciê¿ bêdzie konkurs tylko nie wiem jak tam z ,,plecami'' bo one wa¿niejsze od kwalifikacji, a tak w rzeczywisto¶ci to pewnie cienias jeste¶ tylko na forum w¶ród roboli kozaczysz
SaszaBielecki ju¿ wcze¶niej zwraca³ uwagê ¿e szklany budynek przy bramie nr 1 nie jest decydentem w istotnych sprawach- zgadzam siê z nim w 100% Szarpiemy siê z kukie³kami - szara eminencja spokojnie realizuje swoje cele. Od konsolidacji minê³o sporo czasu a my dalej w kropce tzn. oni decyduj± czy uroniæ kropelkê czy dwie - bo tyle wystarczy ¿eby nas na razie utrzymaæ. Kiedy¶ mo¿e nadej¶æ czas ¿e nie bêdzie nawet tej kropelki -ba zdemontuj± i za¶lepi± ca³y kran. Wtedy tylko z³omiarz zarobi... Taka moja opinia, chcia³bym siê myliæ - na razie nic na to nie wskazuje. Musimy siê ogarn±æ Panie i Panowie bo czasu coraz mniej a my chodzimy jak we mgle...
Nie możesz się zalogować? Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
iskra
12.07.2025 22:42
prezesów puławskiej "gazówki"... Może da radę ogarnąć temat.
iskra
12.07.2025 22:39
To dziadostwo wiąże się z hemoglobiną we krwi... Ktoś to monitoruje?!.Może też niech posłanka Wcisło zawiadomi prokuraturę zamiast ulegać lobby niedoszłych
iskra
12.07.2025 22:35
Kilkadziesiąt godzin nieprzerwanej emisji i to nie koniec.Nie rozstrzygam ile tego "g..."dostaje Bałtów i Borysów ale widać gołym okiem że teren ZA opuszcza ruda chmura.
iskra
12.07.2025 22:25
Z tymi "racjonalizatorami" to jest skandal.Ilu kierowników otrzymało te nagrody? Zdaje się że za emisję tlenków azotu płacimy.Ale to nie jęst najważniejsze.
Slawomir Wrega
12.07.2025 21:38
Odpowiada też przed prawem. Potrzebuję nazwy wydziału, daty i zmiany, wtedy wyślę tam inspektora PIP z bloczkiem mandatowym. Tobie zwykle przysługuje wynagrodzenie x3.
Slawomir Wrega
12.07.2025 21:35
Za organizację pracy odpowiada tzw pracodawca, on ma Ci zapewnić podmianę, jeżeli tego nie robi to znaczy, że sobie nie radzi.
M
12.07.2025 21:09
Co z tym zostawianiem pracownika na 4h po 8h pracy w warunkach szkodliwych? Argument nie masz podmiany nie możesz opuścić stanowiska.
Antek
12.07.2025 18:51
I wszystko jasne. Dziękuje za odpowiedź
Slawomir Wrega
12.07.2025 11:17
Obcięte dyfuzory na wydmuchu tlenków azotu. Wniosek racjonalizatorski kierownictwa, wzięli po prawie 100 tyś za trucie pracowników.
Antek
12.07.2025 09:48
JakaÅ› awaria u nas? Tyle dymu?
Andrzej By
11.07.2025 18:06
ProponujÄ™ taczkÄ™ z transparentem " Dyrektor Czopek"
Andrzej By
11.07.2025 14:29
Jak macie więcej takich dyrektorów to miej Boże w opiece Azoty
Andrzej By
11.07.2025 13:56
Ja grupa azoty majestatus dyrektorus za samo to taczka się należy
Slawomir Wrega
11.07.2025 10:55
Obraził się o taczkę. Twierdzą, że taczką dla dyrektora ugodziliśmy w ,,dobre imię grupy azoty". Ubaw po pachy.
realista
10.07.2025 22:31
Pomiary dobre,2,5kV.Tylko naoięcie 6KV...Ale co tam.W Policach nie takie awarie mają...Co z tą taczką dla dyrektora pionu energetycznego?!