25.05.2024 17:03
Artykuły: NADCHODZĄ ZMIANY - 09.2006
PRZED DRUGĄ TURĄ WYBORÓW
Wyniki pierwszej tury wyborów członka zarządu Zakładów Azotowych „Puławy” SA nie pozostawiły wątpliwości odnośnie tego, jakie są preferencje wyborcze poszczególnych grup pracowniczych w naszej firmie.


Odezwa Mieczysława Wiejaka
Szanowni Państwo!

W pierwszej turze wyborów na członka zarządu Zakładów Azotowych „Puławy” SA blisko 44 proc. pracowników naszej firmy oddało swój głos na mnie. Chciałbym tą drogą serdecznie podziękować wszystkim, którzy obdarzyli mnie zaufaniem.


STAWIAM NA MIECZYSŁAWA WIEJAKA
Mieczysław Wiejak przez trzyletni okres sprawowania funkcji członka zarządu Zakładów Azotowych „Puławy” SA udowodnił, że jest człowiekiem, który umie godzić interes firmy i załogi.


DLACZEGO GŁOSUJĘ NA MIECZYSŁAWA WIEJAKA?
Z uwagą śledziłem okres, w którym Mieczysław Wiejak sprawował funkcję członka zarządu w Zakładach Azotowych „Puławy” SA. Mimo początkowych obaw, że będzie on reprezentował interesy tylko jednej grupy pracowniczej, szybko przekonałem się, że jest on przedstawicielem wszystkich pracowników spółki.


Prawda czy fałsz?
W odezwie pt. „Koleżanki i Koledzy” (Biuletyn Informacyjny „Solidarności”, numer: sierpień/wrzesień 2006 r.) skierowanej do pracowników, rekomendowany przez NSZZ „Solidarność” i ZZIT kandydat na członka zarządu ZAP Jacek Wójtowicz pisze: „W 2003 r. zostałem wybrany na przedstawiciela załogi w Radzie Nadzorczej na obecną kadencję. Praca w Radzie Nadzorczej pozwoliła mi na poznanie i pogłębienie mechanizmów nadzoru i zarządzania. W okresie tym aktywnie uczestniczyłem w pracach związanych z prywatyzacją zakładu poprzez wprowadzenie akcji do obrotu publicznego na warszawskiej giełdzie”Porozumienie w/s. harmonogramu wprowadzenia 5BOP
Problem dostosowania systemu pracy zmianowej w ZAP do obowiązującego od 1 stycznia 2004 roku kodeksu pracy opisywaliśmy wielokrotnie. Ponieważ system pięciobrygadowy, spełniający wymagania kodeksowe, w naszym przekonaniu wdrażany był w przedsiębiorstwie zbyt opieszale, 26 stycznia br. Związek Zawodowy Pracowników Ruchu Ciągłego wszedł z pracodawcą w spór zbiorowy.
Nawigacja
· Strona Główna
· Artykuły
· Nowinki
· FORUM
· Linki
· GALERIA
· Facebook
· Wypłata udziałów Chemia-Puławy
· Szukaj
· Kontakt
· CHLEWIK
Reklama
OZZZPRC

ZZPRC KWB

TKKF

Przyjazna Łapa

Facebook FZZ

UKS Badminton Puławy

Statystyki reklamowe
Jesteśmy zrzeszeni
SPAM STOP
Wygenerowano w sekund: 0.09 30,465,959 unikalnych wizyt