27.06.2026 14:49
owiadczenie
Pracownicze
Owiadczenie
W ramach Programu Redukcji kosztw Pion Wsparcia zgosi inicjatyw zawieszenia funkcjonowania Orodka Wypoczynkowego nad Wis. Podczas dyskusji na zarzdzie ja twierdziem, e zgoda Organizacji Zwizkowych na zmian waciciela Orodka moe by jedynie gdy zasady korzystania przez pracownikw i ich rodziny bd takie jak dzi czyli bezpatne. Punkt pierwszy dalszego dziaania mwi o przeprowadzeniu rozmw z organizacjami zwizkowymi. Dalsze dziaanie w tym poszukiwanie inwestora uzalenione s od ich stanowiska. Orodek nad Wis jest obiektem socjalnym i bez zgody zwizkw nie mona go zby ani zlikwidowa. Nie ma adnego zagroenia dla pracownikw. Nie zostay nawet zainicjowane rozmowy.
Mieczysaw Wiejak.

Komentarze
#1 | 170 dnia 10.09.2009 17:04:02
Mnie taka odpowied satysfakcjonuje.
Czasami trzeba dmucha na zimne.

Ale czy pozostaych pracownikw - internautw?
#2 | Marek-ZZPRC dnia 10.09.2009 19:04:56
opowiedz ASmet jak Nowak ma zamiar wdraa taryfikator.
#3 | 170 dnia 11.09.2009 06:58:20
MrMargol
Pytaj kandydata o program, plan dziaania.
#4 | 170 dnia 11.09.2009 07:31:33
Szanowny laiku - a kto kto jest M Wjcik?
sorry ale nie kumam tego.....
#5 | 170 dnia 11.09.2009 07:33:15
Dzikuj te za zainteresowanie Naszym kandydatem moe Nasz wesprzesz?
Zapraszam do biura zzit wszelka pomoc przyda si.
#6 | 170 dnia 11.09.2009 07:57:34
Wybacz drogi kolego / koleanko (moe si przedstawisz?) ale to nie Ty decydowa bdziesz jednostkowo w tej materii.

Zapraszam Ci do biura, chc si spotka a Ty obraasz nie tylko mnie a i pracownikw ZAP.

Dla mnie to Ty swoim wpisem pokazujesz jaki jest Twj cel twojej obecnoci tutaj.
#7 | 170 dnia 13.09.2009 17:46:44
AFERA TO MOE za due sowo, ale sprawa jest.

Ja gdybym by reprezentanetm zaogi w Zarzdzie zaciowabym sie inaczej, chociaby tak jak to opisa kapro:

"nie zgadzam si na to, orodek od wiekw by pracownikw. Wnioskuj przeznaczenie funduszy na jego kapitalny remont"

Do oceny innych nalezy, ktra postawa godniejsza jest postawy reprezentujcej pracownikw.
#8 | 170 dnia 14.09.2009 07:16:23
Dzi dostaem -emaila nastpujcej treci:

"Andrzej to co napisa p. Wiejak jest bzdur, punkt drugi przyjty i podpisany przez p.Wiejak brzmi :zmiana i rozwizanie umw z pracwnikami
orodka. W ten sposb chc redukowa koszty."


Niech to bdzie puenta dla niegodziwcw pokroju pirata, shortego itp.

PS. Kubu dziki za wsparcie, ale ja takie brednie sie ignoruj.
#9 | Marek-ZZPRC dnia 14.09.2009 09:21:09
skoro cytujesz maile od kogokolwiek to moe zacytuj dokument o ktrym mowa.
przecie znasz jego tre.
podaj dokadnie zapis do ktrego si odnosisz.
#10 | 326 dnia 14.09.2009 11:43:13
brawo pirat50!!!! o umowach dodatkowych jako BHP-wiec nie wspominajc...
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Nawigacja
· Strona Główna
· Artykuły
· Nowinki
· FORUM
· Linki
· GALERIA
· Facebook
· Wypłata udziałów Chemia-Puławy
· Szukaj
· Kontakt
· WSPÓŁPRACA Z MEDICOVER
· CHLEWIK
· WYBORY 2025
· UBEZPIECZENIA
· Materiały przekazane do publikacji przez Andrzeja Skwarka i Piotra Kruka
Reklama
OZZZPRC

ZZPRC KWB

TKKF

Przyjazna apa

Facebook FZZ

UKS Badminton Puawy

Statystyki reklamowe
SPAM STOP
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Ostro
24.06.2026 10:19
A wywoławcza nie była czasem 8mln.

Slawomir Wrega
24.06.2026 06:44
Chyba 4 mln. zł.

M
23.06.2026 18:08
Za jaką kwotę sprzedano dw Jawor?

Slawomir Wrega
22.06.2026 06:38
https://zzprc.pula
wy.pl/news.php?rea
dmore=2101

misiek
22.06.2026 06:13
Co to k...a za wybory jak my nawet nie wiedzieliśmy że są jakieś wybory. Kpina

Marek-ZZPRC
21.06.2026 13:31
Komisja liczy głosy jutro od 9.

Ostro
20.06.2026 18:42
Kiedy i gdzie wyniki wyborów SIP-a

Slawomir Wrega
20.06.2026 08:39
Wyprowadzania pieniędzy przez zewnętrzne kancelarie prawne. Dęte zlecenia za grubą kasę, 100 mln w tamtym roku.

Fanzmian
19.06.2026 20:01
czego dotyczyły te sprawy sadowe ktorych wyroki zostaly opublikowane?

Ostro
19.06.2026 14:21
Dzięki Sławek za to info. Mogliby pogonić tego dziada i jego panoszącą się łanie.

Slawomir Wrega
19.06.2026 09:16
Ewa Boguszewska jest dyr w tzw grupie, urzęduje w Wa-wie. Bachan jest szefem biura personalnego.

Ostro
18.06.2026 16:15
Kto został dyrektorem personalnym i co z Bachanem?

Aparatowy96
18.06.2026 12:52
W październiku krytyczna sytuacja i będzie przesunięte wszystko i trzeba będzie pismo wysyłać

pilarz01
18.06.2026 11:50
Jest to na papierze czy na gebe.Jesli to drugie to poraz kolejny zarzad wali w ...

Slawomir Wrega
18.06.2026 09:56
Podwyżki w październiku, prezes przedstawił nową dyrektor personalną i jeszcze analizowaliśmy przyczyny pijaństwa kadry kierowniczej.

Wygenerowano w sekund: 0.14 97,002,862 unikalnych wizyt