22.06.2026 20:49
bony - final
PracowniczeKomisja podja nastpujca decyzj

1. Emeryci i rencici otrzymaj 150 z w bonach towarowych "p na p" a w przypadku kopotw technicznych z podziaem nominaw wwczas 80 z to bd bony Subiekta a 70 z Sodexho Pass. W czasie wydawania kady pobierajcy bdzie zapytany jakie bony chciaby otrzyma w przyszoci. Ta informacja posuy Komisji w przyszoci przy podejmowaniu decyzji o wyborze emitenta bonw dla tej grupy.

2. Pracownicy zostan poproszeni o wskazanie firmy i wypenienie pisemnej deklaracji, ktrej firmy bony chc otrzyma. Kwot (400 lub 1400 z) jest zalena od podziau zysku przez WZA.

Komentarze
#1 | 266 dnia 30.10.2008 12:28:57
Nareszcie jest decyzja. Czy wiadomo ju kiedy tak na prawd dostaniemy te bony?
#2 | Marek-ZZPRC dnia 30.10.2008 14:05:53
pisaem ju w shoutbox.
kodeks mwi ze na 3 tygodnie przed WZA termin musi by ogoszony
z nieoficjalnych informacji wynika e odbdzie pod koniec listopada.
bony dla pracownikw byyby wydawane na pocztku grudnia.
dla emerytw i rencistw za jakie 10-15 dni.
#3 | Marek-ZZPRC dnia 31.10.2008 08:51:45
ju wiecie dlaczego tylko nasz zz ma stron internetow z shoutbox, forum i komentarzami pod news'ami.
ale oczywicie za chwile azot strzeli e si chwal i tak na prawd to jak zwykle nie mam racji.
#4 | Marek-ZZPRC dnia 31.10.2008 16:43:02
jeste jak sam mwisz czonkiem naszego zz
zadziwia mnie z jak swobod i radoci strzelasz do nas przy byle okazji a nie doceniasz tego co dziki ZZPRC cie otacza i jak poprawia twoje zawodowe ycie.
dziwny z ciebie czowiek
#5 | Marek-ZZPRC dnia 01.11.2008 15:03:34
nie wierze
#6 | 213 dnia 12.11.2008 18:14:25
No i znowu Subiekt jest gr - bodaj o te par zotych ale zawsze.
Ju nie mog si doczeka wynikw ankiety pracownikw w tej sprawie.
Zobaczymy wtedy wreszcie czy przedstawiciele Solidarnoci tak bardzo upierajcy si co roku za Subiektem rzeczywicie w tej kwestii stawiali na pierwszym miejscu interesy zaogi czy Subiekta. Smile
#7 | Marek-ZZPRC dnia 13.11.2008 02:18:48
to nie ankieta kolego y2b
to wolny i dokonany wybr
ankieta tyczy tylko emerytw i rencistw.
Wink
#8 | 213 dnia 26.11.2008 11:29:16
No czy wobec tego, e Subiekt daje tym, ktrzy jego bony wybrali, warto bonw wiksz o 20 z ni dostan ci ktrzy wybrali Sodexho mona mwi o uczciwej konkurencji?

A czemu wczeniej ten sam Subiekt nie dodawa od siebie takich dodatkowych bonw gdy tylko ich oferta bya jedynie suszna i zawsze wybierana przez Komisj Socjaln zdominowan przez rnej maci zwizkowcw?

A moe wtedy takie prezenty te kto bra, kto kto uznawa e Subiekt jest "the best"?
#9 | Marek-ZZPRC dnia 04.12.2008 11:24:07
no to jest bardzo ciekawe spostrzeenie. mona by o tym pogada ale i tak nikt si z oczywistych wzgldw nie przyzna.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Nawigacja
· Strona Główna
· Artykuły
· Nowinki
· FORUM
· Linki
· GALERIA
· Facebook
· Wypłata udziałów Chemia-Puławy
· Szukaj
· Kontakt
· WSPÓŁPRACA Z MEDICOVER
· CHLEWIK
· WYBORY 2025
· UBEZPIECZENIA
· Materiały przekazane do publikacji przez Andrzeja Skwarka i Piotra Kruka
Reklama
OZZZPRC

ZZPRC KWB

TKKF

Przyjazna apa

Facebook FZZ

UKS Badminton Puawy

Statystyki reklamowe
SPAM STOP
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Slawomir Wrega
22.06.2026 06:38
https://zzprc.pula
wy.pl/news.php?rea
dmore=2101

misiek
22.06.2026 06:13
Co to k...a za wybory jak my nawet nie wiedzieliśmy że są jakieś wybory. Kpina

Marek-ZZPRC
21.06.2026 13:31
Komisja liczy głosy jutro od 9.

Ostro
20.06.2026 18:42
Kiedy i gdzie wyniki wyborów SIP-a

Slawomir Wrega
20.06.2026 08:39
Wyprowadzania pieniędzy przez zewnętrzne kancelarie prawne. Dęte zlecenia za grubą kasę, 100 mln w tamtym roku.

Fanzmian
19.06.2026 20:01
czego dotyczyły te sprawy sadowe ktorych wyroki zostaly opublikowane?

Ostro
19.06.2026 14:21
Dzięki Sławek za to info. Mogliby pogonić tego dziada i jego panoszącą się łanie.

Slawomir Wrega
19.06.2026 09:16
Ewa Boguszewska jest dyr w tzw grupie, urzęduje w Wa-wie. Bachan jest szefem biura personalnego.

Ostro
18.06.2026 16:15
Kto został dyrektorem personalnym i co z Bachanem?

Aparatowy96
18.06.2026 12:52
W październiku krytyczna sytuacja i będzie przesunięte wszystko i trzeba będzie pismo wysyłać

pilarz01
18.06.2026 11:50
Jest to na papierze czy na gebe.Jesli to drugie to poraz kolejny zarzad wali w ...

Slawomir Wrega
18.06.2026 09:56
Podwyżki w październiku, prezes przedstawił nową dyrektor personalną i jeszcze analizowaliśmy przyczyny pijaństwa kadry kierowniczej.

Rysiek_Wodzirej
18.06.2026 06:16
I jak po spotkaniu? Czy będzie jakas relacja?

Andrzej By
17.06.2026 22:47
a znacie definicje łapówki?Nie każda korzyść własna to łapówka.

Slawomir Wrega
17.06.2026 15:52
Zaniechanie stosowania zasad wynagradzania dla własnej korzyści to korupcja.

Wygenerowano w sekund: 0.16 96,995,010 unikalnych wizyt