22.06.2026 19:49
Wniosek o nagrod z zysku
Pracownicze
Komentarze
#1 | bosman dnia 14.10.2011 17:45:51
Nie musisz krzycze.
#2 | bosman dnia 14.10.2011 19:30:47
Walczycie tylko o swoje a reszta za Was zapier......a!!

Napisz zatem tutaj, do wiadomoci wszystkich, c takiego za mnie robisz. Ciekaw jestem, a inni moe te.
#3 | bosman dnia 14.10.2011 22:42:28
Pisz e co roku walczycie i nic z tego nie ma.Tylko o to mi chodzi.

Skoro tylko o to Ci chodzi, wic nie pisz w odpowiedzi na mj post, eby nie krzycza, e
Walczycie tylko o swoje a reszta za Was zapier......a!!

bo ja pracuj za siebie - nie Ty.
Poza tym
Znasz odpowiedz?
Kady chyba zna , oprcz oczywicie ludzi ktrzy zarabiaj tak jak WY.Prawda a moe si myl?

Wiesz ile zarabiam? Nie masz bladego pojcia, wic jeli chcesz by wiarygodny w tym co piszesz, to zastanw si co piszesz.
#4 | Slawomir Wrega dnia 15.10.2011 14:53:43
Po niektrych wpisach wida, e kryzys kapitalizmu dotar do Puaw. Jeeli mog zabra w tej sprawie gos to powiem, e zwizkowcy brzydz si neoliberalnym porzdkiem tak jak zdecydowana wikszo spoeczestwa, a moe bardziej. Pki co jednak mamy to co mamy. Prbujemy eliminowa najwiksze bolczki, w szczeglnoci zastraszanie i niewolenie ludzi. Czynimy starania w celu sprawiedliwszego podziau zyskw. Inicjatywa prywatyzacji pracowniczej ZAP bya pomysem zwizkowcw. Gdyby si udaa, to co postulujecie byoby moliwe ju teraz. Zwizkowcy nie s tacy sami, tylko trzy z szeciu organizacji istniejcych w naszym przedsibiorstwie prowadzi obecnie spr zbiorowy z pracodawc. Miar poparcia dla zwizkowych dziaa jest ilo czonkw organizacji. Ponad dwie trzecie pracownikw Puaw to zwizkowcy. Do ZZPRC w czasie ostatnich dwch miesicy przystpio ponad stu pracownikw. Moim zdaniem wiadczy to o susznoci naszych postulatw. Uwaam rwnie, e obecnie, to wanie zapisywanie si do zwizkw zawodowych i popieranie ich dziaa moe pozytywnie wpyn na nasze ycie.
#5 | bosman dnia 15.10.2011 15:01:50
Bosman, Zwizkowcy od kiedy tak si dzieli???

Czy ja jestem przewodniczcym zwizku, prezesem, wacicielem? Chopie, zejd ze mnie. Jak dziecko... Sad
#6 | Slawomir Wrega dnia 15.10.2011 17:00:31
Taczk moglimy podstawi w piciu, podstawilimy w pidziesiciu. Przynaleno do zwizku nie oznacza koniecznoci brania osobicie udziau we wszystkich jego dziaaniach. Oznacza natomiast poparcie dla tych dziaa.
#7 | Slawomir Wrega dnia 15.10.2011 22:22:17
O regulamin podziau nagrody z zysku prowadzilimy, jeeli dobrze pamitam w 2000 roku, spr zbiorowy. Wczeniejsze zasady polegay na wyliczaniu nagrody od stawek zasadniczych pracownikw. Udao si wtedy wczy do podstawy wyliczenia dodatek zmianowy. Na pozostae postulaty nie zgodzi si pracodawca.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Nawigacja
· Strona Główna
· Artykuły
· Nowinki
· FORUM
· Linki
· GALERIA
· Facebook
· Wypłata udziałów Chemia-Puławy
· Szukaj
· Kontakt
· WSPÓŁPRACA Z MEDICOVER
· CHLEWIK
· WYBORY 2025
· UBEZPIECZENIA
· Materiały przekazane do publikacji przez Andrzeja Skwarka i Piotra Kruka
Reklama
OZZZPRC

ZZPRC KWB

TKKF

Przyjazna apa

Facebook FZZ

UKS Badminton Puawy

Statystyki reklamowe
SPAM STOP
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Slawomir Wrega
22.06.2026 06:38
https://zzprc.pula
wy.pl/news.php?rea
dmore=2101

misiek
22.06.2026 06:13
Co to k...a za wybory jak my nawet nie wiedzieliśmy że są jakieś wybory. Kpina

Marek-ZZPRC
21.06.2026 13:31
Komisja liczy głosy jutro od 9.

Ostro
20.06.2026 18:42
Kiedy i gdzie wyniki wyborów SIP-a

Slawomir Wrega
20.06.2026 08:39
Wyprowadzania pieniędzy przez zewnętrzne kancelarie prawne. Dęte zlecenia za grubą kasę, 100 mln w tamtym roku.

Fanzmian
19.06.2026 20:01
czego dotyczyły te sprawy sadowe ktorych wyroki zostaly opublikowane?

Ostro
19.06.2026 14:21
Dzięki Sławek za to info. Mogliby pogonić tego dziada i jego panoszącą się łanie.

Slawomir Wrega
19.06.2026 09:16
Ewa Boguszewska jest dyr w tzw grupie, urzęduje w Wa-wie. Bachan jest szefem biura personalnego.

Ostro
18.06.2026 16:15
Kto został dyrektorem personalnym i co z Bachanem?

Aparatowy96
18.06.2026 12:52
W październiku krytyczna sytuacja i będzie przesunięte wszystko i trzeba będzie pismo wysyłać

pilarz01
18.06.2026 11:50
Jest to na papierze czy na gebe.Jesli to drugie to poraz kolejny zarzad wali w ...

Slawomir Wrega
18.06.2026 09:56
Podwyżki w październiku, prezes przedstawił nową dyrektor personalną i jeszcze analizowaliśmy przyczyny pijaństwa kadry kierowniczej.

Rysiek_Wodzirej
18.06.2026 06:16
I jak po spotkaniu? Czy będzie jakas relacja?

Andrzej By
17.06.2026 22:47
a znacie definicje łapówki?Nie każda korzyść własna to łapówka.

Slawomir Wrega
17.06.2026 15:52
Zaniechanie stosowania zasad wynagradzania dla własnej korzyści to korupcja.

Wygenerowano w sekund: 0.14 96,994,911 unikalnych wizyt